راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

حضور جیبی‌مو در هشتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام پرداخت

شرکت خدمات انفورماتیک میزبان طرح‌های بدیع شرکت‌های استارت‌آپی و تیم‌های ایده‌پرداز در حوزه‌های مرتبط در هشتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت است. یکی از شرکت‌های منتخب این رویداد، شرکت جیبی‌مو است؛ به این بهانه با عرفان مرادیان، مدیر عامل جیبی‌مو درباره حضورشان در نمایشگاه گفت‌وگو کردیم.

مرادیان معیارهای انتخاب جیبی‌مو برای حضور در نواندیشان فناوری‌های مالی وهمایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت را برشمرد و توضیح داد: «طبق فراخوانی که از سوی شرکت خدمات انفورماتیک در سه گروه «صاحبان ایده»، «دارندگان طرح کسب‌وکار و MVP» و «طرح‌های تجاری‌سازی شده در قالب شرکت‌های نوپا» برای استارت‌آپ‌ها ارائه شد. ما در گروه سوم یعنی طرح تجاری‌سازی شده در قالب شرکت نوپا برگزیده شدیم. در این سطح اطلاعاتی مانند داشتن مزیت‌های رقابتی، تعداد کاربران، مدل کسب‌وکار، رشد محصول و غیره مورد داوری قرار گرفت و با این معیارها فضایی در نمایشگاه برای معرفی خدمات جیبی‌مو به ما اختصاص داده شد.»

او با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین حوزه‌های فناوری‌های مالی یا فین‌تک، راهکار‌های نوین و جایگزین پرداخت است و این مهم یکی از محورهای همایش بانکداری الکترونیکی و نظام‌های پرداخت معرفی شده است، هدف حضور جیبی‌مو را در این نمایشگاه، معرفی آخرین دستاوردهای این مجموعه در صنعت پرداخت الکترونیک مطرح کرد.

مرادیان افزود: «ما در این نمایشگاه با معرفی و رونمایی از راهکار ۳۶۰ درجه پرداخت نشان خواهیم داد که چگونه مقوله‌هایی همچون شبکه اجتماعی، کیف پول الکترونیکی و درگاه‌های پرداخت موبایلی می‌توانند با یکدیگر تلفیق شوند و یک نوآوری‌ مالی را که نقش شگرفی در کاهش هزینه‌های بانکی، سهولت پرداخت و مدیریت مالی ایفا ‌می‌کند، رقم بزنند.»

مدیر عامل جیبی‌مو در خصوص راهکار ۳۶۰ درجه پرداخت اضافه کرد که جیبی‌مو با این محصول، فاصله میان خریداران و فروشندگان اعم از آنلاین و آفلاین را به حداقل رسانده و یکبار برای همیشه دغدغه درخواست و پرداخت وجه بین ذی‌نفعان مختلف را به عنوان یک درگاه پرداخت واسط از میان برده است.

او همچنین از اهمیت این همایش و نمایشگاه گفت: «ما در صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیکی بیش از پیش نیازمند همکاری و هم‌افزایی هستیم و رویداد‌هایی از این دست می‌توانند به بستری برای خلق مشترک ارزش تبدیل شوند تا نهایتاً هم بدنه سنتی صنعت، رنگ جدیدی به خود بگیرد و هم سایر ذی‌نفعان بتوانند از خدمات نوین و کارآمد بانکی و پرداختی بهره‌مند شوند.»

مجموعه جیبی‌مو در هشتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت، میزبان همه صاحب‌نظران و فعالان صنعت پرداخت خواهد بود و از دستاورد‌های یک ساله خود با بازدیدکنندگان سخن خواهد گفت.

هشتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت نهمم و دهم بهمن در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.