راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

افتتاح اولین کلان شعبه بانکی در کشور توسط بانک اقتصاد نوین

دکتر محمدهاشم بت‌شکن مدیرعامل بانک اقتصاد نوین در حاشیه آیین آغاز به کار کلان شعبه «اسفندیار» به عنوان نخستین شعبه چند منظوره نظام بانکی (Mega Branch)  افزود: با تاسیس بانک اقتصادنوین به عنوان نخستین بانک خصوصی کشور، الگوی نوینی در ارائه خدمات بانکی در کشور ایجاد شد و موجبات کیفی سازی خدمات بانکی در کشور فراهم شد. در این راستا بانک اقتصادنوین در دومین دهه فعالیت خود با تاسیس نخستین کلان شعبه بانکی زمینه را برای بهبود کیفیت ارائه خدمات در شعب بانک‌ها نیز فراهم کرده است.

وی مهم‌ترین مزیت راه‌اندازی شعب چند منظوره را صرفه‌جویی در وقت مشتریان و کاهش لزوم ترددهای شهری توصیف کرد و گفت: طبق برنامه چهار شعبه چند منظوره در تهران راه‌اندازی خواهد شد. وی در تشریح جزئیات کلان شعبه بانک اقتصادنوین گفت: در قسمت ورودی شعبه چند منظوره فضایی پیش‌بینی شده تا خدمات مورد نیاز مشتریان بانک و شبکه بانکی از طریق دستگاه‌های الکترونیکی از جمله خودپرداز، خوددریافت، پایانه شعبه و … در تمام ساعات شبانه روز ارائه شود که این خدمات در قالب شعب ۷ در ۲۴ ارائه خواهد شد. وی ارائه خدمات بانکداری خرد و دریافت و پرداخت را از دیگر بخش‌‌های شعب چند منظوره بانک اقتصادنوین توصیف کرد و گفت: در بخش دوم با پیش‌بینی فضای اختصاصی خدمات جاری بانک به مشتریان ارائه می‌شود که این بخش مانند سایر شعب ارائه خدمت خواهند کرد.

مدیرعامل بانک اقتصادنوین در ادامه با اشاره به اینکه در شعب چند منظوره برای هر یک از بخش‌‌ها فضای اختصاصی در نظر گرفته شده است، گفت: ارائه خدمات اعتباری و بین‌المللی از دیگر خدماتی است که در بخش ارائه خدمات بانکداری خرد به مشتریان ارائه می‌شود. وی در تشریح جزئیات ارائه خدمات در بخش‌‌های دیگر شعب چند منظوره، گفت: در شعب چند منظوره بانک اقتصادنوین فضای اختصاصی برای ارائه خدمت به مشتری حقوقی در قالب خدمات بانکداری شرکتی پیش‌بینی شده، به طوری که نمایندگان این شرکت‌ها می‌توانند در فضای مناسب خواسته‌ها و خدمات مورد نیازشان را مطرح و به مذاکره بپردازند. دکتر بت‌شکن گفت: در این بخش مدیران حساب حضور دارند و آماده ارائه خدمت به مشتریان این خدمت خواهند بود.

منبع: دنیای اقتصاد

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.