راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

استارت‌آپ‌ها در صف ثبت‌نام برای الکامپ

پیش ثبت‌نام بیست‌وچهارمین نمایشگاه الکامپ از روز ۲۳ اردیبهشت‌ماه آغاز شد. نمایشگاه الکامپ بزرگ‌ترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور است که همه‌ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست‌اندرکاران این حوزه و مخاطبان آن‌ها در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور، در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای این صنعت اعم از سخت‌افزار و نرم‌افزار به علاقه‌مندان عرضه می‌شود و فرصتی برای تبادل‌نظر و مذاکره در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می‌گیرد. مجری برگزاری بیست ‌و‌ چهارمین نمایشگاه الکامپ نیز همانند سال‌های گذشته سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور (نصر) است و زمان برگزاری آن از ۶ تا ۹ مردادماه پیش‌بینی‌شده است.

با توجه به فعالیت‌های صورت گرفته و سیاست‌گذاری‌های انجام‌شده و همچنین سابقه حضور استارت‌آپ‌ها در نمایشگاه سال گذشته، پیش‌بینی می‌شود که نمایشگاه امسال در حوزه‌های استارت‌آپی و بین‌المللی از رشد بیشتری برخوردار باشد. برپایی تعدادی نشست، میزگردهای تخصصی در حوزه‌های مختلف با حضور اساتید برجسته بین‌المللی و چهره‌های مطرح داخلی توسط ستاد برگزاری پیش‌بینی‌شده است.

در دوره گذشته این نمایشگاه ۸۳۱ شرکت داخلی در قالب ۳۸۱ شرکت تجاری و ۴۵۰ شرکت استارت‌آپ و ۳۹ شرکت خارجی در فضایی به مساحت ۵۵۴۰۰ هزار مترمربع از ۲۱ کشور حضور داشتند که در طول برپایی نمایشگاه توانمندی‌های خود را ارائه کردند. برگزارکنندگان می‌گویند که با توجه به استقبال پررنگ استارت‌آپ‌ها در دوره قبل نمایشگاه، در این دوره برنامه‌ریزی جهت برپایی سالن استارت‌آپ‌ها با رویکرد متفاوت در دستور کار ستاد قرارگرفته است. همچنین ‌مانند سال‌های گذشته در نمایشگاه امسال نیز کشورهای خارجی حضور پیدا خواهند کرد.

سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور برگزارکننده دوره بیست و چهارم الکامپ با حمایت سازمان توسعه تجارت و شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران و مشارکت و حمایت نهادها، انجمن‌ها و تشکل‌ها این دوره از نمایشگاه الکامپ را برگزار خواهد کرد. متقاضیان حضور در نمایشگاه ‌‌تا تاریخ ۳ خردادماه فرصت دارند نسبت به انجام عملیات پیش ثبت‌نام اقدام کنند.

ثبت‌نام در نمایشگاه بین‌المللی الکامپ به‌صورت اینترنتی بوده و علاقه‌مندان جهت اطلاع از نحوه ثبت‌نام می‎توانند ضمن مطالعه راهنمای ثبت‌نام در سایت نمایشگاه به نشانی iran-elecomp.com نسبت به تکمیل فرم ثبت‌نام خود اقدام کنند. پیش ثبت‌نام بر اساس خود اظهاری شرکت‌ها و اخذ تقاضای ریالی و ارزی از متقاضیان انجام خواهد شد.

بیست‌وچهار مین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ ۶ تا ۹ مردادماه در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.