راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

مشاهده و فروش سهام عدالت از طریق اپلیکیشن سکه

صاحبان سهام عدالت که روش «آزادسازی مستقیم» را انتخاب کرده باشند، می‌توانند از طریق اپلیکیشن سکه برای مشاهده و ثبت درخواست فروش سهام خود اقدام کنند.

به گزارش روابط عمومی شرکت به‌پرداخت ملت، تمامی دارندگان سهام عدالت علاوه بر آزادسازی ۳۰ درصد مربوط به مرحله اول، می‌توانند ۳۰ درصد دیگر از سهام عدالت خود را با کمک اپلیکیشن سکه واگذار کنند. همچنین سهامدار بایستی دارای شماره همراه به‌نام خود باشد و این شماره نیز با شماره ثبت شده در سامانه سهام عدالت شرکت سپرده‌گذاری مطابقت داشته باشد. شایان ذکر است در صورت نیاز به ویرایش شماره همراه و یا شماره شبا، سهامدار می تواند از سامانه مذکور اقدام کند.

بر این اساس، سهامدارانی که روش مدیریت مستقیم و در ادامه آزادسازی سهام عدالت را انتخاب کرده‌اند، برای شرکت در فاز دوم این طرح، کافی است از طریق نرم‌افزار موبایلی سکه به آسانی و بدون نیاز به مراجعه به شعب بانک‌ها یا سایت‌های ذیربط، سفارش فروش خود را ثبت کنند.

مشاهده و فروش سهام عدالت از طریق اپلیکیشن سکه

پس از دریافت و تجمیع درخواست‌های فروش سهام عدالت و ارجاع آن به بانک‌هایی که شماره شبای ثبت‌شده در سامانه سهام عدالت مربوط به آن‌ها بوده است، کارگزاری‌های طرف قرارداد با این بانک‌ها هماهنگی‌ لازم را با شرکت سپرده‌گذاری مرکزی و نهاد ناظر انجام می‌دهند و طبق دستورالعمل‌های مصوب نسبت به فروش سهام متقاضیان اقدام می‌کنند که وجوه حاصل از آن، بعد از کسر هزینه‌های مربوط به فروش سهام عدالت به ‌حساب متقاضی واریز می‌شود.

اولویت ثبت درخواست فروش به روش حضوری یا از طریق اپلیکیشن سکه به‌پرداخت ملت کاملا مشابه و یکسان است و هیچ‌کدام از روش‌های یادشده مزیتی بر دیگری ندارد. مالکان سهام عدالت می‌توانند برنامه موبایلی سکه را از فروشگاه‌های اینترنتی معتبر مانند بازار، سیبچه و… یا از طریق شماره‌گیری کد دستوری (#۲*۷۴۱*) و همچنین از طریق وب‌سایت رسمی شرکت به‌پرداخت ملت دریافت کنند.

منبع روابط عمومی شرکت به‌پرداخت ملت
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.