راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

سهام شرکت کارت اعتباری ایران کیش از بازار دوم به بازار اول بورس انتقال پیدا کرد

بر اساس اطلاعات آخرین صورت‌های مالی حسابرسی شده برای انتقال سهام پذیرفته شده بین تابلوها و بازارهای بورس اوراق بهادار تهران و سایر شرایط مندرج در مواد ۱۲ الی ۱۵ دستورالعمل پذیرش که در پایان مردادماه هر سال انجام می‌شود، با توجه به اینکه شرکت کارت اعتباری ایران کیش شرایط مقرر را برای تابلوی فرعی بازار اول بورس تهران را به‌دست آورده است، از بازار دوم به بازار اول بورس انتقال پیدا کرد.

در متن انتقال سهام رکیش به بازار اول، آمده است:

جناب آقای پیمان منعم طبری

مدیرعامل محترم شرکت کارت اعتباری ایران کیش

با سلام و احترام

چنانچه استحضار دارید انتقال سهام پذیرفته شده بین تابلوها و بازارهای بورس اوراق بهادار تهران بر اساس اطلاعات آخرین صورت‌های مالی حسابرسی شده و سایر شرایط مندرج در مواد ۱۲ الی ۱۵ دستورالعمل پذیرش، در پایان مردادماه هر سال انجام می‌شود. با عنایت به اینکه شرکت کارت اعتباری ایران کیش شرایط مقرر برای تابلوی فرعی بازار اول بورس تهران را احراز کرده است، نماد معاملاتی آن از تابلوی بازار دوم به این تابلو منتقل شد.

ضمن عرض تبریک به مدیران، کارکنان و سهامداران محترم آن شرکت، امید است با تداوم رعایت قوانین و دستورالعمل‌های مقرر، شاهد رشد و تعالی روزافزون و تداوم حضور آن شرکت در بورس اوراق بهادار تهران باشیم.»

انتقال به شرکت‌های بازار اول بورس، به معنای افزایش اعتبار و مرغوبیت آن شرکت است و شرکت‌های بازار اول در شفافیت و نقدشوندگی جایگاه بهتری نسبت به شرکت‌های بازار دوم دارند.

منبع روابط عمومی شرکت کارت اعتباری ایران کیش
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.