راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

احمدرضا سبزواری مدیرعامل گروه سرمایه‌گذاری تأمین آتیه تدبیر سبز شد

مراسم تودیع و معارفه مدیران عامل و اعضای هیئت‌مدیره قدیم و جدید گروه سرمایه‌گذاری تأمین آتیه تدبیر سبز در محل صندوق رفاه و تأمین آتیه کارکنان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی، در این مراسم روح اله خدا رحمی رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی ضمن حمایت از صندوق رفاه و تأمین آتیه بر تدوین برنامه کسب‌وکار، مدیریت ریسک، کنترل و نظارت دقیق بر شرکت‌های تابعه صندوق تأکید کرد.

او با اشاره به‌ضرورت سرمایه‌گذاری صندوق در شرکت‌های سودآور، ورود این صندوق به حوزه‌های جدید سرمایه‌گذاری مانند فین‌تک‌ها و بازار سرمایه را ضروری دانست و افزود: «از این طریق می‌توان علاوه بر کسب درآمد جاری ماهانه، نسبت به توسعه و گسترش فعالیت‌های صندوق و افزایش دارایی صندوق اقدام کرد.»

مدیرعامل بانک کشاورزی با اشاره به معرفی مدیرعامل جدید گروه سرمایه‌گذاری (هلدینگ) تأمین آتیه تدبیر سبز گفت: «با استفاده از تجارب موفق سایر هلدینگ‌های کشور باید یک گروه مالی قوی و سودآور داشته باشیم که زیر نظر صندوق رفاه و تأمین آتیه، به منبع مطمئنی برای کمک به بهبود معیشت همکاران بازنشسته تبدیل و خیلی زود آثار فعالیت آن در ارتقاء سطح دریافتی به همکاران بازنشسته مشاهده شود.»

استفاده از ایده‌های درآمدزا، اعمال مدیریت ریسک و رعایت اصول حاکمیت شرکتی همراه با سلامت کاری و رعایت قوانین و مقررات برای ایجاد یک گروه سرمایه‌گذاری (هلدینگ) قوی از دیگر نکات مورد تأکید مدیرعامل و رئیس هیئت‌مدیره بانک بود.

در پایان این مراسم، احمدرضا سبزواری به‌عنوان عضو هیئت‌مدیره و مدیرعامل جدید گروه سرمایه‌گذاری (هلدینگ) تأمین آتیه تدبیر سبز معرفی و از حجت اله اژدر مدیرعامل سابق گروه قدردانی شد.

معماریان، زلقی، سبزواری، پور عباس و ایزدی به‌عنوان اعضای هیئت‌مدیره جدید گروه سرمایه‌گذاری (هلدینگ) تأمین آتیه تدبیر سبز منصوب شدند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عضو خبرنامه راه پرداخت شوید
اطلاع از آخرین روندها و رویداهای فناوری‌های مالی ایران و جهان