راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

نگاهی به وضعیت شرکت‌های بانکداری و پرداخت در بیست‌ویکمین فهرست ۵۰۰ شرکت برتر / مقایسه با سال گذشته

امسال بیست‌ویکمین سالی است که سازمان مدیریت صنعتی، شرکت‌های برتر ایرانی را مورد ارزیابی قرار داده است و بر اساس شاخص‌هایی، ۵۰۰ شرکت برتر را معرفی کرده است. در این مطالب قصد داریم نگاهی به شرکت‌های فعال در حوزه فناوری اطلاعات بانکی و پرداخت و بانک‌های کشور که در فهرست ۵۰۰ شرکت برتر منتهی به سال مالی ۹۶ حضور داشتند، داشته باشیم.

بیست و یکمین دوره همایش معرفی شرکت‌های برتر ایران (IMI-100) با حضور جمعی از فعالان صنعت، تولید، خدمات و تجارت، ۸ بهمن‌ماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی سازمان صداوسیما برگزار شد.

بر اساس نتایج رتبه‌بندی بیست‌ویکمین دوره همایش معرفی شرکت‌های برتر ایران (IMI-100)، شرکت آسان پرداخت پرشین (آپ) با رشد ۱۲ پله‌ای نسبت به سال گذشته، توانست رتبه ۳۶ را بر اساس عملکرد سال مالی ۱۳۹۶ در بین ۱۰۰ شرکت برتر کشور کسب کرد. همچنین گروه فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا با رشد ۱۳ پله‌ای، رتبه ۵۷ را به خود اختصاص داد.

شرکت شبکه الکترونیکی پرداخت کارت شاپرک نیز با رشد ۲۱ پله‌ای نسبت به سال گذشته توانست رتبه ۶۶؛ شرکت پرداخت اول کیش با رشد ۲۰ پله‌ای رتبه ۷۴ و شرکت به‌پرداخت ملت نیز با رشد ۷۵ پله‌ای رتبه ۸۸ را در بین ۱۰۰ شرکت برتر کشور به دست آورد.

در بین ۲۰۰ شرکت برتر کشور نیز، شرکت‌های پرداخت الکترونیک سامان کیش با رتبه ۱۰۳، تجارت الکترونیک پارسیان با رتبه ۱۱۸، کارت اعتباری ایران کیش با رتبه ۱۵۸ و اندیشه نگار پارس با رتبه ۱۷۳ قرار دارند.

همچنین شرکت‌های پرداخت الکترونیک پاسارگاد با رتبه ۲۰۸، گروه فن‌آوا با رتبه ۲۲۲، داده‌ورزی فرادیس البرز با رتبه ۲۳۷، افزار پرداز رمیس با رتبه ۲۶۷ و پرداخت نوین آرین با رتبه ۲۹۳ در بین ۳۰۰ شرکت برتر کشور قرار داند.

شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا نیز با رتبه ۳۰۴، خدمات انفورماتیک کیش با رتبه ۳۴۵، نرم‌افزاری داتیس آرین قشم با رتبه ۳۶۸ و توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی با رتبه ۴۳۵ در بین ۵۰۰ شرکت برتر کشور قرار دارند.

در بین بانک‌های کشور که در این فهرست قرار دارند نیز می‌توان به بانک پارسیان بار رتبه ۲، صادرات ایران با رتبه ۵، آینده با رتبه ۸، کارآفرین با رتبه ۱۰، تجارت با رتبه ۱۲، انصار با رتبه ۱۳، سینا با رتبه ۱۵، کشاورزی با رتبه ۱۶، رفاه کارگران با رتبه ۱۷، اقتصاد نوین با رتبه ۲۹، صنعت و معدن با رتبه ۳۲ و بانک حکمت ایرانیان با رتبه ۱۳۷ اشاره کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.