عصر تراکنش کتاب‌ها

معرفی کتاب جنگل بارانی: چگونه سیلیکون‌ولی دیگری بسازیم!

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

ماهنامه عصر تراکنش / برای کارشناسان در حوزه نوآوری و علاقه‌مندان به زیرساخت‌های توسعه فناوری همیشه این سؤال مطرح بوده که چگونه می‌توان یک اکوسیستم نوآوری ایجاد کرد؟ بهترین الگوی چنین اکوسیستمی سیلیکون‌ولی در آمریکاست. به همین دلیل است که سیاست‌گذاران و برنامه‌ریزان توسعه از کشورهای مختلف این منطقه در شمال کالیفرنیا را به دقت زیر نظر دارند و تلاش کرده‌اند از آن کپی‌برداری کنند.

بسیاری از این کپی‌برداری‌ها حتی در خود آمریکا موفق نبوده و بعضی از این تلاش‌ها صرفاً در حد شعار باقی مانده است. مهم‌ترین دلیل این عدم موفقیت توجه بیش از حد سیاست‌گذاری حوزه نوآوری به سخت‌افزارها و بی‌توجهی آنها به نرم‌افزارهاست. کتاب جنگل بارانی نه‌تنها چگونگی ایجاد سیلیکون‌ولی را توضیح می‌دهد؛ بلکه ما را با روش ایجاد چنین اکوسیستمی آشنا می‌کند.

نویسندگان: ویکتور هوانگ و گرگ هوروویت /  ناشر: مهربان نشر / مترجمان: آیت حسینی، یعقوب زاهدی

صفحه: ۳۹۸  قیمت: ۴۸ هزار تومان

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

۱ دیدگاه

/* ]]> */