راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

۴۳۰۰ نفر از بانک سامان ارز مسافرتی تهیه کردند

بانک سامان در هفته نخست اردیبهشت‌ماه ارز مسافرتی بیش از ۴۳۰۰ هم‌وطن عازم خارج از کشور را پرداخت کرد

به گزارش روابط عمومی بانک سامان، در راستای سیاست جدید یکسان‌سازی نرخ ارز که توسط بانک مرکزی ابلاغ شده، بانک سامان در کنار پرداخت ارز تجاری، درمانی و دانشجویان غیربورسیه به عنوان یکی از دو بانک عامل فروش ارز مسافرتی تعیین شده است و در تمام شعب بانک این خدمات به هم‌وطنان ارائه می‌شود.

در هفته نخست اردیبهشت‌ماه (اول تا ششم اردیبهشت) بیش از ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار یورو ارز مسافرتی به ۴ هزار و ۳۳۹ نفر که مدارک لازم را به بانک ارائه کرده‌اند پرداخت شد.

ارز مسافرتی برای یک‌بار سفر در سال به میزان ۱۰۰۰ یورو یا معادل آن به سایر ارزها به مسافران در مرزهای خروجی هوایی پرداخت می‌شود. ارز مسافرتی مسافران هوایی کشورهای هم‌مرز و کشورهای مشترک‌المنافع به غیر از عراق ۵۰۰ یورو یا معادل آن به سایر ارزها است.

افراد واجد شرایط می‌توانند با مراجعه به شعب بانک سامان در سراسر کشور و با ارائه مدارک و مستندات، نسبت به دریافت ارز مسافرتی، درمانی و دانشجویی و همچنین ارز تجاری اقدام کنند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تأمین ارز و سایر خدمات و محصولات بانک سامان، با مرکز سامان ارتباط به شماره ۶۴۲۲-۰۲۱ تماس بگیرند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.