راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

مانی ۲۰۲۰ بهترین رویداد برای پر کردن فضای خالی صنعت فین‌تک

ماهنامه عصر تراکنش / «حتما در مانی ۲۰۲۰ حضور داشته باشید، نه صرفا برای ارائه محصولات و سخنرانی‌هایش؛ بلکه برای آشنایی با افراد جدید و طرز تفکرهای متفاوتی که نسبت به یک موضوع واحد ممکن است وجود داشته باشد.» این جمله را جک دورسی، مدیرعامل شرکت اسکوئر درباره این رویداد آمریکایی، اروپایی، آسیایی بیان کرده است.

مانی 2020
مانی ۲۰۲۰

منطقه‌ای در دنیا باقی نمانده که بزرگ‌ترین رویداد صنعت فین‌تک، روی آن دست نگذاشته باشد و تحت سیطره خودش درنیاورده باشد. خیلی‌ها مانی ۲۰۲۰ را بهترین اتفاقی می‌دانند که توانست فضای خالی که صنعت برای به تصویر کشیدن برترین، هوشمندترین و شاید بلندپروازانه‌ترین اختراعات داشت را پر کند.

شاید بهترین جمله برای توصیف رویداد جهانی مانی ۲۰۲۰ این باشد که در آن فناوری با پول، پول با مردم، مردم با ایده‌ها و در نهایت ایده‌ها با واقعیت روبه‌رو می‌شوند. حالا هم قرار است نسخه اروپایی آن به‌زودی و طی روزهای ۱۴ تا ۱۶ خردادماه برای اولین‌بار در شهر آمستردام برگزار شود. در واقع بعد از دو سال برگزاری در شهر کپنهاگ، امسال قرار است آمستردام میزبان مانی ۲۰۲۰ باشد.

در مانی ۲۰۲۰ آمستردام بیش از پنج هزار شرکت‌کننده، بیش از ۱۲۰۰ مدیرعامل، بیش از ۱۵۰۰ شرکت از ۸۵ کشور مختلف و بیش از ۳۵۰ سخنران شرکت خواهند کرد و نام استیو وزنیاک، هم‌بنیان‌گذار اپل را هم به‌عنوان سخنران ویژه‌اش معرفی کرده است.

این رویداد توسط ۱۵۰ پارتنر رسانه‌ای از سراسر دنیا پوشش‌دهی خواهد شد. مانی ۲۰۲۰ آسیا و مانی ۲۰۲۰ چین هم نسخه‌های جدید رویداد هستند که مانی ۲۰۲۰ چین در نوامبر ۲۰۱۸ در گوانگ‌ژو چین برگزار می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.