پی‌تک (PayTech) کسب‌وکارها

بازگشت دریافت کارمزد به درگاه‌های پرداخت سامان

شرکت پرداخت الکترونیک سامان، اولین پی‌اس‌پی است که از روز گذشته دریافت کارمزد بر روی درگاه‌های پرداخت خود را برقرار کرده است.

شرکت پرداخت الکترونیک سامان یکی از دارندگان بیشترین سهم بازار در درگاه پرداخت با اجرای این تصمیم ثابت کرد که با ارایه سرویس مناسب و با کیفیت می‌تواند با تغییرات صحیح، مشتری‌های خود را جذب کند و با بهبود خدمات خود میزان رضایت مشتری را روزبه‌روز افزایش دهد.

واقعیت این است که نظام پرداخت بانکی به این تغییر و تحولات نیاز دارد و به‌نظر می‌رسید این قدم با شرکت‌هایی که کمترین سهم بازار را در درگاه‌های پرداخت دارند شروع شود. اما شروع غیرمنتظرانه پرداخت الکترونیک سامان نشان داد جسارت تغییر و تحول و ریسک‌پذیری همچنان در شرکت‌هایی با داشتن بالاترین سهم بازار در درگاه‌های پرداخت الکترونیک دیده می‌شود.

پیش از این نیز شرکت پرداخت الکترنیک سامان، آخرین شرکتی بود که حاضر به حذف کارمزدهای تراکنش در سال ۱۳۸۹ شد.

درباره نویسنده

مرضیه شمس

مرضیه شمس دانشجوی کارشناسی ارشد علوم ارتباطات اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی است و در حال حاضر به عنوان خبرنگار با راه پرداخت همکاری می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

۲ دیدگاه

  • سلام منبع این خبر کجاست؟ خود سپ در سایت رسمیش هنوز چیزی اعلام نکرده؟ کارمزد دقیقا رو کدام دسته از تراکنش ها وضع شده است؟ و کارمزد را دارنده کارت باید پرداخت کند یا پذیرنده؟