راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

اعطای تسهیلات به پذیرندگان دستگاه‌های پایانه فروش صادرات

بانک صادرات ایران با هدف جلب رضایت و ایجاد ارزش افزوده بیشتر برای مشتریان طرح اعطای تسهیلات ویژه به پذیرندگان فعال در امر فروش کالا و خدمات از طریق پایانه های فروش این بانک را روانه بازار ساخت.

این بانک در پاسخ به اعتماد مشتریان در نظر دارد طرح اعطای تسهیلات ویژه به پذیرندگان فعال در امر فروش کالا و خدمات از طریق پایانه های فروش را از تاریخ۱۰ بهمن ماه سالجاری تا پایان۱۰ اردیبهشت ماه ۱۳۹۲ به اجرا در آورد. بر اساس این طرح پذیرندگان بر مبنای شاخص های مربوط به معدل ماهیانه مانده حساب حاصل از فروش کالا و خدمات با پایانه فروش بانک صادرات ارزیابی شده و با توجه به امتیاز به دست آمده در یکی از ۹ دامنه امتیازی رتبه بندی می گردند.

بر اساس این گزارش بانک صادرات با هدف قدردانی از همراهی و وفاداری مشتریان طی این طرح به پذیرندگان تا سقف ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال تسهیلات اعطا خواهد نمود و متقاضیان لازم است جهت استفاده از تسهیلات اعتباری این طرح حداقل ۳۰ امتیاز کسب نمایند در ضمن پذیرندگانی که امتیاز مطلوب را کسب نمایند می توانند حداکثر ۵ نفر را جهت دریافت تسهیلات در قالب طرح مبین شامل؛ خرید کالا، تعمیرات مسکن و خرید خودرو به بانک معرفی نمایند.

شایان ذکر است این بانک مشتریان را در ۹ رتبه طبقه بندی می نماید و برحسب طبقه های در نظر گرفته شده تسهیلات تا سقف ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به پذیرندگان و به اشخاص معرفی شده از سوی آنها در قالب طرح مبین تسهیلات پرداخت خواهند نمود.

منبع: بانک صادرات

1 نظر
  1. سیدعباس موسوی می‌گوید

    درخواست تسهیلات وام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.