راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

برندگان جشنواره جوایز ایوا در پنج هفته اول مشخص شدند

اپلیکیشن پرداخت ایوا متعلق به شرکت پرداخت الکترونیک سداد در جشنواره جوایز خود هر هفته سه جایزه ۲۰ میلیون تومانی به کاربران خود اهدا می‌کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سداد، ایوا از ابتدای آذر ۹۷ تاکنون هر یکشنبه، ساعت ۱۷ قرعه‌کشی جوایز خود را به‌صورت زنده در اینستاگرام @IVA.APP پخش کرده است.

کاربران ایوا با انجام هر تراکنش (به‌غیراز کارت به کارت) ۵ امتیاز به دست می‌آورند و به ازای هر امتیاز یک کد شانس در قرعه‌کشی جوایز ۲۰ میلیون تومانی هفتگی به دست می‌آورند.

امتیازها و کدهای شانس هر فرد از طریق گزینه «یک تفاوت ساده» در صفحه اول این اپلیکیشن قابل‌مشاهده است. اسامی برندگان پنج هفته اول جشنواره ایوا از این‌ قرار است:

  • هفته اول: مهدی کیاپاشا (کرج)- مهدی اکبرپور (تهران)- رضا جعفری (جلفا)
  • هفته دوم: محمدرضا کاظمی (نجف‌آباد)- سید علی سیدی یزدی (مشهد)
  • هفته سوم: الهام بهزادی (تهران)- اسماعیل قائم‌مقامی (مشهد)- ایرج فرتوش (همدان)
  • هفته چهارم: محمد دادور (پیرانشهر)- هادی حبیبی والا (کرمانشاه)- حبیب ا… جهاندیده (لار)
  • هفته پنجم: محمدرضا جعفرزاده (خراسان رضوی)- شاه‌پری شاه‌زیپور (گلستان)- محمد خیاطی (خوی)

در این جشنواره که تا پایان اسفند ۹۷ ادامه دارد. کاربران ایوا با ایجاد یک تفاوت ساده، یعنی انتخاب ایموجی خنده برای پروفایل خود می‌توانند یک خنده به جایزه ۱۰ میلیون تومانی خود اضافه کنند و آن را دو برابر کنند.

اپلیکیشن ایوا خدمات متنوعی نظیـرِ امکان خـرید شـارژ و اینترنت، پرداخت قبض‌های شهری، کارت به کارت، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، خرید بیمه و بلیت اتوبوس و نیز خدمات ویژه‌ای مانند پرداخت عوارض خروج از کشور و پرداخت‌های دولتی و سـازمانی را ارائه می‌کند.

با شماره‌گیری #۷۳۷* می‌توان لینک هوشمند دانلود اپلیکیشن ایوا را دریافت کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.