راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

فن‌آوا کارت با نماد «رکارت» و به‌عنوان صدونودوچهارمین نماد معاملاتی در فرابورس عرضه می‌شود

شرکت فن‌آوا کارت (سهامی عام) با نماد «رکارت» در فهرست شرکت‌های پذیرفته‌شده برای نرخ‌های بازار دوم بورس اوراق بهادار درج شد و پس از درج نام، به زودی سهام این شرکت در بورس اوراق بهادار عرضه می‌شود.

شرکت فن‌آوا کارت در تاریخ 16 اردیبهشت ماه 1398 با شماره 11647 موفق به پذیرش در بورس شد. نام این شرکت در تاریخ 1398/03/18 به‌عنوان صدونودوچهارمین نماد معاملاتی و نیز صدودوازدهمین شرکت در بازار دوم در گروه صنعت رایانه و فعالیت‌های وابسته به آن و زیر گروه صنعت مشاوره و فعالیت‌های وابسته به آن با کد صنعت «7220» و نماد «ر کارت» در فهرست نرخ‌های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران درج شده است.

این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که فن‌آوا کارت در راستای توسعه فعالیت‌های کسب‌وکار خود و با هدف امکان دسترسی گسترده به انواع روش‌های تأمین مالی، حضور در بورس اوراق بهادار را به‌عنوان یکی از مهم‌ترین برنامه‌های استراتژیک خود، هدف قرار داده است.

شایان ذکر است شرکت فن‌آوا کارت در حال حاضر با سرمایه 900 میلیارد ریالی در حوزه نصب، راه اندازی و پشتیبانی انواع پایانه‌های فروشگاهی (POS)، ارائه‌کننده خدمات مبتنی بر کارت‌های الکترونیکی، درگاه پرداخت اینترنتی (IPG)، مسئول پیاده‌سازی و پشتیبانی سیستم‌های بانکی و ایجاد بستر شبکه و سوئیچ برای شبکه الکترونیکی پرداخت و بازاریابی و ارائه خدمات بانکداری الکترونیک به بنگاه‌های اقتصادی مشغول به فعالیت است.

برای مطالعه امیدنامه شرکت فن آواکارت اینجا را کلیک کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.