راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

بانک ملت و سازمان تبلیغات اسلامی خدمات در مورد خدمات بانکداری الکترونیک تفاهم‌نامه امضا کردند

بانک ملت و سازمان تبلیغات اسلامی با هدف افزایش سطح تعاملات فی‌مابین، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند. به گزارش روابط عمومی بانک ملت، بر اساس این تفاهم‌نامه که اعتبار آن سه سال تعیین شده است، این بانک انواع خدمات خرد و خدمات ویژه بانکداری الکترونیک، اعتباری و بیمه‌ای را به سازمان تبلیغات اسلامی ارائه خواهد کرد.

موضوع تفاهم‌نامه یادشده که به امضای دکتر محمد بیگدلی مدیرعامل بانک ملت و حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر سیدمهدی خاموشی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی رسیده، ارتقای سطح همکاری‌های متقابل از طریق تمرکز حساب‌های سازمان و گسترش بسترهای مناسب برای ارائه خدمات و تسهیلات بانکی، تعیین شده است.

دکتر محمد بیگدلی، مدیرعامل بانک ملت در این جلسه با اظهار خرسندی از تعامل این بانک و سازمان تبلیغات، آمادگی این بانک را برای حمایت از طرح‌ها و پروژه‌های این سازمان اعلام کرد.

مدیرعامل بانک ملت از سازمان تبلیغات اسلامی به عنوان یکی از مشتریان خوب و خوش‌حساب این بانک یاد کرد که همیشه و به موقع به تعهدات مالی خود عمل کرده است.

او با اشاره به تلاش‌های بانک ملت برای حمایت از تولید داخلی، گفت: «محصولات خاصی را در بانک برای حمایت از تولید کالاهای ایرانی طراحی کرده‌ایم که در قالب آن، کارت‌هایی صرفاً ویژه خرید کالاهای ایرانی صادر خواهد شد.»

دکتر بیگدلی، همچنین از آمادگی بانک ملت برای حمایت مالی از تجاری‌سازی طرح‌های دانشگاهی خبر داد.

دکتر خاموشی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی نیز با قدردانی از تلاش کارکنان بانک ملت به ویژه کارکنان مستقر در باجه این بانک در سازمان، افزود: «خوشبختانه این بانک در بسیاری از زمینه‌ها به ویژه بانکداری الکترونیک، پیشتاز است و این موضوع، زمینه خوبی را برای افزایش همکاری‌ها فراهم می‌آورد.»

او با ارائه پیشنهاد‌هایی در زمینه همکاری مشترک بانک ملت و سازمان تبلیغات اسلامی خواستار توجه هرچه بیشتر بانک‌ها به ایده‌های نوآورانه نخبگان دانش‌آموزی و دانشگاهی شد.

در این جلسه، نصری معاون مدیرعامل، خادمی مدیر امور ناحیه ۱، نصر اصفهانی مدیر امور بانکداری شرکتی، صابریان مدیرکل روابط عمومی، جنگجو مدیرکل بانکداری شرکتی و شجاع مدیر شعب منطقه چهار تهران مدیرعامل را همراهی کردند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.