راه پرداخت؛ پرمخاطب‌ترین رسانه فین‌تک ایران

محمدرضا روشناس، عضو هیات مدیره پرداخت نوین شد

روشناس با اشاره به اینکه پرداخت نوین زمانی یکی از سه PSP‌ برتر کشور بوده،‌ اظهار امیدواری می‌کند که این شرکت دوباره بتواند جایگاه خود را ارتقا بدهد.

3

محمدرضا روشناس به تازگی عضو هیات مدیره شرکت پرداخت نوین شده است. روشناس،‌ در زمینه شبکه‌های پرداخت تخصص دارد و پیش از این در سال ۹۶ سابقه همکاری با شرکت پرداخت نوین را به عنوان مدیر زیرساخت و شبکه داشته است.

او در شروع همکاری تازه‌اش با پرداخت نوین، اظهار امیدواری می‌کند که سهم بازار این شرکت ارتقا پیدا کند و می‌گوید: «زمانی پرداخت نوین یکی از سه شرکت برتر PSP بود اما به دلایلی این این جایگاه را از دست داد. حالا با توجه به زیرساخت‌های فنی و ظرفیتی که در گروه بانک اقتصاد نوین وجود دارد، امیدواریم که بتوانیم جایگاه و سهم بازار این شرکت را ارتقا بدهیم.»

روشناس اشاره می‌کند که راهکارهای پرداخت هم به مانند سایر تکنولوژی‌ها مدام در حال پیشرفت هستند و برای همین جای کار و توسعه بیشتر در صنعت پرداخت کشور وجود دارد. او با بیان اهمیت سرویس‌های پرداخت بدون کارت در بازار امروز، از توجه ویژه‌اش به این راهکارها در شرکت پرداخت نوین خبر می‌دهد.

محمدرضا روشناس، از سال ۸۲ فعالیت در صنعت بانکداری الکترونیک را آغاز کرده است. مدیر عملیات مکانیزه در تجارت الکترونیک پارسیان، مدیر فنی تجارت الکترونیک سرمایه، حضور در قسمت شبکه‌های بین‌بانکی شرکت خدمات انفورماتیک و مدیر فناوری اطلاعات در شرکت سرمایه پیشگامان پویا وابسته به بانک ملی، از جمله عناوین کاری سابق او هستند.

3 نظرات
 1. ناشناس می‌گوید

  ایشون یکی از باسوادترین بی ادعاترین و لایق ترین افرادی هستند که در دنیای IT ایران فعالیت دارند.

  1. ناشناس می‌گوید

   شما یا شناخت کافی در خصوص ایشان نداری یا از اخبار دنیای IT در وجود افرادی با سواد تر و لایق تر از ایشان بی خبری!!!!! پیشنهاد می کنم فقط در شرکت خدمات انفورماتیک دلیل قطع همکاری با ایشان را پرس و جو نمایید. مابقی شرکت ها هم خود دانید !!!!!!

   1. ناشناس می‌گوید

    ایشون هیچی حالیش نیست
    فقط ادعای توخالی
    وقتی هم صحبت بشی باهاش متوجه میشی
    احتمالا نظر اول هم خودش نوشته

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.