راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

سومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند با حمایت به‌پرداخت ملت برگزار می‌شود

با حمایت به‌پرداخت ملت به عنوان بزرگترین شرکت پرداخت الکترونیک کشور، سومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند برگزار می‌شود.

سومین رویداد تهران هوشمند با حمایت شرکت به پرداخت ملت به‌عنوان شرکت پیشرو در ارائه خدمات پرداخت الکترونیک در ۱۸ و ۱۹ آذرماه ۱۳۹۸ در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران آغاز به کار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت به‌پرداخت ملت، این شرکت به‌عنوان بزرگترین شرکت پرداخت الکترونیک کشور، یکی از حامیان این رویداد است که با حضور جمعی از متخصصان شهر هوشمند، مدیران ارشد شهرداری‌ها، اعضای محترم شوراهای اسلامی شهرها، تنی چند از وزرا و مدیران ارشد دولت و شهرداران تعدادی از کلانشهرهای دنیا همراه است، و موضوع مهم و استراتژیک شهر هوشمند را در دستور کار خود قرار داده است.

https://www.behpardakht.com/resources/images/news/News34.jpg

نگاهی دقیق به گستره همایش نشان می‌دهد؛ رویداد «تهران هوشمند» با تاکید بر نقش داده‌ها در توسعه و مدیریت شهرهای هوشمند برگزار خواهد شد که برنامه‌های متعددی را دربر می‌گیرد. از سخنرانان این رویداد محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، پیروز حناچی شهردار تهران، سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور و رئیس ملی بنیاد نخبگان و محمد فرجود، مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران و همچنین شهریار خلیلی مدیرعامل به پرداخت ملت هستند.

در این راستا شرکت به‌پرداخت ملت با ایجاد امکان ارائه خدمات پرداخت از طریق پایانه‌های فروشگاهی، برنامه موبایلی سکه، درگاه پرداخت اینترنتی، و …. تحولات شگرفی را در عرصه پرداخت الکترونیک ایجاد کرده است. شرکت به‌پرداخت در کنار ارائه خدمات به مشتریان، درصدد حمایت از شرکت‌های نوظهور در عرصه فناوری مالی است و این رویداد بهترین محل برای حضور این‌گونه افراد مستعد و صاحب ایده‌های نوین برای همکاری با این شرکت بزرگ است.

بر اساس اعلام نشریه معتبر نیلسون ریپورت این شرکت در بین ۱۵۰ شرکت برتر دنیا در عرصه خدمات پرداخت الکترونیک در رتبه پانزدهم دنیا قرار دارد و در خاورمیانه و کشور ما نیز رتبه نخست را به خود اختصاص داده است.

شایان ذکر است نشست‌های تخصصی داخلی و بین‌المللی با حضور فعالان و بزرگان اصلی شهر هوشمند، سایر مراکز استانی کشور و کلان شهرهای دنیا، کارگاه‌های ارائه محصول و معرفی خدمات با مشارکت استارت‌آپ‌های برتر کشور در زمینه مدیریت شهری از جمله رویدادهای دو روز برپایی این همایش است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.