راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

نشست معرفی خدمات صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه الکترونیک به شرکت‌های دانش‌بنیان، دوم بهمن برگزار می‌شود

در راستای ارائه خدمات حمایتی از شرکت‌های دانش‌بنیان و با همت مرکز تجاری‌سازی پارک فناوری پردیس معاونت علمی، نشست معرفی خدمات صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه الکترونیک از شرکت‌ها در این پارک برگزار می‌شود.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، پیرو هماهنگی صورت گرفته توسط مرکز تجاری‌سازی پارک فناوری پردیس معاونت علمی، نشستی با حضور مدیران صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک با شرکت‌های دانش‌بنیان و فعال حوزه صنایع الکترونیک برگزار می‌شود.

در این نشست ضمن پاسخ به سؤالات و ابهامات شرکت‌های پارک فناوری پردیس معاونت علمی، امکان ثبت‌نام برای دریافت خدمات در میز ارائه خدمت که در روز نشست مستقر خواهد بود، برقرار است.

صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک آمادگی خود را برای حمایت از طرح‌های شرکت‌های دانش‌بنیان و فعال حوزه صنایع الکترونیک (ارتباطی، رایانه‌ای اعم از سخت‌افزار و نرم‌افزار، الکترونیک نوری، الکترونیک مصرفی، اتوماسیون، الکترونیک کاربردی و قطعات الکترونیکی) اعلام کرده است.

حمایت این صندوق، در قالب پرداخت تسهیلات مالی با نرخ ترجیحی و صدور ضمانت‌نامه پس از بررسی فنی، اقتصادی و اعتبار سنجی خواهد بود.

نشست معرفی خدمات صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه الکترونیک از شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس معاونت علمی دوم بهمن‌ماه ساعت ۹:۳۰ تا ۱۲ در سالن سراج این پارک برگزار می‌شود.

متقاضیان برای هماهنگی برای حضور در این نشست می‌توانند با شماره تماس ۷۶۲۵۰۲۵۰ داخلی ۴۳۰۲ تماس بگیرند. همچنین شرکت‌ها با رجوع به پایگاه اطلاع‌رسانی صندوق اطلاعات جامع‌تری دریافت خواهند کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.