راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

نسخه جدید همراه‌بانک تجارت در سه ماه به نصب یک ‌میلیون و سیصد هزاری رسید

همراه‌بانک تجارت مورد استقبال بیش از یک‌ میلیون و سیصد هزار مشتری بانک تجارت و شبکه بانکی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، نسخه جدید همراه‌بانک تجارت که در مهرماه در دسترس مشتریان قرار گرفت توانست با امکان جدید کارت‌های شتابی مورد استقبال مشتریان قرار گرفته و بیش از یک ‌میلیون و سیصد هزار بار نصب شود.

این نسخه بر روی سایت همراه‌بانک تجارت قرار گرفت و همزمان در فروشگاه‌های نرم‌افزار کافه‌بازار و ایران‌اپس ویژه گوشی‌های اندرویدی و سیب بانک و اپ‌استور ایرانی ویژه دارندگان گوشی‌های با سیستم‌عامل IOS ارائه شده است.

در این نسخه امکان استعلام تمامی انتقالات انجام‌شده از سوی مشتریان از طریق کارت، حساب و شبا در قسمت سوابق تراکنش فراهم‌شده است. کاربران نیزمی توانند سوابق تراکنش خود را به صورت موردی حذف کرده و چک و اقساط خود را ویرایش کنند. دسترسی به ماشین‌حساب در تمامی قسمت هایی که مبلغ وارد می‌شود نیزاضافه شده است.

اپلیکیشن همراه‌بانک تجارت در نسخه جدید امکان ذخیره‌ سازی اطلاعات مشتریان بر روی فضای ابری را فراهم کرده است. با اضافه شدن این امکان، اطلاعات مشتریان در صورت پاک شدن اپلیکیشن قابل بازیابی است.

یکی از ویژگی‌های این نسخه پرداخت قبوض اپراتور همراه اول از طریق ثبت شماره تلفن همراه است. مشتریان می‌توانند در قسمت کارت‌ها و حساب‌ها با ثبت شماره تماس، قبض خود را دریافت کرده و پس از نمایش مبلغ آن را پرداخت کنند. این امکان در قسمت کارت‌های شتابی نیز فعال‌ شده است.

بانک تجارت منتظر دیدگاه‌های سازنده کاربران این اپلیکیشن در قسمت ارسال نظر است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.