راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

فراخوان طرح مشکلات بیمه تأمین اجتماعی کسب‌وکارهای مجازی

دومین فراخوان شناسایی مشکلات کسب‌وکارهای مجازی به‌منظور احصا مشکلات فعالین این حوزه با سازمان تأمین اجتماعی و مسائل مرتبط با آن منتشر شده است. بلاشک اکثریت صاحبان مشاغل در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات یک دید بسیار منفی نسبت به موضوع بیمه تأمین اجتماعی داشته و آن را یکی از موانع کارآفرینی می‌دانند. موضوعاتی همچون بیمه مکرر، بیمه افراد دورکار (فریلنسر) و… از دغدغه‌های اصلی شرکت‌ها است.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی، بدین منظور اتحادیه کشوری کسب‌وکارهای مجازی از تمامی کسب‌وکارهای مجازی و استارت‌آپ‌های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات دعوت می‌کند معضلات، مشکلات و راه‌حل‌های پیشنهادی خود در موضوع بیمه تأمین اجتماعی و موارد مرتبط را تا مورخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ از طریق پست الکترونیکی info@ecunion.ir و یا شماره فکس ۰۲۱۸۸۲۸۵۵۱۸ ارسال نموده تا پس از جمع‌آوری موارد و تدوین آن، در راستای رفع و ارائه راه‌حل‌های کارآمد مذاکرات با مقامات مسئول انجام پذیرد.

چالش فوق پس از تجمیع و نهایی سازی از طرق سازمان‌های مرتبط ازجمله سازمان تأمین اجتماعی، ستاد فاوا معاونت علمی، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات موردبررسی و پیگیری قرار خواهد گرفت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.