بررسی سرویس ۷۳۳ آسان پرداخت پرشین؛ یک رقیب تازه وارد

324

این روزها بحث پرداخت الکترونیک و پرداخت آنلاین خیلی بین مردم باب شده است و با گسترش فناوری‌های مختلف در این حوزه مردم هم هر روز بیشتر به استفاده از این فناوری‌های جدید علاقه مند می‌شوند. اگر شما هم جز افرادی هستید که خیلی به کامپیوتر و لپ تاب درسترسی ندارید ولی دوست دارید که در حوزه پرداخت الکترونیک از دیگران عقب نباشید می‌توانید به موبایلتان رو بیاورید. با همین موبایلی که در دست دارید می‌توانید اعلام موجودی دریافت کنید، شارژ بخرید، قبض پرداخت کنید. یکی از راه‌ها این است که با توجه به بانک‌تان همراه بانک نصب کنید اما خب یک راه ساده تر هم دارید. این که از مزایای بستر USSD استفاده کنید. سرویس ۷۳۳ آسان پرداخت پرشین اینجا به کار شما می‌آید. هم مشترکین ایرانسل و هم مشترکین همراه اول می‌توانند از این خدمات استفاده کنید.

.

سرویس ۷۳۳ آسان پرداخت پرشین چیست؟

سرویس ۷۳۳ آسان پرداخت پرشین در واقع یک سرویس پرداخت همراه در بستر USSD است که شرکت آسان پرداخت پرشین با همکاری اپراتورهای موبایل  بر روی سیم کارت‌های ایرانسل و همراه اول (دائمی و اعتباری) ارائه کرده است. در این سرویس کاربر بدون نیاز به نصب نرم افزار و یا تنظیم آیتمی خاص در گوشی خود، تنها عبارت #۷۳۳* را شماره‌گیری می‌کند. در مرحله بعد، پس از وارد کردن اطلاعات کارت بانکی منوی انواع خدمات قابل ارائه به فرد نشان داده می‌شود. اطلاعات بیشتر را می‌توانید از صفحه «درباره سرویس #۷۳۳*» مشاهده کنید.

.

با سرویس ۷۳۳ چه کارهایی می‌شود کرد؟

 • دریافت اعلام موجودی همه بانک‌ها
 • خرید شارژ اینترنت وایمکس مبین‌نت و ایرانسل
 • خرید شارژ سیم کارت‌های اعتباری
 • پرداخت قبض‌های تلفن
 • کمک به سازمان‌ها خیریه

733-persian-switch-way2pay-91-12-08

.

گزارش تراکنش‌ها

می‌توانید با عضویت در باشگاه کاربران، تراکنش‌های خود را مشاهده کنید.

در گزارش فوق کلیه تراکنش‌های صورت گرفته توسط شما از طریق سامانه ۷۳۳ ، پایانه فروش و وب سایت به تفکیک قابل مشاهده می‌باشد.

در گزارش فوق ، امکان دیدن رمز کارت شارژهای خریداری شده، ۴۸ ساعت پس از تاریخ خرید فراهم می‌باشد.

 .

راه‌های میان‌بر برای دریافت موجودی

کاربر می‌تواند به جای انجام مرحله به مرحله کار، کدهای مربوطه را یکجا وارد نموده و به سرعت سرویس خود را دریافت نماید. برای نمونه راه‌های میانبر خدمات زیر عبارتست از:

موجودی: #رمز دوم*شماره کارت*۱*۷۳۳*

و راه ساده‌تر، ثبت شماره کارت‌های بانکی در سیستم می‌باشد که به جای ورود شماره کارت، شماره تک رقمی آی‌دی کارت وارد می‌شود. بطور مثال: اگر کارت اول شما با آی‌دی ۱ در سیستم ثبت شده باشد، برای گرفتن موجودی این کارت کافیست عبارت زیر را در تلفن همراه خود شماره گیری نمائید:

موجودی: #رمز دوم*۱*۱*۷۳۳*

.

دریافت امتیاز با خرید شارژ

استفاده از خدمات این سامانه، باعث ثبت امتیاز برای کاربر می‌شود.

 • خرید شارژ: ۱۰ امتیاز
 • پرداخت قبوض: ۷ امتیاز

هر ۱ امتیاز کسب شده در این سامانه معادل ۱۰ ریال می‌باشد. برای نمونه: اگر شما در یک روز ۵ عدد شارژ از طریق این سامانه خریداری کنید، ۵۰ امتیاز معادل ۵۰۰ ریال کسب می‌کنید.

733-asan-pardakht-persian-way2pay-92-05-23

. 

چگونه با امتیاز خود شارژ بگیرید؟

به عنوان مثال اگر دو کارت را روی سرویس ۷۳۳ ثبت کرده باشید، هنگام خرید شارژ از طریق این سرویس لازم است که یک کارت خود را انتخاب کنید. حالا اگر امتیاز شما بالای ۵۰۰ یا ۱۰۰۰ باشد یک گزینه دیگر به نام «آ.پ» به کارت‌های شما اضافه می‌‍شود. چون همانطور که می‌دانید می‌توانید برای ایرانسل حداقل شارژ ۵۰۰ تومانی و برای همراه اول حداقل شارژ ۱۰۰۰ تومانی بگیرید. حالا اگر صبر کنید تا امتیاز شما به ۵۰۰۰ برسد می‌توانید ۵۰۰۰ تومان شارژ بگیرید.

حالا شما وارد سیستم می‌شوید و گزینه شارژ را انتخاب می‌کنید؛ شماره موبایل را وارد  یا انتخاب کنید؛ در مرحله انتخاب کارت اگر امتیازتان همانطور که گفتیم بالا بود گزینه آ.پ را می‌بینید که اگر انتخابش کنید و روش شارژ خود را انتخاب کنید با امتیازتان در آ.پ شارژ می‌خرید.

همچنین برای مشاهده امتیاز خود شماره  #۴*۹*۷۳۳* را بگیرید تا متوجه امتیازتان بشوید.

.

جشنواره آنلاین ۷۳۳

جشنواره آنلاین ۷۳۳ خدمات پرداخت همراه به شیوه مدرن شرکت آسان پرداخت پرشین، به مناسبت افتتاح سرویس خدمات پرداخت موبایل خود که بر بستر USSD اجرا می شود، یک جشنواره آنلاین برگزار کرده است.

جدید بودن سرویس و مدرن بودن آن موجب گردید، گروه مخاطبین وب و علاقمندان به تکنولوژی، به عنوان یکی از گروه‌های هدف اصلی تعیین شوند. با توجه به اینکه این افراد معمولا از کاربران فعال اینترنت هم هستند، رسانه آنلاین به عنوان یکی از کانال های اصلی معرفی سرویس در نظر گرفته شده است و به همین مناسبت جشنواره آنلاین معرفی راه‌اندازی شده است.

این جشنواره از طریق آدرس atm733.ir قابل دسترسی است. لازم به ذکر است که شرکت آسان پرداخت برای قدردانی از شرکت کنندگان در جشنواره، در پایان این مدت سه دستگاه iPad نسل چهار بین شرکت‌کنندگان قرعه کشی کرده و به برندگان اهدا می کند.

.

برای شرکت در جشنواره چه کنیم؟

برای شرکت در قرعه کشی کافی است که فرم ثبت نام آنلاین پر شود و سپس می توان با کسب امتیازهای بیشتر، شانس برنده شدن را بالا برد.

در وب سایت جشنواره علاوه بر اطلاعات کافی در مورد سرویس و جشنواره، راه‌کارهای افزایش امتیاز هم معرفی شده است. به عنوان مثال شما می‌توانید به اسم خودتان شماره تمام اعضای خانواده را در جشنواره شرکت دهید و به همین سادگی شانستان را چند برابر کنید.

733-sabte-nam-way2pay-91-12-08

آخرین نکته این است که برای بررسی اصالت شماره تلفن‌های وارد شده، حتما باید یک بار با آن شماره از سرویس استفاده شود (مثلا یک موجودی ساده گرفته شود) تا شماره ثبت شده در جشنواره شرکت داده شود.

.

امنیت سرویس ۷۳۳

در مورد وضعیت امنیت سرویس خدمات پرداخت ۷۳۳ باید بگوییم که این سرویس تحت مجوز شماره ن‌پ‌م ۸۸/۲۷۱۲۰۵ بانک مرکزی ایران و شاپرک و توسط شرکت آسان پرداخت پرشین راه اندازی شده است.

733-ussd-security-way2pay-91-12-08

همچنین این سرویس از استاندارد UUSSD یا Unstructured Supplementary Service Data استفاده می‌کند. این استاندارد ضریب امنیتی بالایی دارد و برخلاف سرویس‌هایی مثل SMS، اطلاعاتی ارسال شده با آن اصلا ذخیره نمی‌شوند.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه کدهای USSD می‌توانید مطلب «USSD چیست؟ به همراه لیست تمام کدهای ussd و توضیحاتی درباره آنها» را در سایت راه پرداخت مشاهده کنید تا علاوه بر اطلاعات بیشتر لیست تمام کدهای USSD دیگر بانک‌ها و شرکت‌ها را مشاهده کنید.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

سردبیر سایت راه پرداخت؛ رسول قربانی دانش آموخته زبان و ادبیات انگلیسی است. او از سال 89 فعالیت رسانه‌ای خود در حوزه فناوری اطلاعات بانکی و پرداخت را آغاز کرد و در این مدت سعی کرده شناخت درست و عمیقی از این حوزه داشته باشد و همچنان در این حوزه در حال یادگیری است. او علاوه بر تلاش برای شناخت عمیق فضای داخلی، در حوزه بین‌المللی نیز فعالیت می‌کند و روندهای روز دنیا در این حوزه را دنبال می‌کند و با شخصیت‌های بین‌المللی این حوزه نیز همچون برت کینگ، کریس اسکینر، کارستن بارچ، نیل آسبورن، مایکل جکسون، مایکل مینلی، فرانک یورگن ریختر، آنتونی تامسون، الکس راوزر، پی‌جی کروم، جان کلی و ... مصاحبه حضوری داشته است.

۳۲۴ دیدگاه

  • سلام
   من یک مشکل دارم این که نرم افزار رو نصب کردم اما شمارمو که میزنم کد واسم ارسال نمیشه که ثبت نامم کامل بشه لطفا راهنمایی بفرمائید.

  • برای خرید شارژ با امتیاز
   در مورد امتیاز
   همراه اول: باید بالاتر از ۱۰۰۰ باشه
   ایرانسل: باید بالاتر از ۵۰۰ باشه
   همه مراحل شبیه خرید شارژ معمولی است
   فقط در قسمت انتخاب کارن گزینه ای بعنون اپ هم افزوده میشه که با انتخاب آن می توانید شارژ بخرید
   بعد از خرید از امتیازتون به اندازه شارژ خریداری شده کم میشه

  • هر شارژ ۱۰ امتیاز داره
   یعنی اگه شما شارژ ۵۰۰۰ تومانی هم بخری ۱۰ امتیاز به شما تعلق میگیره و اگه شارژ ۱۰۰۰ تومانی بخری باز هم ۱۰ امتیاز به شما تعلق میگیره

   اما اگه به جای شارژ ۵۰۰۰ تومانی ۵ عدد شارژ ۱۰۰۰ تومانی بخرید ۵۰ امتیاز به شما تعلق میگیره
   و برای psp پرشین سوییچ این امتیاز رو داره که تعداد تراکنشهاش بالا و رتبش در امتیاز بندی بین خدمات دهندگان بالاتر میره

 1. سلام
  چرا گزینه شارژ مستقیم واسه من نمیاد، چطوری میشه فعالش کرد.فقط گزینه دریافت رمز دارم.
  گاهی بعد از خرید شارژ اس ام اس رمز برام نمیاد.

 2. سلام من میخوام شماره هایی ک باگوشیم براشون شارژ فرسادو از تو لیست پاک کنم، شماره کارتم میخام پاک کنم لطفا راهنماییم کنین.ممنون

  • رسول قربانی در

   معمولا این مشکل به وجود میاد که بیشتر به خاطر قطعی ارتباط در کندی واردن کردن اطلاعات توسط کاربر به وجود میاد. در این حالت اغلب پولی کم نمیشه اگه شارژی خریداری نشه. اما اگه مطمئن هستید که مبلغ از حسابتون کم شده با واحد پشتیبانی آسان پرداخت پرشین به شماره ۸۳۳۳۳۳ تماس بگیرید تا مشکلتون رو پیگیری کنن

  • رسول قربانی در

   همونطور که آقای ایرانی گفتند؛
   برای خرید شارژ با امتیاز
   در مورد امتیاز
   همراه اول: باید بالاتر از ۱۰۰۰ باشه
   ایرانسل: باید بالاتر از ۵۰۰ باشه
   همه مراحل شبیه خرید شارژ معمولی است
   فقط در قسمت انتخاب کارت گزینه‌ای به عنون اپ هم افزوده میشه که با انتخاب آن می توانید شارژ بخرید
   بعد از خرید از امتیازتون به اندازه شارژ خریداری شده کم میشه

 3. سلام ببخشید میشه بگید چجوری میشه شار
  ز ایرانسل بگیرم اخه من فقط میتونم همراه اول بگیرم واینکه فقط باید بانکمون ملی باشه چون بانکایه دیگه که میزنم نمیشه

  • همونطور که آقای ایرانی گفتند؛
   برای خرید شارژ با امتیاز
   در مورد امتیاز
   همراه اول: باید بالاتر از ۱۰۰۰ باشه
   ایرانسل: باید بالاتر از ۵۰۰ باشه
   همه مراحل شبیه خرید شارژ معمولی است
   فقط در قسمت انتخاب کارت گزینه‌ای به عنون اپ هم افزوده میشه که با انتخاب آن می توانید شارژ بخرید
   بعد از خرید از امتیازتون به اندازه شارژ خریداری شده کم میشه

  • ببین ارام #۷۳۳* رو بزن خب بعدش ۵تا گزینه میاد خب تو شارژ رو انتخاب کن ورود یا انتخاب موبایل رو ک زدی انتخاب یا ورود مبلغ شارژ اومد مبلغتو انتخاب کن خب ارام زیر ورود یا انتخاب شماره کارت شماره ۱ زده آب اونو که انتخاب کردی شارژت رایگانه ک میشه امتیازت

 4. از کارتم پول شارژ خریداری شده.میخواستم ببینم چطور باید پیگیری کنم.بدون شکایت اول میخوام ببینم کارکی بوده راهنماییم کنین لطفا ممنون

  • رسول قربانی در

   سلام
   فکر میکنم تنها راهش اینه که ببینی از چه طریق باهاش شارژ خریده؟
   اگه اس ام اس بانکت فعال بوده باشه برات میاد که از کجا و چطور شارژ خریده! اما از اونجایی که زیر این مطلب کامنت دادی، احتمالا منظورت اینه که با ۷۳۳ خریده!
   میتونی در این صورت با ۸۳۳۳۳ تماس بگیری و بگی که یه همچین موردی پیش اومده
   اونا میتونن شماره موبایلی که باهاش درخواست داده شده یا شارژ روش انجام شده رو بهت بدن.

 5. سلام
  من سه بار شارژ خریدم ولی بار چهارم ۲۰۰۰۰ تومان خریدم ولی شارژ نشد و با شماره ۸۳۳۳۳۳ هم تماس گرفتم ولی چنین شماره ای وجود نداره. نکنه کلاهبرداری باشه من که راضی نیستم.

 6. سلام خسته نباشید
  من دیشب یه شارژ ۲تومانی به شماره مادرم گرفتم ولی شارژ براش نیومد
  ازحسابم هم کم شده و شماره پی گیری رو هم برنداشتم
  الآن نمیدونم باید چیکار کنم
  لطفا راهنماییم کنید

 7. لازم دونستم توضیح بدم شارژهمراه اول رو باخط خودم گرفتم و با استفاده از روش شارژ مستقیم برای مادرم فرستادم و عابربانکم هم مال بانک ملی است
  همیشه اینکارو میکردم مشکلی پیش نمیومد
  منتظر جوابتون هستم
  مچکرم

 8. با درود به دوستان
  ۱) شارژ مستقیم topup فقط در مورد ایرانسل فعلا اجرا میشه و همراه اول فعلا فقط رمز شارژ برای مشتری فرستاده (پیامک )میشه
  ۲) در سایت پرشین سوییچ بخشی داره بعنوان کلوپ

  https://www.persianswitch.com/psclub/

  اگه در اون عضو بشید می توانید تمام تراکنشها ( خرید از pos و رمز شارژها و …) در اونجا ببنید برای کسانی که براشون رمز شارژ ارسال نمیشه و پیامک دریافت نمی کنند مفید است
  نکته: به دلایل امنیتی بعد از ۲۴ ساعت از خرید شارژ رمز نشون داه میشه
  ۳) کسانی که می خواهند شارژ مستقیم همراه اول استفاده کنند می توانند با سیم کارت همراه اول
  از کد #۷۲۴* بانک سامان استفاده کنند
  ۴)
  sam عزیز
  به عابربانک (دستگاه خودپرداز) صادر کننده کارت بانکیتون مراجعه کنید و رمز دوم کارتتون تغییر بدهید

 9. سلام
  من چند روز پیش دیدگاه گذاشتم
  بعد از ۵روز پیگیری شارژی که از دست رفت الآن احتمال میدم کلاهبرداری باشه
  به همه میگم مراقب باشن مگر اینکه نظرمو عوض کنید

 10. با شماره پشتیبانی هم تماس گرفتم ولی تلفن گویا بود و کسی پاسخگو نبود ۰۲۱۸۳۳۳۳
  ۲شماره دیگه هم گذاشتین تماس گرفتم گفتن سایت خبریه ۰۲۱۶۶۹۶۷۷۳۵ و ۰۲۱۶۶۹۷۵۲۶۷
  به اندازه ۲۰ت تماس بگیرم که شارژ ۲ت رو زنده کنم؟
  واقعا که…

  • بله این دو تا شماره دومی که شماره سایت ماست!
   ما یعنی «راه پرداخت» فقط یه سایت تحلیلی خبری هست که وظیفمون اطلاع رسانی و کمک به مردم هست
   توی ساعات اداری با۸۳۳۳۳ تماس بگیر و به اپراتورش وصل شو. جواب میدن.

   • با تشکر از جناب قربانی

    دوستان در هر ساعت از شبانه روز که با ۸۳۳۳۳۳ تماس بگیرید پاسخگوی شما خواهند بود و این مختص ساعت اداری نخواهد بود!
    برای مثال می تونید ساعت ۳ صبح امتحان کنید!
    خواهید دید که کاملا جوابگو خواهند بود.

 11. چه جوری به اپراتورش وصل شم؟
  یعنی بعد از اینکه ۸۳۳۳۳ رو گرفتم چه شماره ای رو بگیرم؟
  آخه ۱ساعت پیش تماس گرفتم که موفق نشدم

 12. ابراهیم خنجری در

  سلام.بنده روز۹۲/۵/۱۷ مبلغ ۲۰۰۰ تومان شارژ خریدم ولی ۵۰۰۰ تومان کم شد. از آن تاریخ روزی ۵۰۰۰ یا ۲۰۰۰ تومان از حسابم کم شده بدون هیچ شارژی تا تاریخ ۹۲/۵/۲۳ که رمز خود را عوض کردم.نمیدانم چرا . شماره تلفن ۸۳۳۳۳ هم اصلا پاسخگو نیست . تکلیف کسر وجوه و این کلاه برداری واضح چیست ؟؟؟؟

  • اقا ابراهیم از منم ۱۰ هزار تومن کم شد بدون اینکه شارژ بگیرم در عرض یک ساعت که کارت به کارت کردم . خواستم شارژ بگیرم دیدم گفت موجودی کافی نیست.چند وقت بعدش که رفتم پرینت گرفتم دیدم از حسابم کم شده بود بدون اینکه شارژ بگیرم از حسابم کم شده از همین شرکتم بود اسان پرداخت .حالا شما که پیگیری کردید چی شد ؟

 13. سر کار خانم فاطمه
  ۱)
  از طریق کلوپ پرشین سوییچ می توانید کد رهگیری تراکنش رو پیدا کنید
  https://www.persianswitch.com/psclub/
  یا از طریق صورتحساب بانکی تتون در بانک ملی

  این کد رو به همراه تاریخ و زمان تراکنش از طریق تلفن و یا از طریق ایمیل به بخش خدمات پرشین سوییچ اعلام کنید مطمئن باشید پیگیری می کند

  ۲)
  اگز تراکنش صورت گرفته باشه ،امکان داره شماره تلفن مادر محترمتون اشتباهی وارد کرده باشید( جای دو عدد رو پس و پیش زده باشید) و اشتباهی تلفن شخص دیگری رو شارژ کرده باشید و براش شارژ فرستاده باشید

  • ممنون آقای ایرانی
   شما همیشه اطلاعات خوب و مفیدی به ما دادید
   اما یه نکته، من امروز بعد از این قضیه ۳ بار با شماره ۸۳۳۳۳ تماس گرفتم و هر ۳ بار گفت شماره اشغاله! این برام یه کم عجیب بود که چطور میشه شماره پشتیبانی میگه اشغاله؟
   البته ذکر کنم که قبلا چند بار از طریق این شماره با پشتیبانی صحبت کرده بودم.

 14. ابراهیم خنجری در

  جناب قربانی سلام . فقط به من گفتند که در آن روز و از این کارت بانکی و این شماره موبایل هیچ اطلاعاتی در سیستم ما ثبت نشده . سوال اینجاست که آیا امنیت سیستم شما برقرار است یا شاید هک شده و مثل من باز هم افردی باشند که خبر ندارند ( چون کسر موجودی در هر روز با مبالغ کم صورت می پذیرد و افراد هنوز پی نبرده اند )

  • ای کاش یادبگیریم فرق یه شرکت بزرگ رو که توی میدون ۷ تیر برای خودش یک ساختمان ۵ طبقه داره رو با بقالی ممد آقای بقال که احتمالا باهاش دشمنی داریم ! و هر چیزی رو به هر کسی نسبت ندیم چون اون دنیا هم باید پاسخگو باشیم ضمن اینکه در این دنیا هم شخصیت خودمون رو زیر سوال می بریم!

   استفاده از اصطلاحاتی مثل دزد و کلاهبردار برای یک شرکت بزرگ که نام و نشونش مشخصه واقعا شرم آوره در حالی که این شرکت طرف قرارداد بسیاری از بانک ها هست و اون هایی هم که تا حالا با قلدری جلوی این شرکت ایستادن تا اون نتونه خدمات بده هم به زودی تسلیم خواهند شد و البته این شرکت فعالیتش در بستر فناوری های نوینه که در ده ها میلیون تراکنشی که در روز انجام میشه(بلکه بیشتر!) ممکنه بعضی هاش هم مشکل داشته باشه که البته با تماس با مرکز تماس شبانه روزی پرشین سوئیچ در هر ساعت از شبانه روز قابل پیگری هست.

   حالا چرا برخی از آقایون ادعاهای عجیب غریب می کنند نمی دونم!

   • مسلما اینکه یک شرکتی با این تعداد تراکنش، یک تعداد تراکنش ناموفق هم داشته باشه چیز غیر معقولی نیست و اصلا یکی از دلایل ایجاد مرکز تماس در چنین شرکت‌هایی بر طرف کردن چنین مشکلات و اختلالاتی هست که ممکنه پیش بیاد. و مسلما اگر یک فرد نتونسته از یک بانک یا شرکت سرویس مورد قبولی بگیره این دلیل بر خوب یا بد بودن کیفیت سرویس اون مرکز نیست.
    اگر واقعا بخواهیم بدونیم سرویس آسان پرداخت پرشین یا همون آپ چقدر داره موفق عمل میکنه باید اون رو با سرویس هایی مثل سامان ۲۴، همبانک سینا و همبانک انصار، همبانک ملی و یا امپاد پاسارگاد مقایسه کنیم و ببینیم کدام درصد خطا کمتر یا بیشتری دارند و مسلما برای این کار به آمار دقیق رسمی نیاز هست. اونوقت هست که میشه حرف محکمی زد.
    در غیر این صورت تمام کامنت هایی که اینجا میخوره فقط نظر شخصی افراد جامعه و به نوعی تجربه کاربری اونها هست از این سرویس؛

 15. سلام خسته نباشید. در تاریخ ۹۲/۰۴/۰۹ ساعت ۲۰:۴۶ ۱۰ هزار تومن از حسابم کم شد چند وقت بعد که رفتم پیگیری کردم یعنی یدونه پرینت از حسابم گرفتم دیدم ۱۰ هزار تومن شارژ از حسابم کم شده منم همیشه از اپ شارژ میخریدم .بعد تو ی پرینت حسابم که نگاه کردم دیدم که ۱۰ هزار تومن شارژ که کم شده از همین شرکت اپ بوده .منم که از شماره کارت بگیر تا رمز دوم کارت رو در همین اسان پرداخت ثبت کرده بودمو این مشکل برای من پیش اومد

  • پرشین ایرانی در

   توی این سامانه هیچ رمزی ذخیره نمیشه عزیزم!

   فقط شماره کارت اونم در صورت درخواست متشری

   اگه فکر می کنید از حسابتون سوء استفاده شده احمال از خودتون بوده که اطلاعاتتون رو به دوست و آشنا لو دادید!
   تشریف ببرید پلیس فتا شکایت کنید.

  • خانم محمدزاده،
   شما فکر کنم باید رمز دومتون رو عوض کنید و ۲۴ ساعت صبر کنید. البته مطمئن نیستم. ولی برای اطلاعات بیشنر می‌تونید با ۸۳۳۳ مرکز ارتباط با مشتری آسان پرداخت پرشین تماس بگیرید و راهنمایی بگیرید.

 16. این ۷۳۳ خیلی معتبر نیست.

  مراقب باشید.

  فقط نون تبلیغش داره میخوره.

  خیلی مراقب باشید… بخصوص تو پرداخت قبوض…

  ۷۲۴ به بانک وصله و کاملا معتبره.

  ۷۱۷ بانک ملی هم بدکی نیست.

  • پرشین ایرانی در

   ۷۲۴ به یک بانک خصوصی وصله که زیر نظر بانک مرکزیه
   ۷۳۳ هم شرکتی خصوصی هست که زیر نظر بانک مرکزی فعالیت می کنه
   حالا فرقشون چیه مهندس؟

 17. بر اساس گفته مسئولان شرکت پرشین سوئیچ تعداد کاربران موبایلی استفاده کننده از بستر USSD این شرکت بالغ بر ۱۵ میلیون کاربر بوده است

  بانک صادرات و چندی قبل بانک ملت یکی از درگاه های پرداخت خود را که بر بستر موبایل USSD یکی از شرکت های ارائه دهنده این نوع خدمات بود مسدود کردند
  بانک سپه و تجارت و…. موجودی گرفتن رو غیر فعال کردند

  چرا بانک ملت و صادرات کانالهای خود را بستند

  بر اساس گفته مسئولان شرکت پرشین سوئیچ تعداد کاربران موبایلی استفاده کننده از بستر USSD این شرکت بالغ بر ۱۵ میلیون کاربر بوده است که به نظر می رسد کل عوایدی حاصل از تراکنش های پرداخت به حساب این بانکها واریز نمی شده است. از سوی دیگر در حالی که شرکت به پرداخت تحت مالکیت بانک ملت( کد #۷۱۲* ) نیز در حوزه USSD فعال است در نتیجه با مسدود کردن کانال پرداخت خود روی شرکت پرشین سوئیچ عملا نوعی سعی کرده است فعالیتی به سود شرکت تحت فعالیت خود داشته باشد.

 18. واقعا یک تومان برای یک امتیاز کم است من که برای مدت ۶ مدت تمام شارزم را از این سیستم خریداری کردم تاکنون ۲۵۰ امتیاز کسب کرده ام یعنی ۶ماه دیگر باید صبرکنم تا امتیازم به ۵۰۰ برسد تا بتوانم فقط ۵۰۰ تومان(!) شارزرایگان بگیرم!
  ۵۰۰ تومان جایزه برای یک سال خرید!!!
  یعنی باید ۵۰ شارز ۵هزارتومانی معادل ۲۵۰هزارتومان خرید کنم تا جایزه معادل ۵۰۰ تومان بگیرم!!!
  (اضافه می نماید کارت خرید های من ۵۰۰۰تومانی است اگر کسی ۲۰۰۰تومانی بخرد باید ۱۲۵هزارتومان بخرد تا ۵۰۰ تومان جایزه بگیرد که در کلیت قضیه فرقی نمی کند)
  علی ایهال باتوجه به مبلغ اندک این هدیه توجه و اصرار و یادآوری درهربار عملیات آپ منطقی نیست لطفا به مدیریت پیشنهاد اصلاح گردد
  واقعیتش منکه اعصابم خراب میشه وقتی با جمله “با امتیازهایتان شارژ رایگان بگیرید” در آپ مواجه می شوم!
  با تشکر

  • پرشین ایرانی در

   دوست عزیز مشکل شما اینه که سامانه ای رو که میلیون ها نفر از اون استفاده می کنند با شرایط خودتون مقایسه کردید!
   در این سامانه مبلغ شارژ مهم نیست تعداد شارژ مهمه.
   بعد یه سوال! مگه شما برای امتیاز گرفتن شارژ می خرید؟! شما شارژ می خرید چون نیاز دارید و ۷۳۳ هم اینکار رو براتون راحت کرده حالا در کنارش یک امتیازی هم میگیرید!
   مگه بده!

 19. سلام .از حساب من کلاه برداری شده و کل موجودی من رو خالی کرده اند.الان شدیدا نیاز به آدرس وشماره تلفن یکی از دفاتر آسان پرداخت پرشین را در استان فارس-شیراز دارم
  خواهش میکنم کمک کنید.آدرس رو برام ایمیل کنید شماره تماسم .۰۹۳۶۱۵۰۱۹۳۹

 20. سلام من وقتی میخوام با کارت بانک ملی شارژ بگیرم بعد از انجام همه عملیات زمانی وه باید رمز شارژ بیاد مینویسه مشکل ناشناخته قبلا اینجوری نبوده خواهش می کنم کمکم کنید ممنون

 21. سلام من یک شارز همراه اول خریدم ورمز آن برای دوستم ارسال کردم و او آن رمز را از روی گوشی حذف کرده است برای پیدا کردن رمز باید چکار کنم

  • بعنوان پیشنهاد به دوستان

   قبض تلفن با شماره رایگان ۱۸۱۸
   قبض موبایل با شماره رایگان ۹۹۹۰

   پرداخت کنید چون آنی است و سریعا پرداخت و تسویه تایید میشه

   اما در حالت کلی پرداخت غیر حضوری قبوض در سایر حالات معولا بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت طول میکشه
   منظور تاییدیه پرداخت( چون بانکها تا به حسابداری شرکت ؛پرداختها رو ارایه کنند و حسابداری تایید کنه و تسویه مشترک رو به ثبت برسونه)
   این موضوع کارشناس اپراتور همراه اول گفت ، تازه برای پرداخت قبض از طریق جیرینگ همراه اول #۱۲۳*

 22. رضا عبدالکریمی در

  سلام من دوروز قبل با اسان پرداخت دو قبض تلفن ثابت پرداخت کردم و موجودی از حسابم کسر شد ولی هنوز قبوض تسویه نشده تماس گرفتم با ۸۳۳۳ گفتن ۴۸ ساعت طول میکشه ولی هنوزم انجام نشده چکار باید بکنم؟

 23. با سلام و خسته نباشید من برا اعلام موجودی و پرداخت قبض بارها از این سیستم استفاده کردم خیلی راحته و خیلی مطمئنه . ممنون خسته نباشید . خدا قوت

 24. به دوستان توصیه میکنم برای پرداخت قبض از این روش آپ (#۷۳۳* ) استفاده نکنند من چند روز پیش خطم قطع شد با این سرویس روز چهارشنبه قبظمو پرداخت کردم هنوزم خطم فعال نشده زنگ زدم پشتیبانی میگه بین ۲۴ الی ۴۸ ساعت طول میکشه تازه روزای پنج شنبه و جمعه هم حساب نمیشه یعنی باید تا یکشنبه صبر کنم شاید وصل شد در حالی که اگه با ۹۹۹۰ پرداخت میکردم ۵ دیقه بعدش خطم وصل میشد
  بعد تو تبلیغاتشون میگن خرید سریع و آسان با آپ ، سریع و آسون پولو از حساب شما برمیدارن اما معلوم نیست کی کارتونو انجام بدن

  • پرشین ایرانی در

   حرف شما درسته اما
   توجه داشته باشید پرداخت شما سرع و آسون انجام میشه اما تسویه حساب های قبوض از طرف سازمان های مربوطه دیر انجام میشه!
   حالا این نقص چه کسی هست؟

  • پرشین ایرانی در

   حرف شما درسته اما
   توجه داشته باشید پرداخت شما سرع و آسون انجام میشه اما تسویه حساب های قبوض از طرف سازمان های مربوطه دیر انجام میشه!
   حالا این نقص چه کسی هست؟
   به حر حال بنده هم در خصوص قبض توصیه می کنم فعلا از تلفن ثابت استفاده کنید(یعنی سامانه های دیگه)

 25. سلام. من با ایرانسل یه شارژ ۲هزار تومانی برای همراه اول گرفتم آخرش گرفتن رمز را انتخاب کردم شارژ شد ولی ۱۴ هزار تومان دیگه از حسابم کم شد…. برداشت باpos
  لطفا جواب دهید…. دیگه هیچوقت از این آپ استفاده نمیکنم

  • تا جایی که میدونم برداشت با pos ربطی به ۷۳۳ نداره.
   به نظرم بهتره از حساب بانکیت ریز تراکنش بگیری و ببینی کی و کجا خرج شده!

 26. من امتیازم بالاست با ۸۳۳۳۳هم تماس گرفتم روش اینک با امتیازم شارز بگیرم هم گفت اما گزینه اپ درکنار شماره کارت نمیاد.دیگ مطمن شدم همش سرکاریه.اگه غیر از اینه بهم بگید که دلیل اینک گوشی من گزینه اپ نداره چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

  • مهسا جان پیشنهاد میکنم با این دروغ هایی که ۷۳۳ میگه الکی پولتو تو جیبشون نریزی.همشون کلاهبردارن.باورنداری اگرمیتونی ازبانک ملت از۷۳۳ موجودی بگیر تا ببینی.ملت وبعضی بانکهای دیگه فهمیدن کلاهبرداری ذیگه به۷۳۳ سرویس نمیدن. بیخودی دنبال امتیاز نباش.پیشنهاد میکنم از۷۲۴ سامان الکترونیک استفاده کنی.خیلی بهتره

 27. سلام
  من از این کد *۷۳۳# شارژ گرفتم تا رمز شارژ اومد گوشیم
  هنگ کرد حالا کد شارژو از کجا بگیرم؟ چطوری؟ “توی پیج آپ هم نبود!!!!!!!!!
  با سپاس

    • رسول قربانی در

     با سلام
     آقای خوشدل، بنده رسول قربانی سردبیر سایت هستم و وظیفم هست که نسبت به همه شرکت ها بی طرف باشم و کار رسانه ایم رو انجام بدم و افراد رو با توجه سوالی که دارند راهنمایی کنم.
     بنده اینجا راهنمایی میکنم! اگه افراد رو راهنمایی کنم تبیلغاته؟ و یا اینکه مانند برخی کاربران هر بار با یک اسم متفاوت همچون شیرین، محمد و … کامنت هایی تبلیغاتی بدم؟

     • پیمان خوشدل در

      جناب قربانی بنده پیمان خوشدل پور کارمند باتعصب پرداخت الکترونیک سامان هستم.اما ازصحبتهای شما پیداست که دوست دارید سمت پرشین سوییچ غش کنید چون ازهر۱۰تا کلمه شما۹تاش پرشین سوییچ و۷۳۳ هست.چطور میشه.اگر بیطرف هستید پس به من توضیح بدید چرا بعضی ازبانکها سوییچ خودشون رو روی پرشین سوییچ بسته اند؟

     • رسول قربانی در

      بینید، این که در این مطلب بنده زیاد از ۷۳۳ حرف میزنم به این دلیل هست که این مطلب درباره این محصول هست نه محصول پرداخت الکترونیک سامان و یا هر بانک دیگری. اینجا افراد درباره این محصول سوال دارند در نتیجه ما هم درباره این محصول به آنها پاسخ میدهیم.
      پس دو چیز را با هم قاطی نکنید. بنده بلندگوی شرکت پرداخت الکترونیک سامان یا آسان پرداخت پرشین نیستم. لذا بر حسب وظیفه در هر مطلبی با توجه به محتوای آن مطلب به مخاطبان و سوالاتشان راهنماییشون میکنم.
      ما درباره محصول ۷۲۴ سامان هم در این سایت کم مطلب نداشتیم!

 28. موسسه خیریه در

  سلام وخسته نباشید چگونه میشه موسسه خیریه ای رابرای گرفتن کمک در این سیستم ثبت نمودخواهشا راهنمایی فرمایید.اجرکم ال اله

  • رسول قربانی در

   سلام
   برای این منظور باید با قسمت پشتیبانی شرکت آسان پرداخت پرشین تماس بگیرید تا شما رو بهشخص درستش وصل کنن
   شماره تماس: ۸۳۳۳۳
   همچنین میتونید از شرکت های دیگه مثل پرداخت الکترونیک سامان هم تماس بگیرید

 29. پیشنهاد میکنم فقط از۷۲۴ استفاده کنید چون موجودی همه بانکهارو میده .هیچوقت هم پول کسی رو نمیخوره.اما۷۳۳ بارها پول منو خورده کسی جوابمو نمیده. واقعا مسخرهن

 30. سلام واقعا که تمامی حرفها و تبلیغاتشون دروغه من با کارت از۷۳۳ شارژ خریدم در عرض سه ماه نزدیک سیصد هزار تومن از حسابم کم شده زنگ هم میزنم میگه لطفا منتظر بمانید و تبلیغات پخش میکنه مگه ما مسخره ایم بخاطر این موضوع من با خانوادم دچار مشکل شدم
  واقعا به همه توصیه میکنم گول تبلیغاتشونو نخورید پشیمون میشید
  پول ما که رفت ولی حرومشون باشه
  پیگیری کنید که درست بشه واقعا خجالت داره کسی تو این مملکت جوابگو نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  بدبختم کردید

  • رسول قربانی در

   سلام
   مریم جان شما برای رفع مشکلتون میتونید با شماره پشتیبانی شرکت آسان پرداخت پرشین تماس بگیرید
   ۸۳۳۳۳
   همچنین یا به سایتشون مراجعه کنی
   https://www.persianswitch.com/
   ما مسئول نیستیم. کا فقط یک سایت تحلیل خبری هستیم که کارمون آموزش، تحلیل و اطلاع رسانی هست.
   اینکه از حساب شما هم پول برداشت شده بدون اجازه شما، شاید یکی به اطلاعات شما دسترسی پیدا کرده و داره ازش سو استفاده میکنه که میتونی از طریق پلیس فتا پیگیری کنی و شکایت کنی.
   http://www.cyberpolice.ir/#
   اونوقت هر کسی یا شخصی که باشه فورا شناسایی میشه!

 31. مهدی تک فلاح در

  قبضی را با *۷۳۳ پرداخت کرده بودم می خواستم امتحان کنم با *۷۲۴ چه اتفاقی می افتد که آن هم ناگهان مبلغ کم کرد و پرداخت نمود یعنی دوبار یک قبض پرداخت شد چطوری پیگیری کنم

  • رسول قربانی در

   سلام
   تا حالا چنین موردی رو ندیده بودم. اما اینکه میگی دوبار پرداخت شده خب منطقی هست. چون با پرداخت قبوض به این شیوه یه مدت زمان چند ساعته طول میکشه تا پرداخت قبض توی سازمان مورد نظر (آب، برق، گاز و …) ثبت بشه. به همین خاطر وقتی بار دوم هم پرداخت کردی از یه بستر دیگه، استعلام کرده و دیده شما هنوز پرداخت نکردی و بهت اجازه پرداخت داده.
   این رو میتونی از طریق پشتیانی پرداخت الکترونیک سامان ۸۴۰۸۰-۰۲۱ پیگیری کنی. همچنین میتونی با آسان پرداخت پرشین هم تماس بگیری ببینی چی میگن ۰۲۱۸۳۳۳۳

 32. سلام
  لطفا درصورت امکان مشخصات تماس کاربری را که ۳۰۰ هزار تومان از حسابشان کم شده در اختیار ما قرار دهید.
  همچنین از اینکه قبول زحمت نموده و پاسخگو و راهنمای کاربران ما هستید متشکریم.
  میتوان دنبال راهی برای پاسخگویی توسط همکاران ما نیز یافت.

  • رسول قربانی در

   سلام
   ما خودمون هم چند بار با دوستان شما در روابط عمومی تماس گرفتیم و موضوع رو بیان کردیم که حداقل یکی از کارشناسان آسان پرداخت رو مامور کنند که حداقل هر دو سه روز یک سری به این صفحه بزنه و جواب سوالات افراد بده. اما متاسفانه دوستان خیلی استقبال نکردند. اما خوشحال میشیم بتونیم این ارتباط رو ایجاد کنیم.

 33. من هم از این سامانه شارژ دریافت کردم و از حسابم پول کسر شد و رمزی دریافت نشد به ۸۳۳۳۳۳۳ زنگ زدم گفت مشکل احتمالا از گوشی شماست من گفتم قبلا با همین گوشی “سونی اکسپریا” خرید انجام داده بودم .
  یارو اصلا سواد نداشت اگه امروز پول به حسابم نیاد شکایت رسمی می کنم

 34. سلام به دوستان عزیز : می خوام یک سایت خوب و مطمئن و جالب واسه دریافت شارژ آنلاین ( ایرانسل،همراه اول،رایتل،تالیا ) ، شارژ وایمکس ایرانسل ، پرداخت انواع قبض ، شارژ مستقیم و همچنین دریافت پیامک شارژ خریداری شده از طریق موبایل و ایمیل ، معرقی کنم که از این به بعد از اینجا شارژ خود را بخرید ( با قرعه کشی ماهیانه ) … کافیست یکبار امتحان کنید : http://www.msh24.ir

 35. عملکرد شرکت های psp در تعداد تراکنش های انجام شده روی کانالهای موبایل،POS و اینترنت/ شرکت برتر در حوزه پرداخت معرفی شدند

  شرکت اسان پرداخت پرشین سوئیچ

  کانال موبایل
  در بخش موبایل مجموع تراکنش های انجام شده ۶۸.۱ میلیون تراکنش معادل ۱۷.۳ درصد کل تراکنش ها بوده که از این میزان ۱.۱میلیون خرید،۳۵.۹ میلیون مانده گیری و ۳۱.۱ میلیون تراکنش نیز پرداخت قبض و خرید شارژ بوده است.

  در این بخش شرکت اسان پرداخت پرشین سوئیچ بهترین عملکرد را داشته به طوری که بالغ بر ۴۸ میلیون تراکنش انجام شده روی بستر موبایل از طریق سوئیچ این شرکت انجام شده است..سپس پرداخت الکترونیک سامان در رتبه دوم قرار گرفته است که مجموعا نزدیک ۱۲ میلیون تراکنش موبایل را مدیریت کرده است. شرکت های پرداخت الکترونیک پاسارگاد و به پرداخت در رتبه های بعدی قرار دارند.

  پایانه های فروشگاهی
  در بخش پایانه های فروشگاهی مجموعا نزدیک ۳۰۵.۷ میلیون تراکنش انجام شده که این تعداد حدود ۷۷.۶ درصد کل تراکنش های انجام شده حوزه پرداخت در مرداد ماه است.

  در این بخش به پرداخت با ۱۲۱.۱ میلیون تراکنش اول، آسان پرداخت پرشین سوئیچ با ۶۲.۲ میلیون تراکنش دوم، تجارت الکترونیک پارسیان با ۵۴.۹ میلیون تراکنش سوم و پرداخت الکترونیک سامان با ۵۲.۹ میلیون تراکنش در رتبه چهارم قرار دارند.

  نکته اساسی در این بخش آن است که سرانه تعداد تراکنش انجام شده روی هر پایانه با توجه به اعداد جدول نشان دهنده پایین بودن بهره وری در بخری از شرکتهای ارائه دهنده خدمات پداخت است. گزارش سرانه هر پایانه به تفکیک شرکتهای ارائه دهنده خدمات پرداخت به زودی منتشر خواهد شد

 36. یعنی تا آخر عمرم دیگه اینترنتی چیزی نمیگیرم همش خالیبندیه پول میگیرینو شارژ نمیاد یعنی چی واقعا؟؟؟؟
  الانم با این شمارتون تماس گرفتم یعنی به هیچ کاری نمیاد اصن جواب نمیده که ما رو گذاشتن سر کار……

 37. این امار رو ازکجات در اوردی ایرانی؟سامان الکترونیک از نظرتراکنش بر POSودرگاه ابنترنتی وهمراه بانک در رده اول قرار داره اماری که خود شرکت شاپرک داده.اونوقت چطور میشه پرشین سوییچ از نظر تعداد تراکنش بر POS جلوتر از سامان الکترونیک؟تازه تعداد دستگاه های سامان کجاو تعداد دستگاه های پرشین کجا

 38. پیمان خوشدل کارشناس PSP در

  به گزارش بنکر (Banker)، از مجموع ۲۶۱ میلیون و ۴۲۰ هزار و ۴۱۳ تراکنش انجام شده در این ماه ۱۴۱ میلیون و ۲۸۴ هزار و ۷۷۲ تراکنش در تهران و ۱۲۰ میلیون و ۱۳۵ هزار و ۶۴۱ تراکنش در سایر استان ها انجام شده است.
  آمارهای منتشر شده توسط شاپرک نشان می دهد از کل این تعداد تراکنش ها ۲۹,۰۹۰,۲۱۷ تراکنش توسط تلفن همراه، ۶,۶۲۸,۰۴۹ تراکنش توسط اینترنت و ۲۲۵,۷۰۲,۱۴۷ توسط پایانه های فروش انجام گرفته است.
  این آمارها نشان می دهد در میان شرکت های ارائه دهنده این خدمات شرکت به پرداخت ملت با ۹۰,۲۶۵,۱۳۵ تراکنش، شرکت تجارت الکترونیک پارسیان با ۴۰,۸۳۲,۹۹۶ تراکنش، شرکت پرداخت الکترونیک سامان با ۲۹,۶۸۹,۶۸۳ تراکنش در رتبه های اول تا سوم قرار دارند که همگی وابسته به بانک ها هستند. در این میان رتبه چهارم در اختیار شرکت آسان پرداخت پرشین قرار دارد که با ۲۷,۳۵۵,۹۲۹ تراکنش وابسته به بانکی نیست.
  بنا بر این گزارش، رتبه پنجم تعداد تراکنش ها نیز در اختیار شرکت داده ورزی سداد با ۲۶,۱۳۸,۲۸۱ تراکنش وابسته به بانک ملی است./تسنیم

 39. پیمان خوشدل کارشناس PSP در

  اقای ایرانی اگر میبینی ملت وپارسیان در ردیف ۱و۲قراردارند به خاطرتعداد زیاد دستگاههای POSشان میباشدکه بازهم مدیون تعدادشعبشون میباشد.ملت۲۸۶۲شعبه.پارسیان۴۸۵شعبه.بانک الکترونیکی سامان۱۴۹شعبه.پاسارگاد۲۹۰شعبه.

 40. اگه متن دوباره مطالعه کنید می بینید
  آمار مربوط به مرداد ماه است
  منبع بانک مرکزی/خبر گزاری بانکی است
  =======
  بنده خودم مشتری بانک سامان هستم و ۹۹ درصد کارهای بانکی از طریق ussd کد#۷۲۴* و موبایل بانک و اینترنت بانک سامان انجام میدم
  ولی دلیلی نمی بینم و به بقیه رقبای بانک سامان ، توهین و بی احترامی بشه

 41. برای من شارژ فرستاده نشد در سایت هم ثبت نشده.شماره ۸۳۳۳۳۳ هم هرچی میگیرم میگه در شبکه نیست.هم با موبایل و هم ثابت گرفتم.لطفا راهنمایی کنید.

  • رسول قربانی در

   رضا جان کارت به کارت یک سرویس بانکی است. این خدمت رو میتونی از «همراه بانک» یا «اینترنت بانک همراه» بانک‌ها بر روی موبایل انجام بدی.

  • پرشین ایرانی در

   والا این مردمی که ما می بینیم توی خرید یه شارژ ساده موندن! فرق رمز دوم رو با ۱۶ رقم روی کارت رو نمی دونن!
   طرف یه شارژ خریده هزار تومن گوشیش ایراد داشته بهش نرسیده، بعد اومده اینجا نوشته آی ملت پولمو خوردن!
   بعد که میگی با پشتیبانی تماس بگیر یه شماره ساده رو هم نمی تونه بگیره!
   حالا بیان کارت به کارت هم راه بندازن دیگه چه شود!
   راه نندازن بهتره!

 42. سلام
  من یک بار قبض تلفن ثابت از ۷۳۳ پرداخت کردم و میخواستم مجدد قبض خط تلفن دیگه ای رو پرداخت کنم اما همش شماره قبلی رو رو صفحه نمایش میده و پیام میده شناسه پرداخت صحیح نیست. یعنی نمیشه قبض دیگه ای رو پرداخت کنم؟ لطفا راهنماییم کنید باید چیکار کنم؟

  • رسول قربانی در

   سلام
   نه مشکل احتمالا از گوشیت هست
   شما هر تعداد قبض که بخوای میتونی پرداخت کنی
   میتونی برای رفع مشکلت با ۸۳۳۳۳ پشتیبانی ۷۳۳ تماس بگیری

  • پرشین ایرانی در

   با تشکر از آقای قربانی
   در هر مرحله استفاده از #۷۳۳* اگه دیدید شماره ای ذخیره شده(مثلا شماره موبایل یا شناسه قبض و شناسه پرداخت و شماره کارت و کلا هرشماره ای) و قصد این رو داشتید که شماره ای غیر از اون شماره ذخیره شده رو وارد کنید، هیچ مشکلی نیست فقط کافیه در پاسخ به اون پیامی که نوشته: آیا پاسخ می دهید؟ شماره مد نظرتون یعنی شماره جدید رو وارد کنید و به شماره قبلی توجه نکنید.

 43. من دو روزه از سامانه ۷۳۳ شارژ خریدم اما هنوز اس ام اس نیومده تو سایت هم توباشگاه کاربران ثبت نام کرذم اما هنوز رمز رو نشون نمیده هی مینویسه عدم فاصله دوروزه…برام هم با صرفه نیست تماس بگیرم لطفا راهنمایی کنید

 44. سلام من سیم کارته رایتل دارم.خودم نمیتونم برای خودم از ۷۳۳ شارژ بگیرم(میزنه requesting not complete )
  اما اگه کسی شماره منو بده برام میفرسته. چیکار بایدکنم؟؟؟؟

 45. سلام
  من دیروز قبض موبایل همراه اول رو با این سامانه ریختم اما هنوز تو سایت mci بدهی داره سیم کارتم
  چی کار کنم؟
  خطم قطعه همه کارام لنگ مونده!

 46. قبض همراه اول با هر چی پرداخت میکنید با آپ پرداخت نکنید مخصوصا اگر مهلت پرداختش کمتر از ۴۸ ساعت مونده کارشناشون گفت ما همون موقع پرداخت شما اطلاعاتو به همراه اول فرستادیم!!!ولی تو سیستم همراه اول ۴۸ طول میکشه تا ثبت شه!!!دو هزارتومن هزینه وصل مجددش موند رو دستمون.شارژم برای همراه اول با %۵تخفیف تو سایتش میتونید بگیرید بدون دردسر از هر نظرم به صرفه

 47. خرید شارژ همراه اول فقط از سایت همراه اول دیگه %۵تخفیف میده احتیاج به این اداها نیست هر خرید شارژ ۱۰ امتیاز!!!!قبض همراه اولم اگه با۷۳۳ پرداخت شه ۴۸ بعد تو سرور همراه اول ثبت میشه که اگه روزای اخر باشه ۲هزار تومن بابت هزینه وصل مجدد به حسابتون منظور میشه پرداخت قبض همراه اول فقط۹۹۹۰

 48. پیمان خوشدل کارشناس PSP در

  همراه۲۴ سامانه پرداخت از طریق تلفن همراه برای دارندگان کارت‎های بانکی شتاب است. برای استفاده از این سامانه نیاز به نصب هیچ‎گونه نرم افزار بر روی گوشی تلفن همراه و یا مراجعه حضوری به بانک نبوده و فقط کافی است با گرفتن شماره #۷۲۴* بر روی تلفن همراه و بدون پرداخت هیچ‎گونه هزینه‎ای وارد منوی این برنامه شد.
  برای استفاده از این سرویس کاربر نیاز به موارد زیر دارد:
  ۱.یک سیم کارت (دائمی یا اعتباری)
  ۲.حداقل یک کارت بانکی (هر یک از کارت‎های عضو شتاب)
  ۳.داشتن رمز دوم کارت
  ۴.گوشی تلفن همراه
  همراه ۲۴ اولین ارائه‌کننده خدمات پرداخت از طریق تلفن همراه با فناوری USSD و تنها دارنده مجوز رسمی بانک مرکزی ج.ا.ا جهت ارائه این خدمات در ایران است.
  انواع خدماتی که در سامانه همراه ۲۴ ارائه می‌گردد، عبارتند از:
  •پرداخت قبض به صورت شماره‌ای و شناسه‌ای
  •خرید شارژ تلفن همراه به صورت بدون رمز (Top Up)
  •مانده‎گیری کارت‌های عضو شبکه شتاب
  •شارژ حساب جیرینگ
  •سایر خدمات (گزارش‎گیری، تغییر زبان، حذف کارت و ثبت نام در سایت)

 49. پیمان خوشدل کارشناس PSP در

  به منظور استفاده از خدمات همراه ۲۴ کافی‌است دارندگان سیم‌کارت اپراتورهای همراه اول، ایرانسل، تالیا و موبایل کیش، کد دستوری #۷۲۴* را بر روی گوشی‌های تلفن همراه خود شماره‌گیری نمایند.
  پس از نخستین شماره گیری کاربر ابتدا می‌بایست زبان مورد نظر خود را انتخاب کند که با انتخاب زبان فارسی، منوی اصلی خدمات به صورت ذیل قابل مشاهده خواهد بود:
  ۱.قبض
  ۲.موجودی
  ۳.شارژ
  ۴.پشتیبانی

  قبض:
  ——————————————————————————–
  چنانچه کاربر قصد پرداخت قبضی را داشته باشد ابتدا #*۷۲۴ را شماره‌گیری نموده و با انتخاب پاسخ یا Dial یا Answer گزینه ۱ (قبض) را وارد کرده، به این ترتیب کاربر با دو گزینه ۱- استعلام بدهی موبایل و ۲- پرداخت قبض مواجه خواهد شد.

  ۱- استعلام بدهی موبایل: کاربرانی که سیم‌کارت مورد استفاده آن‌ها از نوع دائمی است و قصد پرداخت صورتحساب تلفن همراه خود را دارند، در این قسمت مبلغ قبض خود را تا آن لحظه مشاهده می‌کنند. پس از انتخاب گزینه تایید، پیامی مبنی بر ورود شماره کارت و در مرحله بعد رمز دوم برای کاربر نمایش داده می‌شود. به این ترتیب صورتحساب تلفن همراه پرداخت شده و پیام موفقیت آمیز بودن تراکنش و کد رهگیری به کاربر نمایش داده خواهد شد. در پایان پیام از کاربر سوال می‌شود، چنانچه قصد ثبت کارت مذکور را دارد گزینه تایید و در غیر این‌صورت گزینه انصراف را انتخاب نماید. با تایید ثبت کارت از آن پس نام بانک صادر کننده کارت در پرداخت‌های بعدی به کاربر نمایش داده خواهد شد و عملیات پرداخت تنها با وارد کردن رمز دوم کارت انجام می‌شود.

  ۲- پرداخت قبض : کاربر جهت پرداخت سایر قبوض خود این گزینه را انتخاب می‌کند. به این ترتیب ابتدا شناسه قبض، سپس شناسه پرداخت را وارد کرده، پس از تایید نوع قبض عملیات پرداخت مانند مراحل بالا صورت می‌گیرد.

  موجودی:
  ——————————————————————————–

  برای دریافت موجودی حساب کارت‌های متصل به شبکه شتاب، کافی است شماره کارت مورد نظر و رمز دوم آن را به ترتیب وارد نموده و موجودی حساب را مشاهده کنید. مانند مراحل بالا، در این مرحله نیز امکان ثبت دائمی کارت وجود دارد.

  شارژ:
  ——————————————————————————–

  بسته به اینکه کاربر از سیم‌کارت دائمی و یا اعتباری قصد تهیه شارژ برای خود یا دیگران را داشته باشد منوی مشاهده شده متفاوت خواهد بود.
  چنانچه کاربر با سیم‌کارت دائمی #*۷۲۴ را شماره‌گیری نموده و منوی شارژ را انتخاب کند فقط قادر خواهد بود برای موبایل دیگران شارژ تهیه و ارسال نماید. به این ترتیب این کاربران ابتدا می‌بایست شماره موبایل گیرنده شارژ را وارد نمایند، بسته به اپراتور شماره وارد شده، مبالغ شارژ موردنظر به کاربر نمایش داده می‌شود، با انتخاب مبلغ مورد نظر کاربر با توجه توضیحات ذکر شده در خصوص مدل پرداخت از طریق شماره کارت یا کارت ثبت شده، مبلغ شارژ را پرداخت می‌نماید. به این ترتیب موبایل شخص گیرنده، بلافاصله شارژ خواهد شد و همزمان پیامکی از سوی اپراتور مربوطه مبنی بر شارژ موبایل به وی ارسال خواهد گردید.
  چنانچه کاربر با سیم‌کارت اعتباری #*۷۲۴ را شماره گیری کند، قادر است علاوه بر ارسال شارژ برای دیگران، سیم‌کارت خود را نیز شارژ کند. با انتخاب منوی شارژ با دو گزینه موبایل خودم و دیگران مواجه خواهد شد. برای شارژ تلفن همراه کاربر، پس از انتخاب این گزینه، با توجه به شماره تلفن، شارژ مربوط به اپراتور مربوط، نمایش داده و عملیات پرداخت انجام خواهد شد. پس از پایان عملیات پرداخت، موبایل کاربر شارژ شده و پیامکی نیز از سوی اپراتور خود مبنی بر شارژ سیم‌کارتش دریافت می‌کند.

  پشتیبانی:
  ——————————————————————————–

  با مراجعه به این منو کاربر با گزینه‌های زیر روبرو خواهد شد:
  • گزارشات
  • تغییر زبان
  • حذف کارت
  • ثبت‌نام در سایت
  • تماس با ما

  • خوبه اینجا نوشته محل بررسی ۷۳۳ شما اومدید اسپم کردید! طومار نوشتید!
   بهتر بود این موارد رو داخل مطلبی که به ۷۲۴ مربوطه وارد می کردید….

 50. سلام چرا بانک تجارت اینقدر مسخره است فقط باهاش میشه شارژ خرید من میخوام موجودیمو چک کنم .نمیشه شما یه کاری کنید ممنون.

 51. سلام پنج شنبه ۷آذرماه ۹۲ مبلغ ۵۰ هزار ریال شارژ همراه اول از ۷۳۳ خریداری نمودم. پول از حساب کسر شده ، ولی خط همراه اول اعتباری به صورت مستقیم شارژ نشد. ایمیل به شرکت دادم جواب نیامد. تلفن به ۸۳۳۳۳ زدم همیشه تبلیغات یا دو نفر در صف انتظار جواب میده. لطفا راهنمایی نمایید. باتشکر صادقی

  • رسول قربانی در

   آقای صادقی عزیز بهترین راه اینه که با ۸۳۳۳۳ تماس بگیرید و به یکی از اپراتورها وصل بشید
   مظمئن باشید راهنماییتون میکنند و در صورت مشکل، مشکل رو رفع میکنند

 52. پیمان خوشدل کارشناس PSP در

  شرکت پرداخت الکترونیک سامان با استفاده از سامانه همراه ۲۴ برای تمامی صاحبان بنگاه‌های اقتصادی که تمایل دارند کالا یا خدمات خود را از طریق تلفن همراه به مشتریان ارائه دهند، امکانات نوینی را فراهم نموده است تا با ایجاد این بستر جدید، تحولی در عرصه پرداخت الکترونیکی از طریق تلفن همراه ایجاد نماید.
  پذیرندگان *۷۲۴# با اتصال به این سامانه به عنوان اولین درگاه تجارت الکترونیک از طریق تلفن همراه که بر بستر USSD ارائه می‌گردد، قادر خواهند بود طیف گسترده‌ای از مشتریان را جذب نموده و از مزایای این نوع تجارت بهره مند گردند.
  برخی از معتبرترین پذیرندگان سامانه همراه ۲۴ همراه با کد دستوری آنها از طریق فهرست ذیل قابل مشاهده است:
  نام پذیرنده
  کد دستوری
  نام پذیرنده
  کد دستوری

  آریانا گستراسپادانا
  *۷۲۴*۶۱۰۶#
  خیریه مهر آفرین
  *۷۲۴*۵۰۱#

  پرس پال
  *۷۲۴*۳۲۱#
  خیریه نبی اکرم
  *۷۲۴*۵۲۴#

  پارس آنلاین
  *۷۲۴*۱۵۸۵#
  خیریه هیوای ژیان
  *۷۲۴*۸۷۱#

  تجارت الکترونیک التون
  Application
  خیریه انجمن آلزایمر امام علی
  *۷۲۴*۵۳۰#

  تدبیرگستران بهینه ساز
  Application
  برنامه جهانی غذا
  *۷۲۴*۳۶۵#

  دور اندیش زمان
  Application
  خیریه اشرف الانبیاء
  *۷۲۴*۵۰۲#

  ما می توانیم
  *۷۲۴*۳۳۳#
  خیریه بهنام دهش پور
  *۷۲۴*۵۵۰#

  موسسه مالی و اعتباری مهر اقتصاد
  *۷۲۴*۸۹۸۹#
  خیریه بیماران سرطانی
  *۷۲۴*۵۳۵#

  خیریه رعد
  *۷۲۴*۵۲۵#
  موسسه کمک (کیش کتایون)
  *۷۲۴*۵۱۰#

  خیریه زینب
  *۷۲۴*۵۰۵#
  سازمان بهزیستی
  *۷۲۴*۵۵۵#

  خیریه سرای یادمان توانا
  *۷۲۴*۵۲۰#
  خیریه پیام امید
  *۷۲۴*۵۶۰#

  خیریه سید الشهداء
  *۷۲۴*۵۱۵#
  محک
  *۷۲۴*۲۳۵۴۰#

  مدارک لازم:
  فرم تکمیل شده قرارداد پذیرش خدمات پرداخت موبایلی در دو نسخه (ممهور به مهر پذیرنده و امضا کلیه صفحات توسط مدیران صاحب امضا)
  •تصویر صفحه اول دفترچه حساب بانکی به نام شرکت و یا موسسه نزد یکی از شعب بانک سامان
  •تصویر برابر اصل کارت ملی و شناسنامه مدیران و مسئولین صاحب امضا
  •تصویر برابر اصل روزنامه رسمی (دارای شناسه ملی) و آگهی آخرین تغییرات و یا پروانه کسب یا جواز کار آگهی تاسیس شرکت
  •شماره اقتصادی اخذ شده از سازمان امور مالیاتی

 53. با سلام. چرا در سایتتون جایی برای پیگیری سریال شارژهای خریداری شده با شماره ارجاع و یا شماره پرداخت نمیگذارید که راحت سریال شارژهای نرسیده به گوشی را از آنجا بگیریم . تو سایت پرشین… رفتم هیچ جایی برا پیگیری نداشت. ممنون

 54. فاطمه فلاحی در

  من حدود ۶ماهه که دارم ازطریق *۷۳۳# شارژ میخرم و قبضای خدماتیمو پرداخت میکنم .ولی الان چند روزه هرچی شارژ میخرم یا کدشو بهم نمیده یا اشتباه میفرسته واز حسابمم کم میکنه.. هیچکسم جوابگو نیست من باید چکار کنم؟ لطفا بهم کمک کنید

 55. سلام.من از کد *۷۲۰*۵*۴#میخواستم شارژ بگیرم(پیشنهاد چی چند)پول از حسابم کسر شد اما شارژی برام نیومد!!!!
  چه طوری میتونم لیست شارژهای که تا الان گرفتم رو بگیرم؟؟؟
  ممنون

 56. دوستان سلام .من میخواستم برای بابام شارژبفرستم یه شماره اشتباه شد زنگ زدم به شماره خیلی بی ادبانه جواب داد برام پولش مهم نیست فقط میخوام شارژ پس بگیرم تا این اقای بی ادب درست حرف زدن یاد بگیره راهنمایی کنید ممنون

 57. من ۱۰ بار زنگ زدم به۸۳۳۳۳ تلفن گویاست وهیچگی جوابگو نیست
  ۵تومن شارژ گرفتم برام ارسال نشد!!!
  سری قبل هم ۲۰۰۰ تومنم اینجوری شد!!!!
  شرکت به این بزرگی که میگن نباید ۴ نفرو بزاره برا پشتیبانی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 58. ﺑﺎ ﺳﻼ ﻡ.ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﻦ ﺷﺎﺭﮊ ﻓﺮﺳﺘﺎﺩﻩ ﺷﺪﻩ!ﻣﯿﺨﺎﻡ ﺑﺪﻭﻧﻢ ﮐﯽ ﻓﺮﺳﺘﺎﺩﻩ،ﻓﻘﻂ ﺷﻤﺎﺭﻩ ﻣﺮﺟﻊ ﺑﺎﻧﮏ ﺩﺍﺭﻩ۰۱۱۴۰۸۰۹۳۷۲۷ ﮐﻤﮑﻢ ﮐﻨﯿﻦ ﺑﻔﻬﻤﻢ ﮐﯽ ﻓﺮﺳﺘﺎﺩﺗﺶ؟

 59. سلام
  من از طریق گزینه پرداخت و انتخاب گزینه ی شارژ جیرینگ خواستمم شارژ کنم که ۲تا sms که تو یکی یه کد۹ رقمی داد که نمیدونم چه جوری باید شارژ کنم

 60. سلام من دو روز پیش از آپ شارژ۵تومانی خریدم گوشیم شارژ نشد ازمبلغ حسابم کم شد وامروز هم شارز۲هزار زدم باز شارژ به گوشیم نیامد ۲هزار از حسابم کم شد میزن سه گر دش اخر میگه سرو یسش فعال نیست؛ مشکل از کجاست؟ من مجبور شدم آپم غیرفعال کنم تا بلای دیگه سر حساب بانکیم نیومد..خواهش به این مشکل رسیدگی کنین

 61. من شارژخریدم کد۷۲۴شارژبه من دادمی خواستم رمزشارژرایاداشت کنم دکمه موبایلم دستم خوردصحفه بسته شد چه جوری شارژم پیداکنم ازحسابم پول کم شده

 62. سلام.منئ ی سیم کارت ایرانسل دارم ک ب اسم خودم نیس.از کارت پدرم شارز خریدم میخواستم بدونم بره پرینت بگیره ملوم میشه ازش شارج خریدم؟و اگه معلوم شه سیم ک ب اسم من نیس پس تکلیف چیه؟من از *۷# رش*۱۰۰#خریدم

 63. سلام
  من دیروز ۴ تا شار‍‍‍ز گرفتم ولی وسط کار ارتباطم قطع شد چک که کردم از حسابم کم شده آخرین تراکنش رو هم نگاه کردم دیدم زده وضعیت تراکنش نا موفق خواستم ببینم پول برگشت پیدا میکنه به حسابم؟؟

 64. سلام من میخواستم چند قبض تلفن رو پرداخت کنم اشتباهی شماره قبض یکی و شماره پرداخت یکی رو زدم وپرداخت شد حالا فهمیدم اشتباه کردم به شماره۰۲۱۳۸۸۸۸ هم دو بار زنگ زدم یه بار گفتن پولش رو قبض بعدی میاد یکی دیگه گفت پولش پریده باید چی کار کنم؟

 65. سلام میخواستم بگم هرکاری میکنم رمز دوم را میزنم جواب میده اشتباه است ازبانک هم رفتم درست کردم باز هم میگه اشتباه است چی کار کنم

 66. سلام میخواستم از موجودی حسابم اطلاع پیدا کنم وقتی که شماره کارت رو میزنم میگه شماره کارت معتبر نمیباشد هزار دفعه زدم نشد (حسابم بانک مهر اقتصاذه)
  لطفا راهنمایی کنید

 67. من از شما خواهش میکنم جواب مرا بدید من تا دو روز پیش باگوشیم از برنامه‌ بازاربا آپ خرید میکردم ولی یک دفعه قطع شد بعد از اون من دیگه نتونستم برنامه بخرم لطفا جواب بدین

 68. سلام من قبض تلفن همراه رو تاریخ ۱۲/۱۱/۹۲ از این سامانه پرداخت کردم از حسابم کم شده ولی قبض پرداخت نشده لطفه راهنمایییم کنید (شماره پیگیریو ندارم)

 69. جهانگیر درخشانی جان در

  من دوتا گوشی دارم گوشی که خط ایرانسل روش نصب است همان عملیاتی که کفته اید انجام می دهم و مشکلی ندارد ولی آن گوشی که خط همراه اول نصب است تقاضای در آخر عملیات درخواست رمز از من دارد آن چه رمزی است از کجا باید بگیرم

 70. با این بسیار موافقم
  س.غ ۱۲ آذر ,۱۳۹۲ at 10:50 ق.ظ – پاسخ
  با سلام. چرا در سایتتون جایی برای پیگیری سریال شارژهای خریداری شده با شماره ارجاع و یا شماره پرداخت نمیگذارید که راحت سریال شارژهای نرسیده به گوشی را از آنجا بگیریم . تو سایت پرشین… رفتم هیچ جایی برا پیگیری نداشت. ممنون

 71. با سلام.
  من کد*۳۳#را زدم و گزینه ی پرداخت را وارد کردم و بعد به من یه کد داد و از حساب من مبلغ ۱۰هزار تومان را کم کرده من نمیدونم الان این کد۹ رقمی رو چیکار کنم در صورتی که از حساب من مبلغ کم شده لطفا راهنمایی کنید.
  ممنون

 72. سلام. باید چیکار کنم که قبضمو به هر کسی نشون نده؟
  چون بالاخره اینم یجور اطلاعات شخصی حساب میشه و نباید هر کسی بتونه بتونه قبض بقیه رو بخونه!

 73. سلام من میخوام موجودی رو از طریق ۷۳۳بگیرم مینویسه انجام تراکنش مربوطه توسط دارنده کارت مجاز نمیباشد.بایدچکارکنم مشکل چیه؟

  • چند روزی هست که علاوه بر بانک تجارت، بانک ملی نیز اخذ موجودی را قفل کرده است .
   اگر کارت شما برای بانک ملی است فقط از طریق کد ۷۱۷ می تونید موجودی بگیرید!

   بانک تجارت کم بود ملی هم اضافه شد!
   مبارک باشه

 74. چرا موجودی نمیده هفته پیش درست بود الان میگه انجام تراکنش مربوطه توسط دارنده کارت مجاز نمیباشد.
  ۶تا کارت مختلف امتحان کردم که قبلا موجودی داده بود حالا برای همشون همین خطا رو میده.

 75. سلام اوایل میتونستم با جیرینگ موجودی حساب بگیرم اما الان چن روزه که برام میزنه انجام تراکنش مربوطه توسط دارنده ی کارت مجاز نمیباشد علتش چیه و باید چکار کنم تا مجددا بشه موجودی بگیرم ؟ ممنون

 76. سلام دوستان
  در جواب بعضی از دوستان باید بگم که:
  سیستم اعلام موجودی بانک ملی مشکل دار شده
  که در پاسخ درخواست شما میگه :
  (انجام تراکنش مربوطه توسط دارنده کارت مجاز نمیباشد)
  بقیه بانکها سالمه …

 77. دوستان میشه شارژ ایرانسل یا همراه اول
  غیر مستقیم گرفت ؟
  یعنی من همراه اول دارم می خوام کد شارژ ایرانسلو بگیرم بفرسته به خودم ؟!!

 78. همیشه از این سرویس استفاده می کردم .
  ولی دیروز شارژ گرفتم ازم کم کرد و شارژ رو نفرستاد.زنگ می زنم پشتیبانیش میگه ۱۴ نفر در صف هستند حالا من اندازه ۲۰ هزار تومن باید پول تلفون بدم که شارژم رو بگیرم!؟
  تو سایتش هم که عضو بودم می رفتم می زد عدم فاصله دو روزهه. امروز که رفتم اصلا کلا تراکنشش هم پاک کردند.
  خیلیا این مشکل رو داشتند ولی من باورم نمیشد

 79. با سلام و خسته نباشی.کد۷۳۳ خیلی عالی اما به تازگی موجودی بانکی من غیر فعال شده(انجام تراکنش مربوطه توسط دارنده ی کارت مجاز نمی باشد)لطفا راهنمایی کنید.

 80. با سلام
  شماره ۸۳۳۳۳ تماس گرفتم اما نفر ۱۷ بودم و از مشهد هم تماس گرفتم تا اینکه با اپراتور حرف بزنم با گفتن سلام بفرماوید ارتباط قطع شد و مجددا تماس گرفتم فکر کنم به انداز دهزارتومن خرج یک شارز ناقابل کردم اونهم فقط بخاطر صحت این مطلب شما که با این شماره تماس بگیرید حالا میدونم هرکی اینو بخونه از خنده میمیره اما دوستان من که تماس گرفتم نتیجه ای هم نگرفتم در ضمن شارژ خریداری از حسابم هم کم شد
  با تشکر از اینکه فرصت و وقت طلائیتون برای خواندن این مطلب گذاشتید و شما دوست عزیز که پاسخ گو هستید لطفا در این خصوصو توضیح بدهید ممنون

  • سلام
   ببینید ما اینجا کارمون اطلاع رسانی به مردم هست و هیچ ربطی هم به شرکتی شما از سرویسش استفاده کردید نداریم.
   ما توی این سایت سعی میکنیم تا جایی که ممکنه مردم رو راهنمایی کنیم و راه چاره را جلویشان قرار بدهیم.
   چنانچه شما با شماره پشتیبانی تماس گرفتید و جواب نگرفتید یا مشکل از شماست یا مشکل از سرویس دهیه پشتیبانی اون شرکته که در هر صورت کاری از ما برنمیاد. ما تا جایی که تونستیم راهنمایی کردیم.

 81. سلام
  من یه شارژ همراه اول رو با استفاده از #۷۳۳* خریدم ولی شماره رمز از طریق پیامک برام نیومد و من شماره رمز رو جایی یادداشت نکردم و شارژ هم وارد نشد و از حسابم پول شارژ برداشت شده. الان چیکار کنم که بتونم اون رمز قبلی رو پس بگیرم ؟

 82. سلام
  من ی مدته ک از این برنامه استفاده میکنم ولی چند وقته دیگه کارت بانکی منو پشتیبانی نمیکنه من از کارت ملی استفاده میکردم اگه میشه رسیدگی کنید.
  ممنونم

 83. با سلام
  قبل از عید (اسفند ماه) قبض تلفن همراه را با آسان پرداخت انجام دادم اما دوباره همان مبلغ به عنوان بدهی امده در ضمن کد مرجع هم از آسان پرداخت دارم اما جایی برای پیگیری وجود ندارد نمیدونم باید کجا اقدام کنم اگر به این شکل باشه مطمئنا آسان پرداخت مشتریان خود را ازدست خواهد داد
  با تشکر لطفا راهنمایی فرمایید

 84. سلام منم یه سوال داشتم وقتی میخوام با ۷۳۳ شارژ بگیرم (با گوشی خودم)رمز دوم رو قبول نمیکنه ولی وقتی گوشیمو عوض میکنم رمز رو قبول میکنه باید چه کار کنم؟؟

 85. باسلام
  منم فکر میکنم آقا یوسف درست میگه تلفن ۸۳۳۳۳ پشتیبانی نمیکنه و خیلی وقت آدم رو تلف میکنه آقای قربانی شما که اطلاع رسانی میکنید واقعیت رو بگید بگید که باید ۳۰۰۰ تومن هزینه تلفنتون بشه و یه ساعت وقت بذارین تا وصل بشه اپراتور
  مگه غیر از اینه ؟؟؟؟؟ میگی نه امتحان کن

  • سلام
   حسن جان ما کارمون اطلاع رسانی هست و هیچ وابستگی به این شرکت نداریم. اگه این شرکت توی بخش پشتیبانی ضعیفه، این یک ضعف برای اون شرکت محسوب میشه و باعث از دست دادن مشتریاش میشه!
   وگرنه ما تا جایی که از دستمون بر بیاد سعی میکنیم به هر دو گروه، هم مشتری و هم شرکت های ارائه دهنده این سرویس ها، تا جایی که میشه کمک کنیم.

 86. من حدود یک ساله با۷۳۳کارمیکنم مشکلی نبود ولی صورتحساب برج ۱ همراهم راپرداخت کردم از کارتم کم شد ولی باز هم بدهی میاد و پیام مشترکین هم نیامد۱۱۱

 87. سلام
  من قبلا از آپ شارژ گرفتم اما حالا پیغام عدم اعتبار کارت میده من با کارتهای ملی و صادرات امتحان کردم ولی وقتی که شماره کارتها را وارد میکنم پیام میده این شماره کارت اعتبار ندارد لطفا راهنمایی کنید
  متشکرم

 88. سلام.من خطم قطع شده بود به علت بدهی که با ۷۳۳ پرداخت کردم ولی الان ۲ روز گذشته هنوز وصل نشده اعصابم خورد شده باید برم عمور مشترکین حتما؟

 89. سلام من امروز قبض موبایلمو پرداخت میکردم با ۷۳۳ یه بارانجام دادم گفت نتیجه نامشخص دوباره مراحلو رفتم پرداخت شد ولی دوبرابرازحسابم پول کسر شده تورو خدا کمکم کنین مبلغ بالاست ۲۴۱۰۰۰تومن پوله .حالا چیکارکنم؟

 90. من با ۷۳۳ ده هزار تومان شارژ خریدم از حسابم کم شد ولی به شماره کسی که می خواستم نرفت. با پشتیبانی هم تماس گرفتم اما فقط گفتن شماره رو یک رقم اشتباه زدم اما نمیگن چه شماره ای بوده که من بتونم پیگیری کنم
  حالا چیکار باید بکنم؟

 91. سلام من قبض موبایلمو با *۷۳۳#پرداخت کردم از حسابم هم کسر شده شماره پیگیری هم دادرم ولی هنوز بدی پرداخت نشده لطفا راهنماییم کنید

 92. سلام من قبض موبایلمو با *۷۳۳#پرداخت کردم از حسابم هم کسر شده شماره پیگیری هم دارم ولی هنوز بدهی پرداخت نشده لطفا راهنماییم کنید

 93. سلام
  من گوشیم LG هستش و وقتی کد *۷۲۴# رو شماره گیری می کنم یه صفحه میاد که هیچ محل انتخابی برای عمل مورد نظر نداره. فقط میشه براش شماره زد و نمیتونم با سامانه کار کنم.
  لطفا راهنمایی کنید.
  با تشکر.

 94. با سلام
  من از طریق کد ۷۳۳ شارژ خریدم و رمز شارژ را دریافت کردم اما تا خواستم رمز را وارد و فعال کنم صفحه بسته شد و هیچ کد پیگیری داده نشد، پول از حسابم کسر شد اما خط تلفنم شارژ نشد. آیا راه پیگیری وجود دارد؟

 95. سلام . لطفا برای گزینه پزداخت قبض موبایل این امکان رو که بشه با هر شماره ای قبض رو پرداخت کرد بردارید.
  یعنی هر شماره ای بتونه قبض موبایل خودش رو پرداخت کنه . لزومی نداره هر کسی از هر شماره ای راحت بتونه مبلغ قبض رو بفهمه

 96. سلام تازه رفتم تو آپ اسان است تغییر زبان که در اومد زدم فارسی و انگلیس کلیک که کردم به زبان چینی دراومد حالا هرکاری میکنم درست بشه تا شارژ خریداری کنم نمیشه لطفا کمکم کنید تا زبانشو به فارسی تبدیل کنم خطمم همراته اول با تشکر

 97. من همیشه با آسان پرداخت کارهامو میکنم ولی یک قبض گاز ب حساب ریختم و پیگیری هم ازش دارم ولی به حساب اداره ی گاز نرفته .وقتی هم به سایت شما امدم ک قبضم را پیگیری کنم یک شناسه قبض ویک شماره کارت از من خواست ک من ب او دادم ولی قبض هایی ک قبلا به حساب ریخته بودم انهارا نمایش داد که شناسه قبضش با اینها یکی بود.خواهشا جوابمو بدین.اگه میشه تو ایمیلم

 98. سلام
  خواهشی دارم که به جز شماره گویا شماره تماسی اعلام فرمایید که که به اپراتور متصل شود
  به هیچ وجه نمی شود با خود شرکت تماس گرفت – بنده خدمات مشابه آپ کن را می خواستم تهیه کنم
  با تشکر

 99. سلام سلام سلام و صد سلام و خسته نباشید و یه خدا قوت جانانه به تمامی دست اندرکاران ا‍‍‍‍‍پ و به تمامی افرادی که برای توسعه هرچه بیشتر این سرویس زحمات بزرگی کشیده و میکشند تا من نوعی و بنده حقیر و میلیونها ایرانی در رفاه و ارامش و از همه و همه مهمتر امنینت کامل باشیم و به قول خدا بیامرز بابام راحت اپ کنیم… جا داره تشکر ویزه ای داشته باشم از مدیر محترم اپ اسان برداخت و ضمن تشکر از تمامی ابراتور های اپ که واقعا با بنده با احترام کامل صحبت کرده و با شخصیت مثال زدنیشان جواب بنده رو دادند و راهنمایی های مثبتی کردند. مشتری پرو پا قرص و وفادار شما ( اپ ) مجید زارعی از همدان ( ۰۹۳۳ **** ۵۶۲۱ )

یک نظر دهید

WP-SpamFree by Pole Position Marketing