راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

اعضای هیات‌ مدیره و جمعی از مدیران ارشد بانک ملی ایران از سایت تولید شرکت توسن تکنو بازدید کردند

در بازدید اعضای هیات‌ مدیره و جمعی از مدیران ارشد بانک ملی ایران از سایت تولید شرکت توسن‌تکنو، خط تولید کارتخوان Q80 و همچنین ماشین‌های دریافت و پرداخت بانکی توسن‌تکنو (دستگاه‌های ATMR) مورد بازدید قرار گرفت.

بانک ملی ایران و توسن تکنو طی یک سال گذشته همکاری‌های مشترک بسیاری را در راستای پیاده‌سازی و عملیاتی ‌کردن راهکارهای نوین و فناورانه بانکی آغاز کرده‌اند. اعضای هیات‌ مدیره و جمعی از مدیران ارشد بانک ملی ایران ۱۷ تیرماه از سایت تولید شرکت توسن تکنو در شهرک صنعتی کاسپین قزوین بازدید کردند.

.

در مراسم بازدید از سایت تولید شرکت توسن‌ تکنو چه گذشت؟

به گزارش روابط عمومی شرکت توسن‌ تکنو، در ابتدای این بازدید محمد مظاهری، مدیرعامل شرکت توسن تکنو ضمن خیرمقدم به مهمانان کلیاتی را در خصوص فرآیند پیچیده راه‌اندازی این سایت تولید بیان کرد.

در ادامه محمدجعفر حاجی کارشناس فروش و امور مشتریان این شرکت، فعالیت‌ها و راهکارهای بانکی و پرداخت تولیدشده توسط توسن تکنو را معرفی کرده و تجارب عملیاتی این شرکت را در پیاده‌سازی راهکارها برای بانک‌ها و شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات پرداخت بزرگ و مطرح کشور مرور بیان کرد. مرور فعالیت‌ها و راهکارهای پیاده شده برای بانک ملی ایران توسط توسن تکنو و ارائه گزارش در خصوص پروژه جاری با بانک ملی ایران بخش دیگری از این ارائه بود.

مدیران ارشد بانک ملی ایران سپس با ورود به بخش فنی و مهندسی توسن تکنو که به تازگی در این سایت تولید مستقر شده از نزدیک با محصولات در دست طراحی توسط همکاران بخش فنی و مهندسی توسن تکنو آشنا شدند. بازدید از بخش کنترل کیفیت قطعات پیش از تولید و آشنایی با روش‌های کنترل کیفیت و ارزیابی اجزاء و قطعات مورد استفاده در تولید کارتخوان‌های پرداخت و ماشین‌های دریافت و پرداخت وجه نقد بخش بعدی این برنامه بود.

در ادامه خط تولید کارتخوان Q80 و همچنین ماشین‌های دریافت و پرداخت بانکی توسن تکنو یعنی دستگاه‌های ATMR مورد بازدید قرار گرفت. راهکار جامع ماشین دریافت و پرداخت بانکی یا ATMR توسن تکنو در حال حاضر بیش از ۹۰ درصد سهم بازار این محصول را در کل کشور در اختیار دارد. این محصول به صورت راهکاری جامع در بانک‌ها، فروشگاه‌های بزرگ، مراکز تجاری و … نصب و راه‌اندازی شده و موجب افزایش بهره‌وری بانک‌ها از طریق کاهش هزینه‌های پول‌رسانی و پول‌گذاری شده است.

همچنین تشریح راهکار جدید و جامع ارائه‌شده این شرکت در حوزه پرداخت الکترونیک بهای سوخت روی پمپ برای مهمانان بخش دیگری از این بازدید بود. در این راهکار که طی یک همکاری مشترک بین توسن تکنو و شرکت ناب پرداز اکباتان ارائه شده است، امکان پرداخت الکترونیک بهای سوخت با استفاده از کارت‌های عضو شتاب روی پمپ به صورت مستقیم میسر شده است. ضمن اینکه این راهکار دارای تأییدیه‌های لازم امنیتی در حوزهٔ پرداخت الکترونیک و همین‌طور گواهینامه‌های مد نظر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران به لحاظ رعایت استانداردهای لازم در حوزه سوخت است. در ادامه این برنامه، انبار محصولات تولیدی این سایت مورد بازدید قرار گرفت.

.

همکاری بانک ملی و توسن تکنو

این بازدید در حالی صورت گرفت که بانک ملی ایران و توسن تکنو طی یک سال گذشته همکاری‌های مشترک بسیاری را در راستای پیاده‌سازی و عملیاتی ‌کردن راهکارهای نوین و فناورانه بانکی آغاز کرده‌اند. از جمله این همکاری‌ها می‌توان به پیاده‌سازی راهکار احراز هویت آنلاین با استفاده از کارت هوشمند ملی در کانال VTM و CRS بانک ملی ایران اشاره کرد که در رویداد ملی‌شو۲ با حضور وزیر اقتصاد، نائب رئیس مجلس شورای اسلامی، رئیس سازمان ثبت احوال و مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره بانک ملی ایران رونمایی شد.

همچنین نصب و راه‌اندازی بیش از ۶۰۰ ماشین دریافت و پرداخت وجه نقد (ATMR یا CRS) و ماشین‌های خود بانک (VTM) برای بانک ملی ایران طی یک سال گذشته،‌ بخشی از همکاری‌های مشترک توسن تکنو با این بانک بوده است.

فیلمی کوتاه از حاشیه این بازدید را از اینجا ببینید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.