راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

جایزه قرعه کشی اپلیکیشن ایوا (یک دستگاه خودوری آفرود) به برنده آن اهدا شد

مراسم اهدای جایزه قرعه‌کشی‌ بزرگ اپلیکیشن ایوا (یک دستگاه خودروی آفرود) با حضور محمدعلی محمودزاده مدیرعامل پرداخت الکترونیک سداد، نادر اکبری‌وند، مدیرکل اداره کل روابط عمومی بانک ملی ایران، منوچهر رضانیا عضو هیات‌مدیره و جمعی از معاونین و مدیران در شهر تهران، محل دفتر مرکزی این شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پرداخت الکترونیک سداد، کمپین اخیر اپلیکیشن ایوا که از مهرماه ۹۸ آغاز شده بود با قرعه کشی بزرگ خودروی ویژه آفرود در ۱۸ مردادماه سال جاری مصادف با عید بزرگ غدیر به کار خود پایان داد و صبح روز یکشنبه مورخ ۱۶ شهریورماه طی مراسمی، یک دستگاه خودروی آفرود از سوی محمودزاده، مدیرعامل پرداخت الکترونیک سداد به آقای محمد سوخته سرایی، برنده خوش شانس این قرعه‌کشی بزرگ، از آزادشهر استان گلستان اهدا شد.

پرداخت خلافی خودرو، پرداخت عوارض خروج از کشور، خرید شارژ، انجام کارت‌به‌کارت از مبدأ ۲۹ بانک کشور، پرداخت قبض، خرید بسته اینترنت، فروش سهام عدالت، خرید سهام دولتی و … از جمله خدمات این اپلیکیشن پرداخت است. کاربران می‌توانند برای بهره‌مندی از خدمات این اپلیکیشن و شرکت در قرعه‌کشی‌های بعدی آن، عدد ۱ را به ۲۰۰۰۴۴۴ ارسال یا #۷۳۷* را شماره‌گیری کنند تا لینک دانلود برای ایشان ارسال شود.

همچنین می‌توانند برای گوشی‌های اندرویدی به گوگل پلی و کافه بازار و برای گوشی‌های iOS به سایت رسمی اپلیکیشن پرداخت ایوا مراجعه کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.