راه پرداخت؛ پرمخاطب‌ترین رسانه فین‌تک ایران

تاپکیش حامی مالی شانزدهمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی صنایع شد

0

شانزدهمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی صنایع با محوریت مهندسی صنایع و تحول دیجیتال ۲ و ۳ بهمن‌ماه در دانشگاه الزهرا برگزار می‌شود و شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش از حامیان مالی این کنفرانس است.

شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش (سهامی عام) از مجموعه شرکت‌های زیر مجموعه گروه داده‌پردازی بانک پارسیان با سابقه بیش از ۱۰ سال در حوزه بازرگانی، تأمین و پشتیبانی تجهیزات سخت‌افزاری بانکی و پرداخت است. این شرکت در سال ۱۳۹۷ با نماد تجاری تاپکیش در بورس معرفی شد و درحال حاضر به‌عنوان یک شرکت سهامی عام درحال فعالیت است.

این شرکت، در حال حاضر نمایندگی انحصاری فروش، تأمین و ارائه خدمات پس از فروش دستگاه‌های کارت‌خوان شرکت Bitel، نمایندگی انحصاری تولید، مونتاژ و تعمیرات تخصصی دستگاه کارت‌خوان در شهرک صنعتی پرند، نصب، راه اندازی تجهیزات خودگردان بانکی (ATM,VTM,CRTM,..)، پشتیبانی و تعمیرات آنها، نمایندگی توزیع کاغذ Hansol در ایران و تأمین رول کلیه دستگاه‌های ارائه دهنده خدمات پرداخت و بانکی در کشور، نمایندگی شرکت T.kart در حوزه صدور و شخصی‌سازی انواع کارت‌های بانکی و هوشمند، تأمین و شخصی سازی سیم کارت اپراتورهای تلفن همراه، تأمین و تجهیز دروازه‌های پرداخت‌های هوشمند آزادراهی کشور را در دستور کار خود دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.