راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

رویداد معرفی نیازهای فناورانه «شرکت بیمه سامان»٣٠ مهرماه آنلاین برگزار می‌شود

رویداد معرفی نیازهای فناورانه (Reverse Pitch) شرکت بیمه سامان،٣٠ مهرماه ٩٩ به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

Reverse Pitch یا ارائه وارونه یک رویداد مبتنی بر تقاضای نوآوری و فناوری است. بر خلاف رویدادهای مبتنی بر عرضه که طی آن استارت‌آپ­‌ها اقدام به ارائه نوآوری و مدل کسب‌وکار خود در برابر سرمایه­‌گذاران می‌کنند، در ریورس ­پیچ این سرمایه‌­گذاران و شرکت‌های بزرگ هستند که چالش‌ها و نیازهای فناورانه و حوزه‌های مورد علاقه خود برای سرمایه­‌گذاری را معرفی می­‌کنند.

هدف بیمه سامان از برگزاری این رویداد استفاده از توانمندی استارت‌آپ­‌ها و شرکت‌های نوآور فعال در حوزه فناوری‌های مالی، صنعت بیمه، نرم‌افزار، هوش مصنوعی، اینترنت اشیاء، امنیت اطلاعات، توسعه کسب‌وکار و… برای پاسخگویی به چالش‌های فناورانه این شرکت است.

استارت‌آپ­‌ها و شرکت‌کنندگان در این رویداد نوآورانه تا سه هفته بعد از برگزاری فرصت دارند تا پیشنهادات و طرح‌های نوآورانه خود را برای برگزارکنندگان ارسال کنند. پس از ارزیابی پیشنهادات، تیم‌های منتخب تحت حمایت «شبکه نوآفرینی پلنت» اولین مرکز نوآوری صنعت بیمه ایران قرار خواهند گرفت.

با توجه به لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی این رویداد به صورت آنلاین برگزار می‌شود و علاقه‌مندان از سراسر کشور می‌توانند بدون هیچ محدودیتی و به صورت رایگان در رویداد شرکت کنند. بخش‌های اصلی این رویداد ۳ ساعته عبارتند از:

  • معرفی چالش‌های فناورانه بیمه سامان در حوزه‌های ارزیابی هوشمند خسارت و تشخیص تقلب و همچنین نوآوری در مدل‌های کسب‌وکار بیمه‌های حمل و نقل تجاری
  • ارائه اطلاعات در خصوص روندهای حاکم بر فناوری در صنعت بیمه
  • معرفی ظرفیت‌ها، منابع و زیرساخت‌های بیمه سامان و الزامات و محدودیت‌های قانونی صنعت بیمه کشور و تأثیر آنها بر توسعه این صنعت
  • معرفی مدل‌های حمایتی و روش‌های همکاری بیمه سامان و شبکه نوآفرینی پلنت با تیم‌ها و استارت‌آپ‌های منتخب
  • پاسخگویی به سؤالات مخاطبان

این رویداد مجازی با همکاری بیمه سامان به عنوان بهره‌بردار اصلی و مجری رویداد، پلنت به عنوان پارتنر توسعه نوآوری بیمه سامان و حامی استارت‌آپ‌های بیمه‌ای و «شبکه خدمات نوآوری بومرنگ» به عنوان مجرب‌ترین شرکت فعال در زمینه همرسانی عرضه و تقاضای نوآوری در تاریخ ٣٠ مهرماه ١٣٩٩ (ساعت ١۵ الی ۱۸) برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان به حضور مجازی در رویداد می‌توانند عبارت بیمه سامان را در سایت ایوند جستجو کرده و یا با کلیک روی این لینک مستقیماً ثبت نام خود را انجام دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد می‌توانید با شماره‌های ۸۸۳۹۸۵۴۳ و ۸۸۳۹۸۵۶۳ تماس بگیرید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.