راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

دریافت جایزه با نصب اپلیکیشن همراه بانک پارسیان من

در راستای اجرای پروتکل‌های بهداشتی و با هدف پیش‌گیری از شیوع بیماری کرونا و همچنین افزایش انگیزه مشتریان به استفاده از خدمات بانکداری الکترونیک، بانک پارسیان اقدام به برگزاری کمپین اطلاع رسانی «همراه بانک پارسیان من» با جوایز نقدی کرده است.

به این ترتیب دوجایزه ویژه نقدی به ارزش یک‌صد میلیون ریال و 80 جایزه نقدی هریک به ارزش 10 میلیون ریال به عنوان جوایز این جشنواره تعیین شده است. قرعه‌کشی جوایز نقدی به صورت هفتگی برگزار و هر هفته 16 برنده خوش‌شانس دیگر معرفی می‌شوند.

در این کمپین که تا 26 شهریورماه ادامه دارد، به تمام مشتریانی که نرم افزار «همراه بانک پارسیان من» را در تلفن همراه خود نصب و فعال کرده امتیاز تعلق گرفته و تراکنش‌های کارت‌به‌کارت، خرید شارژ وپرداخت قبوض نیز در قرعه کشی شرکت داده خواهند شد.

تمامی دارندگان کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب حتی اگر در بانک پارسیان حساب ندارند نیز می‌تواند از خدمات «همراه بانک پارسیان من» استفاده کرده و در کمپین شرکت کنند. اولین و دومین مرحله قرعه کشی جشنواره بزرگ «همراه بانک پارسیان من» برگزار و 32 برنده جایزه 10 میلیون ریالی از طریق صفحه رسمی بانک در اینستاگرام معرفی شدند و جوایز خود را دریافت کردند.

منبع روابط عمومی بانک پارسیان
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.