راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

امکان برداشت وجه بدون کارت روی خودپردازهای بانک قرض‌الحسنه مهر ایران

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در راستای تکمیل خدمات بدون کارت خود، خدمات برداشت وجه بدون نیاز به کارت را روی دستگاه‌های خودپرداز خود راه‌اندازی کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، خدمات برداشت وجه بدون نیاز به کارت، به مشتریان این امکان را می‌دهد که در موارد اضطراری و در صورت عدم همراه داشتن کارت نقدی خود، بتوانند نسبت به برداشت وجه نقد از خودپردازهای بانک قرض‌الحسنه مهر ایران مبادرت ورزند.

مشتریان برای بهره‌مندی از این خدمت می‌توانند با ورود به نرم‌افزار دستگاه خودپرداز و انتخاب گزینه برداشت وجه بدون کارت، نسبت به برداشت وجه اقدام کنند. این امکان به‌صورت پایلوت روی دستگاه‌های خودپرداز شعب مطهری و میرزای شیرازی تهران راه‌اندازی شده است و ظرف مدت سه ماه با تغییر و به‌روزرسانی نرم‌افزار سایر دستگاه‌ها نیز تکمیل می‌شود.

پیش‌از این نیز خدمت مسدود کردن کارت‌های نقدی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، (بدون نیاز به کارت) در دستگاه‌های خودپرداز این بانک فعال شده بود. مرکز ارتباط با مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به شماره ۴۳۲۲ و همچنین سیستم دریافت نظرها در سایت این بانک به آدرس www.qmb.ir آماده ارائه مشاوره و پاسخ به سؤالات مشتریان است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حامیان راه پرداخت