بانک‌تک (BankTech)

انتقال وجه اینترنتی از ملی به سایر بانک‌ها؛ انتظارها به پایان رسید

برای بسیاری سوال بود که چرا بانک بزرگی مثل ملی انتقال وجه شتابی اینترنتی معمولی ندارد و خیلی از مشتریان این بانک از این امر ناراضی بودند. خبر خوش برای این دسته از دوستان، این است که بانک ملی ایران در اقدامی جدید، امکان انتقال وجه به کارت‌های عضو شتاب را از طریق سایتش فراهم کرده است.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، بر این اساس مشتریان با مراجعه به سایت اینترنتی Www.Bmi.Ir و انتخاب گزینه‌های خدمات الکترونیکی، خدمات مبتنی بر کارت و «انتقال وجه اینترنتی» می‌توانند تا سقف ۳۰ میلیون ریال از ملی کارت به کارت‌های عضو شتاب انتقال وجه داشته باشند.

این امکان در حال حاضر برای کاربران خدمات اینترنتی بانک ملی ایران مقدور می‌باشد. جهت عضویت در خدمات اینترنتی بانک ملی ایران ابتدا از طریق سایت این بانک، درخواست ایجاد یک حساب کاربری جدید ثبت و سپس با مراجعه به یکی از شعب بانک نسبت به تایید آن اقدام می‌گردد.

لازم به ذکر است با استفاده از سرویس انتقال وجه از طریق سایت بانک ملی ایران، همچنین امکان انتقال وجه به کارت‌های این بانک تا سقف ۱۰۰ میلیون ریال نیز وجود دارد.

درباره نویسنده

رسول قربانی

سردبیر سایت راه پرداخت؛
رسول قربانی دانش آموخته زبان و ادبیات انگلیسی است. اوفعالیت رسانه‌ای خود را به طور متمرکز در حوزه فناوری اطلاعات بانکی و پرداخت در سال 89 آغاز کرد و تاکنون در این حوزه متمرکز فعالیت کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

۲۸ دیدگاه

 • سلام
  فقط میتونم بگم:
  گفتا زکه نالیم ؛ازماست که برماست
  ما چطور میتوانیم از انهائیکه ۵۰۰ سال از ما جلوترند همطراز شویم ؟مگراینکه باسرعت نور حرکت کنیم .امثال من که آموزش ندیده چگونه فرمول اقای رسول قربانی را عملی کنم .شاید من اشتباه میکنم الله اعلم.

 • سلام از سامانه بام ممنون کار خوبی هست ولی من تنها میتوانم از کارت خودم انتقال اینترنتی داشته باشم چطور میتونم مثلا موجودی کارت پسرم رو که خودش میخواد بگیرم یا ازکارت همسرم انتقال وجه داشته باشم قبلا برای گرفتن موجکدی بنام هر کسی رو ویا انتقال از کارت اعضای خانواده رو از طریق اینترنت انجام میدادم ولی حالا فقط باید کارت خودم باشه درضمن کار اینترنتی کارتهای خانواده رو من انجام میدم راهنمایی ام میکنید لطفا

  • در سامانه جدید شما چنین امکانی ندارید . اصولا رمزهای بانکی محرمانه هستند و تا زمانی که همسرتان شخصا در بام ثبت نام نکند نمی توانید وارد اکانت ایشان شوید . تنها راه حل این است که همسر و پسرتان خودشان عضو شوند و بعد رمزهای ورودشان به سامانه بام را در اختیار شما قرار دهند

  • آقا این بانک ملی کلا اذیت میکنه شارژ پنج هزار تومان کمتر که نمیده از اینور مادرم میگه از حسابم پول بردار حتما باید بریم عابر بانک والا قبلا اینترنتی یا همراه بانک خیلی راحت کارت به کارت یا انتقال میدادیم آخه چه وضعی درست کردید مسءول قبلی خیلی بهتر بود

 • سلام- اقا اصلاً نمیشه با سامانه بام کار کردهرچه کاربر و کلمه عبور میزنیم میگه آی با حروف بزرگ و آی با حرف کوچیک اقا ما سامانه نباشه نمیشه کارت به کارت کرد

 • سلام …. قبلا خیلی راحتر بود از بانک ملی به همه کارتها پول انتقال دادیم من که بچه دانشجو درشهرستان دارم خیلی خیلی برام مشکل شده باید برم از عابر انتقال بدم … …. حالا چ کار کنیم ؟

  • شما بروید به یکی از شعب بانک ملی همراه بانک رو درخواست بدید از اون طریق با موبایل انتقال وجه انجام میدید. در ضمن با فعال سازی ساپتا و عضویت در بام ملی هم به صورت اینترنتی انتقال وجه انجام می دهید. چون که همراه بانک محدودیت دارد و تا ۵۰۰ هزر تومان بیشتر نمی شود انتقال وجه داد.

  • سلام چراانتقال انجام نمیشه؟؟؟
   من باید الان سریع پول انتقال بدم دسترسی به عابربانک هم ندارم حداقل فاصلم ۴ساعته

 • سلام چرا بانک ملی اصلا نمیتونی با موبایل کارت به کارت کنی تو ده بار شاید یه بار بتونی تازگیا خیلی مزحک شده

 • سلام.یه مدتی هستش که من یه مشکلی برام پیش اومده اونم اینکه قبلا باهمراه بانک انتقال وجه انجام میدادم انجام و بدون وقفه درست میشد ولی الان نمیدونم چرادیگه انتقال وجه انجام نمیشه.لطفان اگر کسی اطلاعاتی دراین باره داره بامن درمیون بزاره ممنونتون میشم.

 • کاشکی یه برنانمه ای میساختن شبیه عابربانک. انتقال وجه.تغییر رمزو رمز دوم و همه کارایی که میشه باعابرناک انجام دادرو انجام بدیم.تا تواین هوای آلوده ی تهران جراَت بیرون آومدن نداریم روبا یه برنامه انجام میدادیم.

 • من ۶ بهمن میخواستم مبلغ۰ ۲۸ میلیون ریال انتقال بانک ملی به پارسیان را از طزیق شبا انجام بدم هر چقدر تلاش مکنم مبنویسه سقف تراکنش زیاد هست اما ماههای قبل تا ۵۰میلیونتمانهم انتقال دادمعلت از چیست

 • با سلام
  احتراما
  چنانچه بخواهیم خارج از ایران وجه کارت به کارت اینترنتی انتقال بدهیم و تلفن همراه ایرانسل در بانک ملی را داشته باشیم چه باید بکنیم ؟
  باسپاس از شما گرامی