راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

مدیران ارشد بانک تجارت از واحد تعمیر و نگهداری ایران کیش بازدید کردند

مرتضی ترک تبریزی عضو هیات‌مدیره بانک تجارت، نوش‌آفرین مؤمن واقفی مدیر عامل هلدینگ فناوری اطلاعات بانک تجارت و حمیدرضا شریفیان معاون راهبری بازار و توسعه کسب‌وکار بانک تجارت به دعوت پیمان طبری مدیرعامل ایران کیش با حضور در واحد تعمیرات و نگهداری ایران کیش از این واحد بازدید کردند.

مرتضی ترک تبریزی در پایان این بازدید گفت: «آنچه که امروز در واحد تعمیرات و نگهداری دیدم این است که ایران کیش خود را با شرایط خاص کشور تطبیق داده و با توجه به موضوع ارز، بومی‌سازی دستگاه‌ها را در دستور کار گذاشته و بسیاری از دستگاه‌ها را در همین جایی که امروز می‌بینیم تولید کرده است. این کار برای سامان‌دهی به وضعیت دستگاه‌های پوز بسیار کارا بوده است.»

او اظهار کرد: «تا پیش از این به دلیل تعدد پوزهای خارجی دچار مشکلاتی بودیم اما امروز این واحد با بومی‌سازی به کار خود سرعت داده و اتفاق بسیار بزرگی را رقم زده است.»

ترک تبریزی گفت: «ایران کیش یک شرکت خیلی بزرگ با ساماندهی‌های مناسب در حوزه بانکداری است. فعالیت‌های این شرکت نیاز به تخصص‌های ویژه و پیچیدگی‌های خاص دارد که این شرکت در آن سر افراز بوده است.»

پیمان طبری مدیرعامل ایران کیش هم با بیان این‌که همواره به این واحد توجه خاصی دارد گفت: «خوشحالم که چنین فضایی داریم و مطمئنم که واحد تعمیرات و نگهداری فرصت بزرگی در راستای پیشرفت ایران کیش است.»

او افزود: «واحد تعمیرات و نگهداری با بومی‌سازی که انجام داده است، صرفه‌جویی‌های بسیاری ایجاد کرده که خود این موضوع نوعی کسب درآمد است اما طبیعتاً در آمدهای بیشتری از این واحد در آینده ایجاد خواهد شد.»

او افزود: «باید از فضای موجود استفاده کنیم، بیش از ۶۰ نفر نیروی متخصص در این واحد هستند که وظیفه هر مدیریت عاملی این است که از این نیروهای آموزش دیده نهایت استفاده را در راستای اعتلای جایگاه ایران کیش ببرد. مطمئنم با مسیری که واحد تعمیرات و نگهداری می‌پیماید مسیر مطلوبی نیز در پیشروی ایران کیش خواهد بود.»

شهره آقابابایی معاون کسب‌وکار نوین ایران کیش نیز اظهار کرد: «امروز ما میزبان عضو هیات‌مدیره بانک تجارت آقای ترک تبریزی، سرکار خانم واقفی مدیرعامل هلدینگ فناوری بانک تجارت و آقای شریفیان معاونت محترم این بانک هستیم تا بتوانیم خدمات و فضایی را که دراین محیط ایجاد شده است به نمایش بگذاریم. این فضای ایجاد شده باعث تعامل و همکاری هرچه بیشتر ایران کیش با بانک‌هاست. همین الان ظرفیت انجام خیلی از فعالیت‌ها را به واسطه واحد تعمیرات و نگهداری داریم. با توجه به ظرفیت سخت‌افزاری و نرم‌افزاری این مکان می‌توانیم فعالیت‌هایمان را توسعه دهیم.»

بهزاد علیپور معاون فناوری اطلاعات ایران کیش نیز در این‌باره گفت: «اتفاقات خوبی در حوزه تعمیرات و نگهداری صورت گرفته است روحیه خوب تیم در کنار بحث اشتغال‌زایی در این واحد نیز به خوبی به چشم می‌آید. فرایند کاری در این واحد خیلی خوب دنبال می‌شود.»

فرهنگ فیض‌بخش مدیر تعمیرات و نگهداری این شرکت نیز اظهار کرد: «امکانات خیلی خوبی در این واحد تدارک دیده شده است، مدیریت عامل ایران کیش شخصاً مسائل ما را با دقت دنبال می‌کند و یاری‌گر ما در تمامی زمینه‌ها بوده است.»

فیض‌بخش ادامه می‌دهد: «هدف ما این است تا این مکان را به عنوان واحد مستقل برای تعمیرات ثبت کنیم و در زمینه‌های مختلف از جمله تولید انواع بوردها منابع تغذیه اداپتورها و منابعی که در صنعت پرداخت لازم است قدم‌های بزرگی برداریم و این محیط همچنان گسترش خواهد یافت.»

منبع روابط عمومی ایران کیش
1 نظر
  1. حسام می‌گوید

    سلام من نزدیک چهل روز سهامم را اینترنتی به بانک ملت فروختم اما تابحال پولی واریز نشده من چیکار کنم کجا برم تا بدانم فروختن یا نه .اگرهم فروختن پولشو کی میدن

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.