راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

فروش اوراق گواهی سپرده الکترونیکی ۱۸ درصدی در شعب منتخب بانک صادرات ایران

اوراق گواهی سپرده الکترونیکی در شعب بانک صادرات ایران از روز دوشنبه ۱۶ مهر ۹۷ با نرخ سود ۱۸ درصدی یک‌ساله، بانام، غیرقابل‌انتقال به غیر و شرایط بازخرید قبل از سررسید با نرخ ۱۰ درصد از تاریخ انتشار عرضه می‌شود.

به گزارش روابط  عمومی بانک صارات، این اوراق که از طریق سیستم اوراق مشارکت سپهر عرضه می‌شود بر اساس مقررات شورای پول و اعتبار و بانک مرکزی به متقاضیان سرمایه‌گذاری در اوراق مشارکت در سراسر کشور ارائه خواهد شد.

شعب منتخب بانک صادرات ایران در سراسر کشور از روز دوشنبه ۱۶ مهر ۹۷ در حال فروش اوراق گواهی سپرده الکترونیکی یک‌ساله با نرخ سود علی‌الحساب ۱۸ درصد سالانه به هم‌وطنان است. این اوراق بر اساس مجوز بانک مرکزی و باهدف تأمین منابع بانک‌ها و استفاده از آن در طرح‌های مختلف عمرانی منتشر می‌شود و اصل‌وفرع آن توسط بانک صادرات ایران تضمین می‌شود.

سود علی‌الحساب اوراق مذکور ماهانه پرداخت می‌شود. سود ۱۸ درصدی این اوراق، فرصت مناسبی برای هم‌وطنان است تا از این امکان ویژه سرمایه‌گذاری استفاده کنند.

برخی کارشناسان معتقدند که در شرایط کنونی که نرخ طلا و ارز با نوسان همراه است و همچنین نرخ سود بانکی سپرده بلندمدت ۱۵ درصد اعلام‌شده، اوراق گواهی سپرده الکترونیکی بانک صادرات ایران، با جذابیت سود و همچنین سود تضمین‌شده و بدون ریسک همراه است و فرصت مناسبی برای سرمایه‌گذاری مردم است.

1 نظر
  1. ناشناس می‌گوید

    سلام
    آیا این اوراق بعد از اتمام یک سال،دوباره تمدید میشوند؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.