راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

زمزمه ادغام بانک «تات» با دو مؤسسه مالی و اعتباری

شنیده‌ها از برخی مسئولان بانک مرکزی و شورای پول و اعتبار حکایت از لغو مجوز فعالیت بانک «تات» و ادغام آن با دو مؤسسه مالی و اعتباری دارد.

به گزارش راه پرداخت به نقل از فارس شنیده‌ها از برخی مسئولان بانک مرکزی و شورای پول و اعتبار حکایت از لغو مجوز فعالیت بانک «تات» و ادغام آن با دو مؤسسه مالی و ا عتباری دارد.

بر اساس این گزارش، بانک مذکور با دو مؤسسه مالی و اعتباری پیشگامان و صالحین ادغام و در ‌‌نهایت بانک بزرگتری را تشکیل خواهد داد.

این گزارش حاکی است: از عنوان بانک «مردم» برای این بانک تازه تاسیس و ادغامی حکایت دارد.

بنابراین گزارش، با توجه به ادغام این بانک با دو مؤسسه مالی و اعتباری دیگر، سهامداران و افرادی که در این بانک و مؤسسات سپرده‌گذاری کرده‌اند، عملا سپرده‌های آن‌ها به بانک بزرگتری منتقل خواهد شد و لذا جای نگرانی وجود ندارد.

پیش از این عزت‌الله یوسفیان ملا در گفت‌وگو با فارس با بیان اینکه براساس مصوبه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی مجوز یکی از بانک‌های خصوصی لغو خواهد شد، اظهار داشت: هیاتی در این ستاد وجود دارد که به تخلفات رسیدگی می‌کند و مقرر شد تمام بانک‌هایی که مسیر قانونی تاسیس را طی نکرده‌اند مجوز فعالیت آن لغو شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا بانک مورد نظر متخلف بوده گفت: این بانک قطعاً مسیر قانونی برای دریافت مجوز فعالیت را طی نکرده است.

دیگر اخبار بانک تات را از اینجا می‌توانید ببینید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.