راه پرداخت؛ پرمخاطب‌ترین رسانه فین‌تک ایران

فعالسازی رمز دوم پویا مشتریان در موسسه اعتباری کوثر

5

از ابتدای دی ماه سال جاری با حذف رمزهای دوم ایستا کارت‌های بانکی مشتریان در موسسه اعتباری کوثر وابسته به بانک سپه می‌توانند از رمز دوم پویا جهت انجام تراکنش‌های اینترنتی خود استفاده کنند.

به گزارش روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر وابسته به بانک سپه، استفاده از رمز دوم پویا موجب ارتقای امنیت پرداخت و کاهش مخاطرات ناشی از برداشت‌های غیرمجاز و سوء‌استفاده از کارت‌های بانکی در تراکنش‌های اینترنتی می‌شود. در این راستا زیرساخت‌های استفاده مشتریان از رمز دوم پویا در موسسه اعتباری کوثر وابسته به بانک سپه به صورت کامل اجرا و مشتریان در اسرع وقت می‌توانند از طریق مراجعه به شعب، نسبت به فعالسازی اینترنت بانک، همراه بانک و پیامک جهت استفاده از رمز دوم پویای کارت خود اقدام کنند.

بر اساس این گزارش، سامانه پاسخگوی مشتریان ۴۲۸۳۰ – ۰۲۱ آماده ارائه اطلاعات و پاسخگویی به سؤالات مشتریان است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با موسسه اعتباری کوثر به شماره ۴۲۸۳۰ –۰۲۱ تماس بگیرید.

5 نظرات
 1. ناشناس می‌گوید

  هیچ دیدی ندارم اگر رمز دو اینترنتی نداشتم و همین طور اگر هم برای به توافق رسیدم

 2. بازنشسته می‌گوید

  سلام هرچند نمیشه رفتار عده ای را به همه تعمیم داد ولی در دوشعبه نوبنیاد و لویزان موسسه کوثر کارکنان سست و کم کار و بی تربیت بکار گیری شده اند

 3. محمد می‌گوید

  سلام بانک در شهر ما شعبه نداره بر اثر چند بار استفاده از رمز یکبار مصرف به اشتباه کارت سوخت چرا باید با اشتباه کارت بسوزانید اونم با استفاده از رمز یکبار مصرف؟ تو این وضعیت چطوری برم شهر دیگه تا شعبه پیدا کنم؟

 4. محمد بازنشسته از تبریز می‌گوید

  سلام ضمن تقدیر و تشکر از کارکنان خدوم و زحمتکش بانک کوثر متاسفانه تعدادی از کارکنان خیلی کم رمق و کم حوصله و توان جوابگویی به مشتریان را ندارند و این کرونا هم مزید بر علت شده کارت حقیر وقتی رمزش را یکبار اشتباه میزنی غیر فعال میشه میدم دست بقال محله یکبار که اشتباه شنید کارت غیر فعال میشه هی باید ببرم بانک کارمند شما هم عوض اینکه مشکل را حل کنه به من تشر میزنه که یک رمز ساده بگذار که یادت نرود بیا و هرچه توضیح بده حرف خودش را میزنه نمیدانم مشکل از منه از کارته از بانکه از کارمندانه و ….

 5. حسین عطائی نیا می‌گوید

  عالیه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.