راه پرداخت؛ پرمخاطب‌ترین رسانه فین‌تک ایران

گروه بهسازان فردا در جمع برترین‌های الکامپ ۲۵

0

در مراسم برترین‌های بیست‌وپنجمین نمایشگاه الکامپ، رتبه برتر در بخش «حوزه بانکداری الکترونیکی» به گروه بهسازان فردا رسید.

به گزارش روابط عمومی گروه بهسازان فردا، پس از گذشت حدود یک ماه از برگزاری بیست‌وپنجمین نمایشگاه الکامپ، سازمان نظام صنفی رایانه‌ای به عنوان برگزارکننده این رویداد روز گذشته (۷ شهریور ماه) در هتل سیمرغ با برگزاری رویداد اختتامیه این نمایشگاه میزبان برخی از مدیران شرکت‌های فناوری و اطلاعات و استارت‌آپ‌ها بود و از برترین‌ها در این رویداد هم تقدیر کرد.

گروه بهسازان فردا که در بیست‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) با شش شرکت و یک باشگاه کسب‌وکار زیرمجموعه خود حضور داشت، در مراسم برترین‌های این رویداد رتبه برتر در بخش «حوزه بانکداری الکترونیکی» را کسب کرد.

رضا حیدری، دبیر اجرایی الکامپ ۹۸ نیز در این برنامه آمار و ارقامی از این نمایشگاه تخصصی صنعت فناوری اطلاعات کشور ارائه داد و گفت: «امسال نمایشگاه الکامپ دارای بخش‌های مختلفی چون الکام تاکز، الکام گیمز، الکام استارز و الکام ترندز و الکام جابز بود.»

به گفته حیدری ۴۲۹ شرکت فناوری اطلاعات، ۲۲۸ شرکت استارت‌آپی، ۱۳۲ کانتر استارت‌آپ و ۳۴ نهاد دولتی در بیست‌وپنجمین نمایشگاه الکامپ حضور داشته‌اند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.