راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

احمدرضا سبزواری مدیرعامل گروه سرمایه‌گذاری تأمین آتیه تدبیر سبز شد

مراسم تودیع و معارفه مدیران عامل و اعضای هیئت‌مدیره قدیم و جدید گروه سرمایه‌گذاری تأمین آتیه تدبیر سبز در محل صندوق رفاه و تأمین آتیه کارکنان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی، در این مراسم روح اله خدا رحمی رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی ضمن حمایت از صندوق رفاه و تأمین آتیه بر تدوین برنامه کسب‌وکار، مدیریت ریسک، کنترل و نظارت دقیق بر شرکت‌های تابعه صندوق تأکید کرد.

او با اشاره به‌ضرورت سرمایه‌گذاری صندوق در شرکت‌های سودآور، ورود این صندوق به حوزه‌های جدید سرمایه‌گذاری مانند فین‌تک‌ها و بازار سرمایه را ضروری دانست و افزود: «از این طریق می‌توان علاوه بر کسب درآمد جاری ماهانه، نسبت به توسعه و گسترش فعالیت‌های صندوق و افزایش دارایی صندوق اقدام کرد.»

مدیرعامل بانک کشاورزی با اشاره به معرفی مدیرعامل جدید گروه سرمایه‌گذاری (هلدینگ) تأمین آتیه تدبیر سبز گفت: «با استفاده از تجارب موفق سایر هلدینگ‌های کشور باید یک گروه مالی قوی و سودآور داشته باشیم که زیر نظر صندوق رفاه و تأمین آتیه، به منبع مطمئنی برای کمک به بهبود معیشت همکاران بازنشسته تبدیل و خیلی زود آثار فعالیت آن در ارتقاء سطح دریافتی به همکاران بازنشسته مشاهده شود.»

استفاده از ایده‌های درآمدزا، اعمال مدیریت ریسک و رعایت اصول حاکمیت شرکتی همراه با سلامت کاری و رعایت قوانین و مقررات برای ایجاد یک گروه سرمایه‌گذاری (هلدینگ) قوی از دیگر نکات مورد تأکید مدیرعامل و رئیس هیئت‌مدیره بانک بود.

در پایان این مراسم، احمدرضا سبزواری به‌عنوان عضو هیئت‌مدیره و مدیرعامل جدید گروه سرمایه‌گذاری (هلدینگ) تأمین آتیه تدبیر سبز معرفی و از حجت اله اژدر مدیرعامل سابق گروه قدردانی شد.

معماریان، زلقی، سبزواری، پور عباس و ایزدی به‌عنوان اعضای هیئت‌مدیره جدید گروه سرمایه‌گذاری (هلدینگ) تأمین آتیه تدبیر سبز منصوب شدند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.