راه پرداخت؛ پرمخاطب‌ترین رسانه فین‌تک ایران

امکان خرید سهام بانک‌ها و بیمه‌های دولتی به اپلیکیشن ست اضافه شد

1

امکان خرید سهام بانک‌ها و بیمه‌های دولتی از طریق اپلیکیشن ست با ۲۰ درصد تخفیف، فراهم شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سیمرغ تجارت، بنا بر مصوبه اخیر هیئت وزیران، سهام بانک تجارت، بانک ملت و بانک صادرات ایران و همچنین بیمه اتکایی امین و بیمه البرز در قالب صندوق قابل معامله بورسی از ۱۴ اردیبهشت ماه عرضه خواهد شد.

بر این اساس و نظر به استقبال گسترده هم‌میهنان از فعالیت در بازار سهام، این امکان در اپلیکیشن ست تعبیه شده تا کاربران بتوانند به محض آغاز واگذاری سهام یادشده (از بامداد یکشنبه ۱۴ اردیبهشت)، از طریق این اپلیکیشن نسبت به خرید این سهام از درگاه غیرحضوری بانک تجارت اقدام کنند.

به این ترتیب کاربران قادر خواهند بود بدون نیاز به کد بورسی (در این مرحله) و تنها با در اختیار داشتن اطلاعات شناسنامه‌ای، شماره همراه و شماره شبای بانکی تا سقف ۲ میلیون تومان نسبت به خرید سهام اقدام کنند.

اطلاعات بیشتر، به‌زودی و از طریق رسانه‌های اپلیکیشن ست در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

گفتنی است اپلیکیشن ست محصولی از شرکت سامانه‌های یکپارچه سیمرغ تجارت است که به‌عنوان بازوی خدمات پرداخت موبایلی بانک تجارت به فعالیت مشغول بوده و امکان استفاده از سرویس‌های مختلفی از جمله استعلام و پرداخت عوارض آزادراهی، استعلام و پرداخت قبوض خدماتی، استعلام و پرداخت خلافی خودرو و موتورسیکلت، استعلام و پرداخت بدهی طرح ترافیک، خرید شارژ تلفن همراه و بسته اینترنت و نظایر آن را نیز در اختیار کاربران خود قرار داده است.

علاقمندان می‌توانند از طریق گوگل‌پلی نسبت به نصب اپلیکیشن ست و استفاده از خدمات متعدد آن اقدام کنند.

1 نظر
  1. ناشناس می‌گوید

    سلام سهام etfکه خریداری کردیم میتونیم از طریق بانک ها به فروش برسانیم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.