راه پرداخت؛ پرمخاطب‌ترین رسانه فین‌تک ایران

پنجمین شماره مجله اینشورتک در شبکه نوآفرینی پلنت منتشر شد / ویروس کرونا چه تاثیری بر صنعت بیمه دارد؟

0

پنجمین شماره از سلسله گزارش‌های ماهانه اینشورتک، با موضوع «بحران کرونا و نوآوری در صنعت بیمه» پانزدهم اسفندماه از سوی شبکه نوآفرینی پلنت منتشر شد و بر روی وب‌سایت این مجموعه در دسترس قرار گرفت. این مجله که پانزدهم هرماه در دو قالب PDF و چاپی با تعداد محدود منتشر می‌شود به‌صورت مداوم سلسله گزارش‌های ماهانه‌ای از روند اینشورتک‌های دنیا منتشر می‌کند و آن را در اختیار فعالان صنعت بیمه قرار می‌دهد. هدف از انتشار این گزارش‌ها، کمک به افراد و شرکت‌های فعال در صنعت بیمه برای کشف فرصت‌های موجود در این صنعت است.

شبکه نوآفرینی پلنت در این نوشتار به بررسی جنبه‌های اقتصادی شیوع ویروس کرونا بر صنعت بیمه می‌پردازد و از راهکارهایی صحبت می‌کند که اینشورتک‌های دنیا برای مقابله با شیوع این ویروس و عرضه سریع‌ و کاربردی‌ محصول به کار گرفته‌اند. این شماره مجله اینشورتک پلنت تلاش شرکت‌های دانش‌بنیان در سرتاسر دنیا در استفاده از فناوری‌های نوین مانند هوش مصنوعی و زبان ماشین در مقابله با کروناویروس را بررسی می‌‌کند و درنهایت از اهمیت نوآوری در زمان واکنش سریع می‌گوید، سلاحی که به نظر می‌رسد دیر یا زود غول بزرگ تاجدار را از میان برمی‌دارد.

در این سلسله گزارش‌های ماهانه، ترند‌های اینشورتک در دنیا، روند دیجیتالی شدن شرکت‌های بیمه‌، استارت‌آپ‌های اینشورتکی موفق و فرصت‌های موجود برای استارت‌آپ و شرکت‌های فعال در صنعت بیمه که از معتبر‌ترین منابع داخلی و خارجی گردآوری شده‌اند بررسی می‌شود.

نسخه‌های مکتوب این مجله در شمارگان محدود چاپ می‌شوند و تنها در دسترس مدیران شرکت‌های مختلف فعال در صنعت بیمه قرار می‌گیرند اما نسخه الکترونیکی این سلسله گزارش‌ها به‌صورت فایل pdf روی وب‌سایت پلنت در دسترس خواهد بود و علاقه‌مندان می‌توانند با واردکردن اطلاعات خود، به‌صورت رایگان گزارش‌ها را دریافت کنند.

هر نسخه از گزارش‌های ماهانه پلنت حامیان مختلفی دارد که در فرآیند انتشار این گزارش‌ها در کنار پلنت بوده‌اند. بیمه دی، بیمه حافظ، بیمه سامان، بیمه زندگی باران، بیمه ملت، ستاد اقتصاد دیجیتال و هوشمند سازی، هلدینگ سرآمد، پژوهشکده بیمه، فینووا و پادیوم حامیان نسخه پنجم مجله پلنت بوده‌اند. در همین راستا پلنت در راستای هدف شبکه‌سازی بر پایه نوآوری از تمام بازیگران کلیدی صنعت بیمه دعوت می‌کند تا برای حمایت از انتشار این گزارش‌ها با آن‌ها همکاری کنند.

علاقه‌مندان می‌تواند برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۲۱۴۶۱۱۶۰۵۲ تماس بگیرند یا به نشانی hi@plannet.ir ایمیل ارسال کنند.

شبکه نوآفرینی پلنت یک زیر‌ساخت منعطف و مجهز برای بازیگران صنعت بیمه است و تلاش می‌کند که راهکارهای نوآورانه‌ای به فعالان این صنعت ارائه دهد تا با تقویت صنعت بیمه و کاهش قیمت محصولات بیمه‌ای برای مشتریان، رضایت و آرامش جامعه را افزایش دهد.هدف پلنت به عنوان اولین مرکز نوآوری در صنعت بیمه، آفرینش ایده‌ها، محصولات و خدماتی است که آینده صنعت ایران را متحول می‌کنند. این گزارش‌های ماهانه به‌عنوان یکی از ابزارهای آگاهی‌دهنده پلنت تلاش می‌کند اعضای کلیدی، متخصصان و گروه‌های فناوری در صنعت بیمه را در کنار یکدیگر جمع کند.

برای دریافت پنجمین شماره مجله اینشورتک، اینجا را کلیک کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.