بانک‌ها کتاب‌ها

مولف کتاب بانک ۳.۰ مهمان ویژه همایش چهارم

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

برت کینگ مولف مجموعه کتاب‌های «بانک ۲.۰» و «بانک ۳.۰» از سخنرانان کلیدی همایش چهارم بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت خواهد بود. برت کینگ، نظریه‌پرداز استرالیایی دارای شهرت بین‌المللی در زمینه آینده‌پژوهی حوزه فناوری و مؤلف مجموعه کتاب‌های پرفروش «بانک ۲.۰» و «بانک ۳.۰» در سراسر دنیا، به عنوان یکی از سخنرانان کلیدی در چهارمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت حضور خواهد یافت.

Bank-3.0-Shafagh-Book-93-06-15-Cover

در صفحه Linkedin او آمده است: نشریه «Banking Exchange» برت کینگ را مرد تحول‌ساز خوانده است. او نویسنده چهار کتاب پرفروش، آینده‌پژوه با شهرت بین‌المللی در حوزه فناوری، و مبدع و مجری برنامه رادیویی«Breaking Banks» است که ماهانه بیش از ۹ میلیون شنونده دارد. او همچنین مدیر عامل و مؤسس شرکت «Moven» است.

نشریه American Banker، کینگ را دارنده عنوان «برترین نوآور سال در حوزه فناوری بانکی» در سال ۲۰۱۲ معرفی کرد. نام کینگ در سال ۲۰۱۳ به عنوان تنها شخص حقیقی در لیست «ده برند برتر بانکی» قرار داشت. تازه‌ترین کتاب او با عنوان «Breaking Banks » در لیست سه کتاب پرفروش آمازون در کشورهای آمریکا، فرانسه، کانادا، آلمان و استرالیا قرار گرفته است. کتاب قبلی او «بانک۳.۰» به هشت زبان زنده دنیا ترجمه شده و در ۱۹ کشور دنیا به عنوان پرفروش ترین اثر در صنعت مالی شناخته شده است.

Brett-King-Medium-way2pay-Index-93-10-10

او از نظریه‌پردازان شاخص در شبکه خبری فاکس نیوز، شبکه ای بی سی، سی ان بی سی، بلومبرگ، بی بی سی، فایننشال تایمز، اکونومیست، ژورنال ABA ، نشریه Bank Technology News ، ژورنال Asian Banker و بسیاری دیگر از معتبرترین نشریات و رسانه‌های مالی اقتصادی دنیا به شمار می‌رود. در سه سال گذشته کینگ، مشاور بیش از یک چهارم میلیون نفر از متخصصین صنایع مالی در بیش از چهل کشور دنیا بوده ‌است.

منبع: دبیرخانه همایش

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید