راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

سمینار بانکداری الکترونیک در کنفرانس فناوری اطلاعات و دانش

چهارمین کنفرانس فن‌آوری اطلاعات و دانش از امروز تا چهار خرداد‌ماه برگزار می‌شود.

شفیعی رییس انجمن فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات با بیان این‌که تاکنون ۵۰۰ مقاله برای شرکت در این کنفرانس ارسال شده است، توضیح داد: از این میان حدود ۱۶۰ مقاله پذیرفته شده و در نشست‌های مختلفی که در این کنفرانس برگزار می‌شود، ارائه خواهد شد.

شفیعی هم‌چنین به برگزاری نشست‌های تخصصی، میزگرد‌ها و سخنرانی‌های تخصصی در این کنفرانس اشاره کرد و از دکتر شعبان الهی (مدیرکل ممیزی علوم معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری)، دکتر کمال محامدپور(دبیر ستاد توسعه ICT، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری)، عبدالحمید غریب‌رضا (معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی ارتباطات و فناوری اطلاعات)، دکتر علی‌اکبر جلالی (استاد دانشکده مهندسی برق دانشگاه علم و صنعت)، مهندس جهانگرد(عضو هیأت علمی مؤسسه تحقیقات ارتباطات و فناوری اطلاعات)، دکتر قاضی‌مغربی(معاون پژوهشی جهاد دانشگاهی) به عنوان برخی از سخنرانان این کنفرانس نام برد.

رییس چهارمین کنفرانس فن‌آوری اطلاعات و دانش در بخشی دیگر از سخنان خود اظهار کرد: در این کنفرانس سعی شده است که حوزه‌های مختلف مدنظر قرار بگیرند و به همه آن‌ها توجه شود. حتی دو میزگرد با موضوع بانکداری الکترونیک و آموزش الکترونیک برای این کنفرانس در نظر گرفته شده تا حوزه‌های مختلف از جمله بانک‌ها هم در این کنفرانس حضور پیدا کنند.

شفیعی در پایان یادآور شد: کنفرانس‌ فن‌آوری اطلاعات و دانش از سوی انجمن ICT کشور پایه‌گذاری شده و سیاست‌گذاری آن هم در همین انجمن صورت می‌گیرد و برگزاری این جشنواره هر سال به حوزه‌های مختلف بخش خصوصی سپرده می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.