راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

آپ با کمپین همخانه در کنار زلزله‌زدگان کرمانشاه است

زلزله‌ای که یکشنبه، ۲۱ آبان ماه ۹۶ غرب ایران را لرزاند باعث خسارت‌های فراوانی در مناطق غربی کشور به‌خصوص استان کرمانشاه شد. در پی این حادثه تلخ که مصائب و مشکلات فراوانی به بار آورد شاهد همبستگی عمیق کاربران آپ با هم‌وطنان آسیب‌دیده زلزله غرب کشور بودیم. به گزارش روابط عمومی شرکت آسان پرداخت، در این میان با مشارکت چشمگیر و خیرخواهانه کاربران شرکت آسان پرداخت پرشین جهت تسریع در بازسازی مناطق آسیب‌دیده درمجموع بیش از ۴۵ میلیارد ریال کمک‌های نقدی نیکوکاران آپ به‌صورت مستقیم از طریق شماره‌گیری کد دستوری #۵۱۵۱*۷۳۳* و همچنین بخش نیکوکاری اپلیکیشن آپ به‌حساب جمعیت هلال‌احمر واریز شد.

هم‌زمان با این حادثه تلخ شرکت آسان پرداخت پرشین نیز همراه با کاربران آپ و در راستای مسئولیت اجتماعی خود مبلغ یک میلیارد ریال برای جلوگیری از هرج‌ومرج و اختلال در امدادرسانی در اختیار جمعیت هلال‌احمر قرار داد تا از این طریق برای آسیب دیدگان ارسال شود.

کمک بیش از ۴۵ میلیارد ریالی کاربران آپ به زلزله‌زدگان کرمانشاه و همچنین مشارکت خیرخواهانه ۱۹ میلیارد تومانی کاربران آپ در کمپین «چند قدم تا روشنایی» (که پیش از این در ماه رمضان ۹۶ در برنامه ماه‌عسل اجرا و منجر به آزادی بیش از هزار زندانی شد) نشان از میزان اعتماد و رضایت کاربران آپ در جهت تسهیل جمع‌آوری کمک‌های مردمی به‌حساب موسسه‌ها، سازمان‌ها و نهادهای نیکوکاری دارد.

از سوی دیگر با گذشت نزدیک به یک‌ماه از زلزله کرمانشاه و در آستانه سرمای زمستان، آپ همچنان به ادامه و تداوم رسالت و مسئولیت اجتماعی خود در قبال هم‌وطنان زلزله‌زده غرب کشور و کمک به مردم آسیب‌دیده مشغول است. در همین راستا آپ کمپین «همخانه» را با شعار؛ «کنار هم، برای اندکی زندگی» راه‌اندازی کرده که در روزهای اول و شروع به کار خود با اقبال خوبی از سوی مردم و همراهی هنرمندانی چون احسان علیخانی، عادل فردوسی‌پور و… روبرو شد. در این کمپین کاربران می‌توانند از طریق شماره‌گیری کد دستوری #۱*۷۳۳* و یا از طریق اپلیکیشن آپ هراندازه که در توان دارند، کمک نقدی خود را جهت تهیه اقلام ضروری زندگی زلزله‌زدگان، مانند فرش و یخچال به‌حساب هلال‌احمر واریز کنند.

 

مشارکت ۳۷۰ میلیارد ریالی نیکوکاران آپ از ابتدای سال ۹۶

بخش نیکوکاری در اپلیکیشن آپ یکی از سرویس‌های پرطرفدار میان کاربران آپ است. آسان پرداخت پرشین با هدف ترویج فرهنگ نوع‌دوستی و کمک به نیازمندان، در راستای مسئولیت اجتماعی خود با ایجاد بخش نیکوکاری در اپلیکیشن آپ و کد #۷۳۳* امکان واریز مستقیم وجه نقد به‌حساب موسسه‌ها، سازمان‌ها و نهادهای خیریه از جمله؛ کمیته امداد، سازمان بهزیستی، خیریه مهرآفرین، بهنام دهش‌پور، محک و… فراهم کرده است.

از ابتدای سال ۹۶ تا پایان آبان ماه مردم نیکوکار کشورمان مبلغ ۳۷۰ میلیارد ریال کمک‌های نقدی خود را از طریق اپلیکیشن آپ و کد دستوری #۷۳۳* به‌صورت مستقیم به‌حساب بیش از ۲۰ موسسه، سازمان و نهاد خیریه واریز کردند. از ابتدای سال جاری تاکنون نیز نیکوکاران و خیران سراسر کشور با استفاده از این امکان بیشترین میزان کمک‌های خود را به‌حساب سازمان زندان‌ها، محک، جمعیت هلال‌احمر، کمیته امداد و بهزیستی واریز کرده‌اند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.