راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

پیمان طبری، مدیرعامل ایران‌کیش شد

طبری که از اسفند ۱۳۹۷ به‌عنوان سرپرست ایران کیش در این شرکت مشغول به خدمت بود، به‌طور رسمی با حکم هیات‌مدیره شرکت کارت اعتباری ایران‌کیش به‌عنوان مدیرعامل این شرکت انتخاب شد.

به‌گزارش روابط عمومی شرکت کارت اعتباری ایران‌کیش، پیمان طبری دارای کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی و دانش آموخته کارشناسی سخت‌افزار با بیش از ۱۵ سال سابقه مدیریت در سطوح عالی صنایع خودروسازی، نفت، مخابرات، بانک و خدمات پرداخت الکترونیک در حوزه‌های فناوری اطلاعات، سیستم‌های بانکی، پرداخت و core banking است.

او همچنین به‌عنوان یکی از منتخبان مدیران برتر سال کشور توانست نشان عالی مدیر سال را دریافت کند. طبری پیش از این به‌عنوان معاون فناوری اطلاعات ایران‌کیش دراین شرکت مشغول به فعالیت بود.

شرکت کارت اعتباری ایران‌کیش به‌عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در صنعت پرداخت شناخته می‌شود. این شرکت با سابقه‌ای بیش از ۱۲ سال یکی از اولین‌های شرکت‌های ارائه‌کننده خدمات پرداخت است. در حال حاضر شرکت با بیش از ۳۰ دفتر و نمایندگی در سراسر کشور و سرمایه انسانی متخصص و مجرب آماده ارائه خدمات به کلیه بانک‌ها و مؤسسات مالی و اعتباری است.

این شرکت بر آن است تا با ارائه راه‌حل‌های مبتنی بر پرداخت الکترونیک، در جهت کسب رضایت مشتری، ارائه خدمت کند. همچنین ایران کیش یکی از سه شرکت بورسی فعال در صنعت پرداخت است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.