راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

ویزا و مسترکارت دکمه پرداخت الکترونیکی‌شان را با هم ادغام می‌کنند

شرکت‌های ارائه‌دهندگان پرداخت ویزا و مسترکارت، تجربیات پرداخت آنلاین خودشان را با یکدیگر ادغام می‌کنند تا بتوانند فرایند انجام پرداخت‌های الکترونیکی را تا جای ممکن ساده و آسان کنند.

این خبر چند وقت پیش توسط هر دو شرکت اعلام شد و درنتیجه دکمه پرداخت مسترپس شرکت مسترکارت با دکمه پرداخت ویزا ادغام می‌شود و درنهایت یک دکمه برای پرداخت به مصرف‌کننده ارائه خواهد شد.

خبرهایی هم از شرکت‌های آمریکن اکسپرس و دیسکاور مبنی بر چنین همکاری و مشارکتی شنیده می‌شود. تی‌اس آنیل مدیر بخش راهکارها و فرایندهای پرداخت ویزا می‌گوید: «این سرویس جدید امکان رقابت با راهکار پرداخت One touch پی‌پل را دارد.»

با اینکه این سرویس تک دکمه‌ای هنوز در حال توسعه و تکامل است، شرکت‌های ویزا و مسترکارت هردو به‌زودی شروع به انتقال مشتریان سرویس‌های مسترپس و پرداخت ویزا به سمت پرداخت با یک دکمه خواهند کرد.

منبع: Bank Innovation

4 نظرات
 1. وحید صیامی می‌گوید

  سلام خانم دهباشی خیلی راه رو به خطا رفتید در این نوشتار. داستان اساسا شکل دیگری است.

  1. رسول قربانی می‌گوید

   سلام
   آقای صیامی ممنون از توجهتون.
   میشه ما رو در خصوص این اشتباه و تصحیحش راهنمایی کنید؟

   1. ناشناس می‌گوید

    بله حتما، چرا که نه، ولی فکر کنم تلفنی یا حضوری بهتر باشه، نوشتن اش وقت میبره

 2. محمد طه نژاد می‌گوید

  سلام من محمد طه نژاد هستم دو روز پیش از کارت من بدون اطلاع شخصی خودم از درگاه نوین آرین مبلغ۵۸۰هزار تومن خرید شده است اطلاع رسانی کردم به بانک وپلیس فتا ولی بهم جواب ندادند خواستم ببینم میتونید کاری واسم انجام بدید ک ببینم چجوری و از کجا برداشت شده
  باتشکر محمد طه نژاد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.