راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

شرکت کاسپین با هدف معرفی پنج محصول خود، در دوازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه، حضور خواهد داشت

سامانه بانکداری باز، سامانه بیگ دیتا، بلاک‌چین، سامانه مدیریت منابع سازمانی (ERP) و سامانه جامع متمرکز بانکی لوتوس، محصولاتی هستند که توسط شرکت کاسپین در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه ارائه می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی شرکت تامین خدمات سیستم‌های کاربردی کاسپین، این شرکت، با هدف توسعه بازار و معرفی محصولات خود به حاضران در صنعت بانکداری، در دوازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه حاضر شده است.

سامانه بانکداری باز، سامانه بیگ دیتا، بلاک‌چین، سامانه مدیریت منابع سازمانی (ERP) و سامانه جامع متمرکز بانکی لوتوس،از جمله محصولات شرکت کاسپین هستند که در این رویداد معرفی می‌شود. علاوه بر آن، خدمات این شرکت در زمینه نگهداری زیرساخت و همچنین طراحی، نصب، راه‌اندازی و پشتیبانی مراکز داده نیز از دیگر فعالیت‌های شرکت کاسپین است که به حاضران در این نمایشگاه معرفی می‌شود.

همچنین برگزیدگان رویداد اینوباش نیز در این نمایشگاه معرفی و جوایز آنان اهدا خواهد شد.

رویداد «اینوباش» به‌منظور شناسایی و جذب ایده‌های خلاق، زمستان ۹۷ در فضای دانشگاهی کشور برگزار شد. جوایز نفیسی به نفرات اول تا سوم این رویداد اهدا می‌شود و به ۹ تیم هم لوح یادبود اهدا می‌شود. همچنین تیم‌های برتر علاوه بر دریافت جوایز نقدی، به‌منظور توسعه محصول و تجاری‌سازی مورد حمایت شرکت کاسپین قرار می‌گیرند.

دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه، دوم تا پنجم اردیبهشت ماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید از غرفه کاسپین، به سالن ۳۸b غرفه ١٣ مراجعه کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.