راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

جشنواره عیدانه ناواکو ویژه پذیرندگان بانک مسکن آغاز شد / برندگان دوره اسفندماه اعلام شدند

شرکت فناوری اطلاعات ناواکو بانک مسکن، برندگان جشنواره عیدانه ناواکو ویژه پذیرندگان پایانه‌های فروشگاهی در اسفند ۹۶ را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن، شرکت فناوری اطلاعات ناواکو بانک مسکن با هدف افزایش تراکنش‌های پایانه‌های فروش بانک و ترغیب مشتریان به استفاده حداکثری از این دستگاه‌ها، فاز سوم طرح انگیزشی پذیرندگان پایانه‌های فروشگاهی را تحت عنوان «جشنواره عیدانه ناواکو» را آغاز کرد. جشنواره عیدانه ناواکو از بهمن ماه سال جاری آغاز شده است و تا پایان اردیبهشت ماه سال ۹۷ ادامه خواهد داشت.

در این جشنواره دو نوع قرعه کشی انجام می شود. قرعه کشی اول هر دو هفته یکبار در روزهای شنبه و قرعه کشی دوم از ابتدای اسفند ماه ۹۶ تا خردادماه ۹۷ به صورت ماهیانه در ابتدای هر ماه انجام می‌شود و به قید قرعه به مشتریان و پذیرندگان جوایزی اهدا خواهد شد.

بر اساس این گزارش در قرعه کشی هر دو هفته یکبار به ۵ برنده هر کدام یک سکه تمام بهار آزادی و در قرعه کشی هر ماهه به ۳ برنده هر کدام سه سکه تمام بهار آزادی به قید قرعه اهدا خواهد شد. این هدایا ویژه پذیرندگانی است که در طول دوره یک ماه بتوانند بالای ۱۰۰ امتیاز کسب کنند.

جایزه ویژه این جشنواره، یک دستگاه خودرو سراتو ویژه پذیرندگانی است که در طول دوره جشنواره بتوانند بالای ۴۰۰ امتیاز کسب کنند.

نحوه محاسبه امتیازات در جشنواره عیدانه ناواکو به ازای هر ۵ تراکنش خرید در هر روز و یا بابت هر ۲۰۰ هزار تومان تراکنش خرید یک امتیاز است. اولین قرعه کشی جشنواره عیدانه ناواکو در روز شنبه مورخ ۹۶/۱۲/۱۹ انجام گرفت و به پنج نفر از پذیرندگان در استان های کرمانشاه،خراسان رضوی،مازندران، تهران والبرز هرکدام یک سکه تمام بهار آزادی اهدا شد.

همچنین در اولین قرعه کشی ماهانه مربوط به بازه ۱۵ بهمن ماه ۹۶ تا ۱۵ اسفند ماه ۹۶ نیز به سه نفر از پذیرندگان استان های فارس، گیلان و اصفهان هرکدام سه سکه بهار آزادی اعطا شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.