راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

«همراه نوین» به‌روزرسانی شد / امکان جست‌وجو در دفترچه اطلاعات با «همراه نوین» میسر شد

بانک اقتصاد نوین، نسخه جدید اپلیکیشن موبایلی «همراه نوین» را با خدمات و امکانات جدید مانند امکان درج انتقاد و پیشنهاد توسط کاربران منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، در نسخه جدید اپلیکیشن «همراه نوین» که از تاریخ ۳۰ دی‌ماه، با قابلیت اجرا بر روی سیستم‌های Android و iOS در دسترس قرارگرفته است؛ کاربران می‌توانند از امکاناتی چون پشتیبانی آنلاین، ایمیل کردن لیست تراکنش‌ها و تشخیص قبض استفاده  کنند.

امکان درج انتقاد و پیشنهاد توسط کاربران، امکان انتخاب بازه زمانی برای صورت‌حساب سپرده، امکان جست‌وجو در دفترچه اطلاعات، اتصال به سامانه پیوند و امکان تقسیم تراکنش به تراکنش‌های جزئی‌تر از دیگر قابلیت‌های نسخه جدید «همراه نوین» است.

بر اساس گزارش، سامانه موبایل‌بانک اقتصادنوین پیشین از تاریخ یکم بهمن‌ماه ۹۷ غیرفعال شده‌است. کاربران می‌توانند برای دریافت و نصب اپلیکیشن «همراه نوین» به سایت بانک اقتصاد نوین مراجعه کنند.

کارشناسان مرکز ۲۴ ساعته ارتباط با مشتریان بانک اقتصادنوین به شماره ۴۸۰۳۱۰۰۰-۰۲۱ آماده راهنمایی مشتریان در استفاده از این سامانه و پاسخگویی به سوالات احتمالی کاربران در این رابطه هستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.