راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

قرعه کشی جایزه ۱۰۰ میلیون تومانی فصل بهار همراه کارت برگزار شد

مراسم قرعه کشی جایزه ۱۰۰ میلیونی فصل بهار اپلیکیشن همراه کارت برگزار شد و جایزه این قرعه کشی به یک شهروند آملی رسید.

این مراسم قرعه‌کشی، به صورت پخش زنده از اینستاگرام همراه کارت و با همراهی چندین هزارنفر از کاربران اپلیکیشن برگزار شد. جایزه ۱۰۰ میلیون تومانی مربوط به جشنواره فصل بهار، از میان حدود شش میلیون کد قرعه‌کشی یکتا، به برنده خوش شانس آقای محمد هادی خالقی از شهر آمل رسید. پیش از این، پنج برنده جایزه ۵ میلیون تومانی این فصل نیز مشخص شده بودند.

جشنواره اپلیکیشن همراه کارت با عنوان «جشنواره نیم میلیاردی»، از ابتدای سال جاری آغاز شده و تا پایان سال ادامه خواهد داشت. در طول این جشنواره کاربران می‌توانند با انجام تراکنش‌هایی مانند دریافت موجودی، کارت‌به‌کارت، خرید شارژ، پرداخت قبض، خرید بسته اینترنت، نیکوکاری، پرداخت عوارض آزادراهی، پرداخت خلافی و شارژ کیف پول، کد قرعه‌کشی دریافت کرده و شانس خود را برای شرکت در قرعه کشی پنج جایزه ۵ میلیون تومانی و یک جایزه ۱۰۰ میلیون تومانی در هر فصل امتحان کنند. جشنواره فصل تابستان از ۲۳ تیرماه آغاز شده و تا پایان شهریور ادامه خواهد داشت.

اپلیکیشن همراه کارت، با بیش از هفت میلیون کاربر، از طریق سایت ویژه تلفن‌های همراه هوشمند با سیستم عامل اندروید و iOS قابل دریافت است.

علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره جشنواره نیم میلیاردی همراه کارت، می‌توانند به بخش جشنواره در این اپلیکیشن یا اینستاگرام همراه کارت مراجعه کنند.

منبع روابط عمومی همراه کارت
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.