راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

بانک سامان با هدف ارائه خدمات تخصصی در حوزه مدیریت حساب‌ شرکت‌ها از «نت بانک شرکتی» رونمایی کرد

بانک سامان با هدف تسریع در انجام عملیات بانکی و ارائه خدمات تخصصی در حوزه مدیریت حساب‌ها برای مؤسسات، شرکت‌ها و اشخاص حقوقی، اقدام به طراحی و عرضه «نت بانک شرکتی» کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک سامان، نت بانک شرکتی سامان این امکان را برای تمامی مشتریان حقوقی فراهم می‌کند که بدون مراجعه به شعبه، خدمات بانکی از جمله دستور انتقال وجه، مشاهده صورت حساب، مشاهده وضعیت دسته‌چک، مشاهده تسهیلات و سایر امور بانکی خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام دهند.

همچنین «نت بانک شرکتی»بانک سامان با استفاده از ابزار شرکت یار، این امکان را فراهم کرده که مشتریان حقوقی استفاده‌کننده از این سرویس، سطح دسترسی، شرایط ثبت و برداشت انتقال وجه منطبق با روزنامهٔ رسمی شرکت را برای کاربران درون‌سازمانی خود نظیر امضا داران و کارکنان بخش مالی تنظیم کند.

علاوه بر این در نت بانک شرکتی، میزان و سقف برداشت یا نقل‌وانتقال وجوه متناسب با نیاز مشتری و بر اساس بازه‌های زمانی روزانه و ماهانه قابل تنظیم است. علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر راجع به این محصول، می‌توانند به تمامی شعب بانک سامان در سراسر کشور مراجعه کنند یا با مرکز سامان ارتباط به شماره ۰۲۱۶۴۲۲ تماس بگیرند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.