راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

سامانه احراز هویت سجام در ۲۶۴ شعبه منتخب بانک کشاورزی راه‌اندازی شد

0

سامانه احراز هویت مشتریان «سجام» در شعب بانک کشاورزی، با هدف توسعه تعاملات این بانک با بازار سرمایه و استفاده از ظرفیت‌های این بازار برای تأمین مالی حداکثری به منظور تحقق جهش تولید، صبح روز دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ماه رونمایی و بهره‌برداری از آن آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی، آیین رونمایی از این سامانه  با حضور روح‌اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی، حسین فهیمی مدیرعامل شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه و جمعی دیگر از مدیران بانک کشاورزی برگزار شد.

بر اساس این گزارش، در مرحله نخست این طرح ۲۶۴ شعبه منتخب بانک کشاورزی به این سامانه تجهیز شده‌اند و از این پس متقاضیان حضور در بازار سرمایه می‌توانند از طریق این شعب و بدون نیاز به حضور در دفاتر پیشخوان دولت، خدمات مورد نیاز خود را به صورت رایگان دریافت کنند.

احراز هویت رایگان در سامانه سجام، دریافت کد بورسی و صدور کد کاربری معاملات آنلاین/ آفلاین و Call center، تغییر کارگزار ناظر و انجام سفارش خرید‌و‌فروش سهام از مهم‌ترین قابلیت‌های این سامانه است.

شایان ذکر است بر اساس اطلاعات به‌دست آمده از سامانه پیشخوان کارگزاری بانک کشاورزی (سامانه ۷۲۴) از ابتدای اسفندماه سال ۱۳۹۸ تا کنون بیش از ۱۶ هزار نفر در شعب منتخب این بانک موفق به حضور در بازار سرمایه شده‌اند.

منبع روابط عمومی بانک کشاورزی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.