راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک نوین کیش برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک نوین کیش برگزار و مهندس «سید محمد سعید طباطبایی» به‌عنوان مدیرعامل جدید شرکت معرفی شد.

مهندس «سید ابوطالب نجفی»، مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک در این مراسم که با حضور اعضای هیات مدیره و مدیران شرکت برگزار شد، ضمن تقدیر از زحمات و تلاش‌های مهندس دهقان در زمان تصدی مدیریت شرکت، برای ایشان آرزوی موفقیت کرد.

مهندس نجفی در مراسم معرفی مدیرعامل جدید شرکت خدمات انفورماتیک نوین کیش، رشد و توسعه شرکت‌ طی چند سال گذشته را مرهون زحمات و تلاش‌های مهندس دهقان و همکاران ایشان دانست و اظهار کرد: هم‌اکنون نگاه ویژه‌ای به این شرکت داریم و انتظارات از آن بالاست چراکه به‌عنوان یکی از شرکت‌های استراتژیک مجموعه موردتوجه است.

معارفه مدیرعامل جدید شرکت خدمات انفورماتیک نوین کیش

مهندس نجفی با اشاره به انتصاب مهندس طباطبایی به‌عنوان مدیرعامل جدید شرکت تصریح کرد: ایشان از مدیران جوان و متخصص شرکت خدمات انفورماتیک هستند و با توانی که از ایشان سراغ داریم حتما شرکت را در مسیر تعالی و موفقیت قرار خواهند داد.

مهندس طباطبایی نیز ضمن تقدیر از زحمات مهندس دهقان، هیات مدیره شرکت و مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک ابراز امیدواری کرد که این شرکت در آینده همچنان بر ریل موفقیت گام بردارد.

مهندس طباطبایی پیش‌ازاین عضو هیات مدیره شرکت خدمات انفورماتیک نوین کیش بود. مهندس دهقان نیز پس از چهار سال مدیریت در این شرکت، چندی پیش مدیرعامل شرکت شاپرک شد. همچنین در این مراسم مهندس علی سیفی» به‌عنوان عضو جدید هیات مدیره شرکت خدمات انفورماتیک نوین کیش معرفی شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.