راه پرداخت؛ پرمخاطب‌ترین رسانه فین‌تک ایران

مجوز سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی برای شرکت سفیر آبی آرام صادر شد

0

شرکت سفیر آبی آرام در راستای اخذ استانداردهای لازم، مجوز سازمان مقررات رادیویی را هم در لیست مجوزهای خود قرار داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سفیر آبی آرام، با دریافت این مجوز علاوه بر تایید قانونی، این شرکت می‌تواند بر اساس شرایط و ضوابط مندرج در مصوبه جلسه شماره ۲۰۴ مورخ ۱۳۹۳/۹/۱۶ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات (۱۳۹۳-۰۲۰۴-۱-CRA-FX) به صورت غیر انحصاری با استفاده از شبکه‌های ارتباطی ایجاد شده از سوی ارائه‌کنندگان خدمات ارتباطی و فناوری اطلاعات، نسبت به ارائه خدمات به مشتریان مشتمل بر اطلاع رسانی، پشتیبانی، سنجش رضایت مشتریان، بازاریابی، تبلیغ محصولات و خدمات جمع آوری، تجزیه و تحلیل اطلاعات و داده‌های آماری با اشخاص طرف قرارداد در چارچوب قرارداد منع افشای اطلاعات از طرق زیر اقدام کند.

خدمات تماس و ارتباط ورودی شامل: پاسخگویی به تماس‌های ورودی از طریق تلفن، فکس، پیام کوتاه (SMS)، وب سایت، پست، پست الکترونیکی و سایر روش‌های مجاز.

خدمات تماس و ارتباط خروجی شامل: اقدام به برقراری تماس و ارتباط‌های خروجی از طریق تلفن، فکس، پیام کوتاه (SMS) وبسایت، پست، پست الکترونیکی و سایر روش‌های مجاز جهت پاسخگویی به درخواست‌ها.

شرکت سفیر آبی آرام به عنوان اولین مرکز تماس مشاء ایران با اخذ مجوزها و گواهینامه‌ها از قبیل مجوز نظام صنفی، مجوز واحد فناوری، ISO 18295، اشتهار به کیفیت دو ستاره، مجوز رتبه یک شورای عالی انقورماتیک و …. شناخته می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.