بانک‌تک (BankTech)

بانک قوامین از سامانه جدید اینترنت بانک خود رونمایی کرد

سامانه جدید اینترنت بانک قوامین در جلسه ۱۳۰ شورای معاونین بانک قوامین با حضور مدیرعامل، قائم‌مقام مدیرعامل، معاونین، مدیران عامل شرکت‌های سایان کارت و تدبیر تراکنش و جمعی از مدیران اداره مرکزی بانک قوامین رونمائی و آغاز به کارکرد.

به گزارش روابط عمومی بانک قوامین، در راستای بهبود عملکرد سامانه اینترنت بانک، این محصول در دو مرحله مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

در مرحله اول خدماتی از قبیل انتقال وجه از طریق حساب به‌حساب خود و دیگران، انتقال وجه از طریق کارت، انتقال وجه گروهی، انتقال وجه پایا، امکان مشاهده تمامی سپرده‌ها و دریافت صورتحساب مشاهده تسهیلات دریافتی از بانک و امکان پرداخت اقساط، دریافت رسید انتقال وجه‌های صورت پذیرفتهٔ قبلی، مدیریت و دفترچه کارت و سپرده، گزارش چک‌های واگذارشده به‌حساب و چک‌های صادرشده در دسترس مشتریان خواهد بود و در مرحله دوم و فاز بعدی این سامانه، امکان استفادهٔ اشخاص حقوقی، حساب‌های مشترک، ساتنا و … نیز برای مشتریان میسر خواهد بود.

سامانه جدید اینترنت بانک قوامین که از امنیت بالائی نیز برخوردار است به آدرس: https:ibn.ghbi.ir در دسترس مشتریان بانک قوامین است.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

اتاق خبر راه پرداخت همه مطالب و خبر‌های مهم فین‌تک ایران را رصد و منتشر می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

۴ دیدگاه

  • با سلام از اینکه این چنین امکاناتی در اختیار ما گذاشته ایید متشکرم واز شما خواهش میکنیم که پر داختها ودریافت توسط موبایل انجام دهییم

  • ادرس سایت چیه الان؟ چرا نمیشه رفت؟ چرا هیچ درگاهی نمیشه ار اینترنت پیدا کرد؟
    لطفا ادرس قابل استفاده رو به ایمیلم بفرستین
    ممنون

  • بانک قوامین خدمات الکترونیکش صفره. اصلا و ابدا راضی نیستم. دو سه بار آبروی من رفته. طرف پول ریخته بود ولی سیستمش اطلاع نداده بود. توی سایتش هم که نمیشد رفت. اون میگفت ریختم من میگفتم نریختی حسابی آبرو ریزی شد.