راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

شرکت ایران ارقام با شرکت King Teller قرارداد همکاری امضا کرد

پس از معرفی برندهای NCR و GRG توسط شرکت ایران ارقام و موفقیت آنها در صنعت بانکی ایران، این بار شرکت King teller توسط ایران ارقام وارد صنعت بانکداری ایران خواهد شد. شرکت ایران ارقام طی هفته گذشته قراردادی ۳ ساله با شرکت King Teller چین امضا کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ایران ارقام، King Teller یک شرکت چینی  است که از سال ۲۰۰۷ تا کنون توانسته با ۱۵۰ بانک در سراسر دنیا همکاری کند و طی این سال‌ها بیش از ۱۰۰ هزار دستگاه ATM را تا انتهای سال ۲۰۱۸ راه اندازی کرده است. بر مبنای این قرارداد، ایران ارقام نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش دستگاه‌های SSM شرکت King Teller از قبیل ATM, CRS, VTM, BNS, PFE و… خواهد بود.

در روز دوم سفر مدیران ارشد شرکت King Teller به ایران، طی بازدیدی که از کارخانه تولیدی ایران ارقام انجام شد و با توجه به پتانسیل‌های بالای این کارخانه هم از لحاظ فیزیکی و هم از لحاظ تکنولوژی، این بازدید منجر به امضای تفاهمنامه جدیدی شد که به موجب آن دو طرف بر بومی سازی و تولید داخل ایران برخی از دستگاه‌های شرکت King Teller توافق کردند.

کارخانه ایران ارقام با بیش از 7000 متر مربع فضای تولید و انبار و با ظرفیت مونتاژ 3000 خودپرداز در سال میزبان شرکت King Teller
کارخانه ایران ارقام با بیش از ۷۰۰۰ متر مربع فضای تولید و انبار و با ظرفیت مونتاژ ۳۰۰۰ خودپرداز در سال میزبان شرکت King Teller

مدیران ارشد King Teller پس از بازدیدها از بخش‌های مختلف شرکت ایران ارقام و مجموعه جلسات با مدیران این شرکت، قرارداد همکاری بلندمدت با شرکت ایران ارقام منعقد کردند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عضو خبرنامه راه پرداخت شوید
اطلاع از آخرین روندها و رویداهای فناوری‌های مالی ایران و جهان